Aave yVault
Cijena YVAAVE
Grafikon cijene Aave yVault (YVAAVE)
Prebaci i usporedi
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1g |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.5% | 8.8% | 22.5% | 20.5% | 43.1% |
Alat za pretvorbu YVAAVE
Statistika za Aave yVault
| Tržišna kapit. | $0,00 |
|---|---|
| Tržišna kap. / FDV | 0 |
| Potp. razv. vrij. | $23.452,34 |
| Volumen trgovanja u 24 h | $0,00 |
| Ponuda u optjecaju | - |
| Ukupna ponuda | 144 |
Povijesna cijena YVAAVE
| Raspon u 24 h | $158,25 – $163,92 |
|---|---|
| Raspon u 7 dana | $140,17 – $163,92 |
| Najveća postignuta cijena |
$416,71 61.1%
|
| Najniža postignuta cijena |
$51,59 214.0%
|
Što danas mislite o YVAAVE?
Gdje možete kupiti Aave yVault?
Tokenima YVAAVE više se - ne trguje na svim burzama uvrštenim na platformi CoinGecko. Podaci će se ažurirati ako se nastavi tržišna aktivnost.
Koliko iznosi dnevni volumen trgovanja Aave yVault (YVAAVE)?
Volumen trgovanja u protekla 24 sata za Aave yVault (YVAAVE) iznosi 0 USD, što ukazuje na pad tržišne aktivnosti. Ako posjedujete YVAAVE tokene, likvidnost tokena vjerojatno će biti niska. Budite oprezni pri trgovanju. Možete istražiti CoinGecko popis kriptovaluta kojima se najviše trguje za novčići s većom Likvidnost.
Koja je najviša i najniža cijena za Aave yVault (YVAAVE)?
Aave yVault (YVAAVE) dosegnao je najvišu vrijednost u iznosu od $416,71 i najnižu razinu ikad u $51,59. Trenutno se trguje -61,10 % ispod te najviše cijena i 214,00 % iznad svoje najniže cijena.
Koliko iznosi potpuno razvodnjena vrijednost Aave yVault (YVAAVE)?
Potpuno razvodnjena vrijednost (FDV) Aave yVault (YVAAVE) iznosi $23.452,34. To je statistički prikaz maksimalne tržišne kapitalizacije, pod pretpostavkom da je 140 danas maksimalni broj tokena YVAAVE u optjecaju. Ovisno o tome kako je osmišljen raspored emisije tokena YVAAVE, možda će biti potrebno više godina dok se ne ostvari FDV.
Kakva je uspješnost cijene Aave yVault u usporedbi s usporedivim kriptovalutama?
Uz povećanje cijene od 8,80 % u proteklih 7 dana, Aave yVault (YVAAVE) je postiže bolje rezultate od očekivanih na globalnom tržištu kriptovaluta, što predstavlja rastuće 4,10 %, dok je postiže bolje rezultate od očekivanih u usporedbi sa sličnim Tokeni osigurani imovinom kriptovalutama koje padajuće -6,60 %.
Kako dodati Aave yVault (YVAAVE) u MetaMask?
Dodavanje Aave yVault (YVAAVE) u MetaMask omogućuje vam prikaz vaših ulaganja u tokene, trgovanje na decentraliziranim burzama i još više. Kako biste ih dodali, morat ćete uvesti YVAAVE kao token. Možete kopirati adresu ugovora (0xd9788f3931ede4d5018184e198699dc6d66c1915) YVAAVE i uvesti je ručno ili, ako ste instalirali proširenje MetaMask za Chrome, dodati YVAAVE u MetaMask pomoću jednog klika mišem na platformi CoinGecko.
Dodaj YVAAVE u MetaMask.
Aave yVault (YVAAVE) Vlasnici tokena
Možda će vas zanimati ove najnovije vijesti o kriptovalutama
Globalne cijene Aave yVault
Povezani novčići koji će vam se možda svidjeti