Rue Cat
RUECAT Kaina
Rue Cat kainos diagrama (RUECAT)
Perjungti ir palyginti
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.4% | 11.4% | 14.4% | 25.1% | 32.0% |
RUECAT Keitiklis
Rue Cat Statistika
| Rinkos kapitalizacija | $46 178,17 |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija / FDV | 1 |
| Bendra paskirstyta vertė | $46 178,17 |
| 24 val. prekybos apimtis | $0,00 |
| Apytikslis žetonų kiekis | 563,442M |
| Visas monetų skaičius | 563,442M |
| Maksimalus monetų skaičius | 1B |
RUECAT Istorinė kaina
| 24 val. intervalas | - – - |
|---|---|
| 7 d. intervalas | - – - |
| Rekordinės vertės aukštuma (ATH) |
$0,0008668
|
| Žemiausias vertės taškas (ATL) |
$0,00001721
|
Ką šiandien manau apie RUECAT?
Kur nusipirkti Rue Cat?
RUECAT žetonais galima prekiauti decentralizuotos keityklos. Populiariausia birža, kurioje perkama ir prekiaujama Rue Cat, yra Raydium. Joje aktyviausia prekiaujama pora yra RUECAT/WSOL ir jos prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas buvo $73,01.
Kokia yra Rue Cat (RUECAT) dienos prekybos apimtis?
Rue Cat(RUECAT) 24 valandų prekybos apimtis yra 0 USD, o tai reiškia, kad rinkos aktyvumas sumažėjo. Jei turite RUECAT žetonų, tikėtina, kad žetono likvidumas bus mažas. Elkitės atsargiai. Galite peržiūrėti „CoinGecko“ sudarytą kriptovaliutų, kuriomis prekiaujama daugiau, sąrašą, kuriame rasite didesnio likvidumo monetas.
Kokia yra didžiausia ir mažiausia Rue Cat (RUECAT) kaina?
Rue Cat (RUECAT) pasiekė visų laikų aukščiausią $0,0008668 ir visų laikų žemiausią $0,00001721 lygį. Šiuo metu prekiaujama -90,50 % žemiau šios maksimalios ir 376,10 % aukščiau žemiausios kainos.
Kokia yra Rue Cat (RUECAT) rinkos kapitalizacija?
Rue Cat (RUECAT) rinkos kapitalizacija yra $46 178,17 ir ji yra - didžiausia „CoinGecko“ šiandien. Rinkos kapitalizacija matuojama žetono kainą padauginus iš cirkuliuojančios RUECAT žetonų pasiūlos (šiandien rinkoje galima prekiauti 560 Milijonas žetonais).
Kokia yra visiškai sumažinta Rue Cat (RUECAT) dienos prekybos apimtis?
Visiškai sumažinta Rue Cat (RUECAT) vertė (FDV) yra $46 178,17. Tai yra statistinis didžiausios rinkos vertės atvaizdavimas, darant prielaidą, kad šiandien apyvartoje yra ne daugiau nei 1 Milijardas RUECAT žetonai. Priklausomai nuo to, kaip sudarytas RUECAT žetonų emisijos grafikas, gali prireikti kelerių metų, kol FDV bus realizuota.
Kaip Rue Cat kainodara atrodo, palyginti su kitomis panašiomis bendrovėmis?
Atsižvelgiant į tai, kad pastarųjų 7 dienų kainos didinti siekia 0,00 %, Rue Cat (RUECAT) yra atsilieka nuo vidurkio pasaulinė kriptovaliutų rinka, kuri yra aukštyn 1,00 %, o atsilieka nuo vidurkio, lyginant su panašios Memas kriptovaliutomis, kurios yra aukštyn 2,30 %.
Rue Cat rinkos
Pasaulinės Rue Cat kainos
Susijusios monetos, kurios jums gali patikti