MMFinance (Cronos)
MMF Kurssi
MMFinance (Cronos) Kurssikaavio (MMF)
Vaihda ja vertaa
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 2.3% | 5.9% | 7.0% | 3.7% | 57.5% |
MMF muuntaja
MMFinance (Cronos) Tilastot
| Markkina-arvo | $85 136,80 |
|---|---|
| Markkina-arvo/FDV | 0.98 |
| Markkina-arvo / TVL -suhde | 0.06 |
| Täysin laimennettu arvo | $87 022,86 |
| Täysin laimennettu arvo / TVL -suhde | 0.06 |
| 24t Kauppavolyymi | $1 233,23 |
| Lukittu kokonaisarvo (TVL) | $1,419M |
| Levikki | 978,327M |
| Kokonaislevikki | 1000M |
| Enimmäislevikki | 1B |
MMF historiallinen hinta
| 24t aikaväli | $0,00008378 – $0,00008803 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $0,00008230 – $0,00009433 |
| Kaikkien aikojen korkein hinta |
$1,85 100.0%
|
| Kaikkien aikojen alhaisin hinta |
$0,00006591 32.0%
|
Mielipiteesi kolikosta MMF?
Mistä voin ostaa MMFinance (Cronos)?
MMF-tokeneilla voi käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä. Suosituin kryptopörssi MMFinance (Cronos):n ostamiseen ja myymiseen on MMFinance (Cronos), missä aktiivisimman valuuttaparin (MMF/WCRO) kauppavolyymi on $639,53 viimeisen 24 tunnin ajalta.
Mikä on MMFinance (Cronos)(MMF) päivittäinen kauppavolyymi?
MMFinance (Cronos) (MMF) kaupankäyntivolyymi on $1 233,23 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä tarkoittaa -28,30 % laskua yhden vuorokauden aikana, ja edustaa viimeaikaista laskusuhdannetta markkinoilla. Tarkista CoinGeckon lista korkeimman volyymin kryptovaluutoista.
Mikä on MMFinance (Cronos) (MMF) korkein ja alhaisin hinta?
MMFinance (Cronos) (MMF) saavutti kaikkien aikojen korkeimman$1,85 ja kaikkien aikojen alhaisimman hinnan $0,00006591. Nyt sillä käydään kauppaa -100,00 % alle korkeimman hinnan, mikä on 32,00 % enemmän kuin sen alhaisin hinta.
Mikä on MMFinance (Cronos)(MMF) markkina-arvo?
MMFinance (Cronos)(MMF) markkina-arvo on $85 136,80, ja se on tänään CoinGeckossa sijalla #6334. Markkina-arvo lasketaan kertomalla tokenin hinta MMF-tokenien levikillä (980 miljoonaa tokenilla on tänään mahdollista käydä kauppaa).
Mikä on MMFinance (Cronos)(MMF) täysin laimennettu arvo?
MMFinance (Cronos)(MMF) täysin laimennettu arvo (FDV) on $87 022,86 Tämä on tilastollinen kuvaus korkeimmasta markkina-arvosta olettaen, että MMF tokeneita on tänään levikissä enintään 1 miljardia. MMF tokenin FDV:n saavuttamisessa voi kestää useita vuosia, riippuen kuinka kolikon anti on aikataulutettu.
Miltä MMFinance (Cronos) hinnan kehitys näyttää verrattuna samanlaisiin kryptoihin?
MMFinance (Cronos)(MMF) hinta on nousua 5,90 % viimeisen 7 päivän aikana, joka tarkoittaa että se on suoriutuu huonommin kuin globaalit kryptomarkkinat, jotka ovat noussut 9,40 %, samalla kun suoriutuu huonommin kuin verrattuna muihin samanlaisiin Hajautettu rahoitus (DeFi) -kryptovaluuttoihin, jotka ovat noussut 11,20 %.
MMFinance (Cronos):n (MMF) turvallisuusluokitukset
MMFinance (Cronos) (MMF) -tokenien haltijat
MMFinance (Cronos) markkinat
Nämä tuoreimmat kryptouutiset saattavat kiinnostaa sinua
Globaalit MMFinance (Cronos) hinnat
Kolikoita, joista saatat pitää