Aluminium Futures
ALU
$3 251,51
0.3%
Vertailukurssi kohteelle Aluminium Futures, joka on peräisin kohde-etuutena olevasta reaalimaailman omaisuuserästä.
$3 243,16
24t aikaväli
$3 264,16
Aluminium Futures Kurssikaavio (ALU)
Tarvitsetko enemmän dataa
Tutki API:tamme
Käytä lokiasteikkoa
Katso koko näytön tilassa
Lataa PNG-tiedostona
Lataa SVG-tiedostona
Lataa JPEG-tiedostona
Lataa PDF-tiedostona
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.3% | 0.7% | 3.3% | 1.0% | 23.1% |
ALU muuntaja
ALU
USD
Aluminium Futures Historialliset kurssit
| 24t aikaväli | $3 243,16 – $3 264,16 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $3 243,16 – $3 312,36 |
| 52 viikon vaihteluväli | $2 652,60 – $3 731,96 |
Hyödykettä koskevat tilastot
| Markkina-arvo | - |
|---|---|
| Yksikkö | metric ton |
Tokenoidut tilastot
| Hinta | - |
|---|---|
| Markkina-arvo | - |
| 24t Kauppavolyymi | - |
| Ikuisten futuurien 24t volyymi | - |
| Ikuisten futuurien 24t avoimet sopimukset | - |
Tiedot
| Omaisuuserien tyyppi | Hyödyke |
|---|
Miten Aluminium Futures suoriutuu?
Aluminium Futures on laskenut 0.3% tänään kaupankäyntikurssin ollessa $3 251,51 per troy-unssi ja päivittäisen vaihteluvälin ollessa $3 243,16–$3 264,16. Viimeisen vuoden aikana Aluminium Futures saavutti 52 viikon korkeimman tason $3 731,96 ja alimman tason $2 652,60, ja se on noussut 8.5% vuoden alusta lähtien.
Mikä on kohteen Aluminium Futures markkina-arvo?
Kohteen Aluminium Futures markkina-arvo on -. Jos haluat nähdä, miten Aluminium Futures suoriutuu muihin hyödykkeisiin nähden, katso CoinGeckon lista hyödykkeistä markkina-arvon mukaan järjestettynä.
ALU
$3 251,51
0.3%
Aluminium Futures markkinat
Tällä omaisuuserällä ei ole tällä hetkellä kaupankäyntipareja.
Trendaavat RWA-kohteet
Aluminium Futures hinta tänään
Kohteen Aluminium Futures nykyinen kurssi on $3 251,51, ja sen markkina-arvo on -.