Data Network
DATA Kaina
Data Network kainos diagrama (DATA)
Perjungti ir palyginti
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.7% | 1.5% | 22.1% | 15.9% | 17.9% | 98.2% |
DATA Keitiklis
Data Network Statistika
| Rinkos kapitalizacija | $80,186M |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija / FDV | 0.35 |
| Neišpirktų žetonų vertė | $122,185M |
| Bendra paskirstyta vertė | $230,554M |
| 24 val. prekybos apimtis | $25,52M |
| Apytikslis žetonų kiekis | 359,162M |
| Neišpirktas kiekis | 547,288M |
| Visas monetų skaičius | 1,033B |
| Maksimalus monetų skaičius | ∞ |
DATA Istorinė kaina
| 24 val. intervalas | $0,2117 – $0,2496 |
|---|---|
| 7 d. intervalas | $0,1817 – $0,2542 |
| Rekordinės vertės aukštuma (ATH) |
$14,78 98.5%
|
| Žemiausias vertės taškas (ATL) |
$0,1701 31.2%
|
Ką šiandien manau apie DATA?
Kur nusipirkti Data Network?
DATA žetonais galima prekiauti centralizuotos kriptovaliutų keityklos. Populiariausia birža, kurioje perkama ir prekiaujama Data Network, yra OKX. Joje aktyviausia prekiaujama pora yra DATA/USDT ir jos prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas buvo $5 229 471,99. Kiti populiarūs variantai yra Gate ir Bitget.
Kokia yra Data Network (DATA) dienos prekybos apimtis?
Data Network (DATA) prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas yra $25 520 448,49, o tai yra -6,10 % mažintilyginant su vakar ir byloja apie kritimas rinkos aktyvumą pastaruoju metu. Peržiūrėkite „CoinGecko“ didžiausių apimčių kriptovaliutų sąrašą.
Kokia yra didžiausia ir mažiausia Data Network (DATA) kaina?
Data Network (DATA) pasiekė visų laikų aukščiausią $14,78 ir visų laikų žemiausią $0,1701 lygį. Šiuo metu prekiaujama -98,50 % žemiau šios maksimalios ir 31,20 % aukščiau žemiausios kainos.
Kokia yra Data Network (DATA) rinkos kapitalizacija?
Data Network (DATA) rinkos kapitalizacija yra $80 185 580 ir ji yra 339 didžiausia „CoinGecko“ šiandien. Rinkos kapitalizacija matuojama žetono kainą padauginus iš cirkuliuojančios DATA žetonų pasiūlos (šiandien rinkoje galima prekiauti 360 Milijonas žetonais).
Kokia yra visiškai sumažinta Data Network (DATA) dienos prekybos apimtis?
Visiškai sumažinta Data Network (DATA) vertė (FDV) yra$230 554 491. Tai yra statistinis didžiausios rinkos vertės atvaizdavimas, darant prielaidą, kad šiandien apyvartoje yra ne daugiau nei 1 Milijardas ETH žetonai.
Kaip Data Network kainodara atrodo, palyginti su kitomis panašiomis bendrovėmis?
Atsižvelgiant į tai, kad pastarųjų 7 dienų kainos didinti siekia 22,10 %, Data Network (DATA) yra viršija vidurkį pasaulinė kriptovaliutų rinka, kuri yra aukštyn 10,60 %, o viršija vidurkį, lyginant su panašios Išmaniųjų sutarčių platforma kriptovaliutomis, kurios yra aukštyn 10,90 %.
Data Network rinkos
| # | Keitykla | Pora | Kaina | Sklaida | Gylis +2 % | Gylis -2 % | Prekybos apimtis per 24h | Apimtis % | Paskutinį kartą atnaujinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,2200 | 0.04% | $83 286,19 | $69 444,43 | $5 229 655 | 11.93% |
Neseniai
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,2200 | 0.04% | $66 746,49 | $83 434,13 | $349 331 | 0.8% |
Neseniai
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,2200 | 0.33% | $138 644 | $146 353 | $16 461 228 | 37.55% |
Neseniai
|
||
| 4 |
CEX
|
$0,2200 | 0.25% | $13 880,63 | $11 511,38 | $632 198 | 1.44% |
Neseniai
|
||
| 5 |
CEX
|
$0,2200 | 0.33% | $37 425,03 | $64 870,92 | $755 431 | 1.72% |
Neseniai
|
||
| 6 |
CEX
|
$0,2200 | 0.33% | $18 438,15 | $11 804,46 | $1 560 884 | 3.56% |
Neseniai
|
||
| 7 |
CEX
|
$0,2200 | 0.49% | $7 880,76 | $10 972,44 | $61 752,26 | 0.14% |
Neseniai
|
||
| 8 |
CEX
|
$0,2200 | 0.27% | $30 248,22 | $20 850,11 | $262 542 | 0.6% |
Neseniai
|
||
| 9 |
CEX
|
$0,2200 | 0.31% | $6 878,83 | $8 444,84 | $138 860 | 0.32% |
Neseniai
|
||
| 10 |
CEX
|
$0,2200 | 0.89% | $12 491,14 | $12 343,35 | $54 242,39 | 0.12% |
Neseniai
|
||
Pasaulinės Data Network kainos
Susijusios monetos, kurios jums gali patikti