Cronos Bridged USDT (Cronos)
USDT árfolyam
Cronos Bridged USDT (Cronos) árfolyamgrafikon (USDT)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.1% |
USDT-váltó
Cronos Bridged USDT (Cronos)-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $114,012M |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $114,012M |
| 24 órás forgalom | $470720 |
| Forgalomban lévő kínálat | 114,025M |
| Teljes kínálat | 114,025M |
USDT múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0,9996 – $0,9999 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,9991 – $1 |
| Mindenkori maximum |
$5,9 83.0%
|
| Mindenkori minimum |
$0,7513 33.1%
|
Milyennek találja ma a(z) USDT érmét?
Hol vehetsz Cronos Bridged USDT (Cronos)-t?
A(z) USDT tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) VVS Finance, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) USDT/WCRO, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $45000 volt. A népszerű opciók között említhetjük még a(z) VVS V3 (Cronos) és MMFinance (Cronos)-t.
Mekkora a(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) napi forgalma?
A forgalom a Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) az $470000 az elmúlt 24 órában, ami -29 % visszaesés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss mérséklődés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT)?
Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $5,9 és minden idők legalacsonyabb $0,7513. Most kereskedik -83 % ez alatt a csúcs alatt és 33 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) piaci kapitalizációja?
A(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) piaci kapitalizációja $114012369, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #- helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) USDT tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 110 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) értéke?
A(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $114012369. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 110 millió USDT tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) USDT tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (0,1 %) a(z) Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) alulteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 11 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek -0,9 % csökkent.
Cronos Bridged USDT (Cronos) (USDT) Tokentulajdonosok
USDT Dominancia
Cronos Bridged USDT (Cronos) piaci részesedése 0.0%, 0.0% változás az elmúlt 24 órában. Hasonlítsd össze más főbb eszközökkel