Scorpio Tankers
STNG
#1149
Scorpio Tankers Kurssikaavio (STNG)
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.4% | 1.1% | 5.2% | 2.2% | 4.5% | 39.1% |
STNG muuntaja
Scorpio Tankers Historialliset kurssit
| 24t aikaväli | $80,24 – $83,08 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $80,24 – $90,06 |
| 52 viikon vaihteluväli | $48,99 – $90,06 |
Osaketilastot
| Markkina-arvo | 4,087B $ |
|---|
Tokenoidut tilastot
| Hinta | $81,80 (0.93%) |
|---|---|
| Markkina-arvo | 314,85 $ |
| 24t Kauppavolyymi | 100,23 $ |
| Ikuisten futuurien 24t volyymi | - |
| Ikuisten futuurien 24t avoimet sopimukset | - |
| Liikkeeseenlaskijat | |
| Sopimus |
|
| Tutkijat |
|
| Symboli | STNGON |
Tiedot
| Verkkosivu |
scorpiotankers.com
|
|---|---|
| Omaisuuserien tyyppi | Osake |
| Maa | 🇺🇸 United States |
| Sector | |
| Industry |
Miten Scorpio Tankers (STNG) suoriutuu?
Scorpio Tankers (STNG) on laskenut 1.1% tänään, ja sen kurssi on $81,05 päivittäisen vaihteluvälin ollessa $80,24–$83,08. Viimeisen vuoden aikana Scorpio Tankers saavutti 52 viikon korkeimman tason $90,06 ja alimman tason $48,99, ja se on noussut 61.0% vuoden alusta lähtien.
Mikä on Scorpio Tankers(STNG) markkina-arvo?
Kohteen Scorpio Tankers (STNG) markkina-arvo on $4,09B, kun taas tokenisoitu Scorpio Tankers on kokonaismarkkina-arvoltaan $314,85. Jos haluat nähdä, miten STNG suoriutuu muihin osakkeisiin nähden, katso CoinGeckon lista osakkeista markkina-arvon mukaan.
Ketkä ovat tokenisoidun Scorpio Tankers (STNG) eri liikkeeseenlaskijoita?
Ondo Finance on ainoa tokenoitujen Scorpio Tankers liikkeeseenlaskija CoinGeckossa. Heidän tokeninsa STNGON markkina-arvo on $314,85.
Mikä on tokenoidun Scorpio Tankers (STNG) päivittäinen kaupankäyntivolyymi?
Tokenisoidun Scorpio Tankers:n (STNG) kaupankäyntivolyymi on $100,23 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä on laskenut 1.18% edellisestä päivästä.
Mistä voin ostaa tokenoituja Scorpio Tankers (STNG)?
Tokenisoidulla Scorpio Tankers (STNG) ei tällä hetkellä voi käydä kauppaa missään CoinGeckossa listatussa kryptopörssissä. Tarkista myöhemmin uudelleen – tiedot päivitetään, kun kaupankäynti jatkuu.
Scorpio Tankers markkinat
Scorpio Tankers Tokenit
| # | Token | Ketju | Liikkeeseenlaskija | Hinta | Kurssiero % | M. arvo | 24t volyymi | Ikuisten futuurien 24t volyymi | Ikuisten futuurien 24t avoimet sopimukset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
STNGON
|
Ethereum
|
Ondo Finance
|
$82,12 | 1.3% | $314,85 | $100,23 | - | - |
Ondo Finance