Staked Aave
STKAAVE árfolyam
Staked Aave árfolyamgrafikon (STKAAVE)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.5% | 1.0% | 22.0% | 12.7% | 5.4% | - |
STKAAVE-váltó
Staked Aave-statisztika
| Piaci kapitalizáció | $350,637M |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV | 1 |
| Teljesen hígított értékelés | $350,637M |
| 24 órás forgalom | $32000 |
| Forgalomban lévő kínálat | 2,489M |
| Teljes kínálat | 2,489M |
| Maximum kínálat | ∞ |
STKAAVE múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $140 – $150 |
|---|---|
| 7n tartomány | $110 – $150 |
| Mindenkori maximum |
$210 31.6%
|
| Mindenkori minimum |
$44 218.4%
|
Milyennek találja ma a(z) STKAAVE érmét?
Hol vehetsz Staked Aave-t?
A(z) STKAAVE tokenekkel decentralizált tőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Staked Aave adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) Uniswap V4 (Ethereum), amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) STKAAVE/AAVE, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $20000 volt.
Mekkora a(z) Staked Aave (STKAAVE) napi forgalma?
A forgalom a Staked Aave (STKAAVE) az $32000 az elmúlt 24 órában, ami 76 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Staked Aave (STKAAVE)?
Staked Aave (STKAAVE) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $210 és minden idők legalacsonyabb $44. Most kereskedik -32 % ez alatt a csúcs alatt és 220 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
Mekkora a(z) Staked Aave (STKAAVE) piaci kapitalizációja?
A(z) Staked Aave (STKAAVE) piaci kapitalizációja $350636520, és a CoinGecko ranglistáján ma a(z) #- helyen áll. A piaci kapitalizációt úgy számoljuk ki, hogy a token árfolyamát megszorozzuk a(z) STKAAVE tokenek forgalomban lévő kínálatával (a mai napon 2,5 millió token érhető el kereskedésre a piacon).
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Staked Aave (STKAAVE) értéke?
A(z) Staked Aave (STKAAVE) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $350636520. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 2,5 millió ETH tokenek maximális száma forgalomban van ma.
Hogyan viszonyul a(z) Staked Aave árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (22 %) a(z) Staked Aave (STKAAVE) túlteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 13 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 18 % nőtt.
Hogyan adhatom hozzá a(z) Staked Aave (STKAAVE) tokent a MetaMask tárcámhoz?
A(z) Staked Aave (STKAAVE) MetaMask tárcához adásával megtekintheted a tokenállományodat, kereskedhetsz a decentralizált tőzsdéken stb. A hozzáadáshoz tokenként kell importálnod a(z) STKAAVE-t. A(z) STKAAVE szerződéscímét (0x4da27a545c0c5b758a6ba100e3a049001de870f5) kimásolhatod, és manuális úton importálhatod, illetve ha telepítetted a MetaMask Chrome-bővítményét, akkor add hozzá egyetlen kattintással a(z) STKAAVE szimbólumot a MetaMask tárcádhoz a CoinGeckón.
STKAAVE hozzáadása a MetaMask tárcához.