Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Top Bittensor Subnets-munten op marktkapitalisatie
De marktkapitalisatie van Bittensor Subnets is vandaag $ 1,07 miljard, een verandering van 2.9% in de afgelopen 24 uur.
Hoogtepunten
$1.074.843.232
Marktkap.
2.9%
$26.198.383
24 uur handelsvolume
| # | Munt | Koers | 1u | 24u | 7d | 30d | 24 uur volume | Marktkapitalisatie | FDV | Marktkapitalisatie/FDV | Afgelopen 7 dagen | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 |
lium
SN51
|
$28,12 | 0.2% | 6.0% | 8.9% | 0.9% | $1.640.099 | $142.980.037 | $142.980.037 | 1.0 |
|
||
| 273 |
Chutes
SN64
|
$15,89 | 0.2% | 3.6% | 5.2% | 25.7% | $565.072 | $100.852.237 | $100.852.237 | 1.0 |
|
||
| 313 |
Targon
SN4
|
$13,65 | 0.1% | 3.0% | 2.8% | 12.8% | $531.631 | $80.837.173 | $80.837.173 | 1.0 |
|
||
| 482 |
affine
SN120
|
$10,08 | 0.1% | 4.0% | 3.2% | 28.7% | $228.669 | $44.975.661 | $44.975.661 | 1.0 |
|
||
| 484 |
Score
SN44
|
$7,65 | 0.1% | 6.3% | 3.4% | 29.8% | $1.463.042 | $44.881.827 | $44.881.827 | 1.0 |
|
||
| 501 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,75 | 0.2% | 4.2% | 2.8% | 13.3% | $584.950 | $43.656.543 | $43.656.543 | 1.0 |
|
||
| 533 |
EfficientFrontier
SN53
|
$6,73 | 0.5% | 0.4% | 20.9% | 35.3% | $1.970.190 | $39.438.159 | $39.438.159 | 1.0 |
|
||
| 646 |
τemplar
SN3
|
$5,24 | 0.1% | 2.6% | 8.2% | 32.5% | $84.435,13 | $30.817.911 | $30.817.911 | 1.0 |
|
||
| 671 |
iota
SN9
|
$5,50 | 0.1% | 4.4% | 6.1% | 26.6% | $900.073 | $29.059.039 | $29.059.039 | 1.0 |
|
||
| 784 |
NOVA
SN68
|
$4,10 | 0.1% | 2.6% | 0.2% | 37.6% | $273.932 | $22.551.501 | $22.551.501 | 1.0 |
|
||
| 820 |
Hippius
SN75
|
$4,10 | 0.0% | 0.5% | 9.2% | 14.5% | $264.586 | $21.311.662 | $21.311.662 | 1.0 |
|
||
| 844 |
Green Compute
SN110
|
$6,09 | 0.2% | 3.3% | 4.7% | 10.4% | $366.463 | $20.192.714 | $20.192.714 | 1.0 |
|
||
| 871 |
Gradients
SN56
|
$3,45 | 0.7% | 2.2% | 4.9% | 23.9% | $124.132 | $19.288.828 | $19.288.828 | 1.0 |
|
||
| 963 |
BitMind
SN34
|
$2,84 | 0.1% | 2.4% | 15.5% | 20.8% | $46.642,40 | $16.195.259 | $16.195.259 | 1.0 |
|
||
| 989 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,81 | 4.0% | 2.2% | 6.7% | 81.2% | $1.087.883 | $15.392.426 | $15.392.426 | 1.0 |
|
||
| 993 |
Bitcast
SN93
|
$3,45 | 0.1% | 3.0% | 4.4% | 45.2% | $220.495 | $15.288.473 | $15.288.473 | 1.0 |
|
||
| 1042 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,60 | 0.1% | 3.0% | 1.6% | 43.0% | $47.941,14 | $13.918.597 | $13.918.597 | 1.0 |
|
||
| 1071 |
OpenKaito
SN5
|
$2,85 | 0.1% | 2.7% | 5.3% | 25.9% | $12.558,77 | $13.309.197 | $13.309.197 | 1.0 |
|
||
| 1183 |
Blockmachine
SN19
|
$2,07 | 0.1% | 1.0% | 7.8% | 24.1% | $75.394,14 | $11.162.541 | $11.162.541 | 1.0 |
|
||
| 1198 |
Ridges AI
SN62
|
$1,91 | 0.1% | 0.5% | 7.9% | 34.7% | $139.904 | $10.920.894 | $10.920.894 | 1.0 |
|
||
| 1203 |
Cacheon
SN14
|
$2,14 | 0.1% | 1.8% | 8.3% | 19.1% | $141.870 | $10.855.080 | $10.855.080 | 1.0 |
|
||
| 1218 |
Sportstensor
SN41
|
$2,09 | 0.8% | 3.3% | 3.7% | 6.3% | $662.861 | $10.654.505 | $10.654.505 | 1.0 |
|
||
| 1221 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,90 | 0.1% | 3.2% | 1.9% | 57.3% | $103.289 | $10.555.305 | $10.555.305 | 1.0 |
|
||
| 1299 |
404—GEN
SN17
|
$1,52 | 0.0% | 2.4% | 13.3% | 40.1% | $8.046,14 | $9.226.559 | $9.226.559 | 1.0 |
|
||
| 1316 |
Level 114
SN114
|
$3,99 | 0.6% | 3.0% | 18.0% | 34.7% | $556.253 | $9.039.006 | $9.039.006 | 1.0 |
|
||
| 1319 |
ORO
SN15
|
$4,23 | 0.4% | 3.4% | 11.9% | 45.2% | $118.974 | $9.010.054 | $9.010.054 | 1.0 |
|
||
| 1358 |
Swarm
SN124
|
$2,01 | 0.1% | 0.1% | 10.3% | 30.9% | $82.949,67 | $8.563.985 | $8.563.985 | 1.0 |
|
||
| 1365 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,39 | 0.1% | 1.1% | 28.1% | 49.8% | $166.789 | $8.481.588 | $8.481.588 | 1.0 |
|
||
| 1386 |
Nuance
SN23
|
$1,62 | 0.5% | 6.7% | 5.7% | 2.3% | $997.510 | $8.257.418 | $8.257.418 | 1.0 |
|
||
| 1397 |
basilica
SN39
|
$1,71 | 0.1% | 0.8% | 47.4% | 30.2% | $40.108,91 | $8.089.900 | $8.089.900 | 1.0 |
|
||
| 1427 |
Dippy
SN11
|
$1,48 | 0.0% | 4.1% | 19.6% | 36.1% | $83.034,31 | $7.650.244 | $7.650.244 | 1.0 |
|
||
| 1438 |
Apex
SN1
|
$1,43 | 0.1% | 2.4% | 7.2% | 28.7% | $116.327 | $7.579.541 | $7.579.541 | 1.0 |
|
||
| 1468 |
RedTeam
SN61
|
$1,26 | 0.1% | 5.1% | 40.5% | 62.6% | $406.166 | $7.165.277 | $7.165.277 | 1.0 |
|
||
| 1478 |
Dojo
SN52
|
$1,41 | 0.1% | 2.5% | 6.3% | 22.9% | $20,85 | $7.045.591 | $7.045.591 | 1.0 |
|
||
| 1542 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,14 | 0.4% | 2.3% | 0.1% | 38.0% | $69.748,88 | $6.432.098 | $6.432.098 | 1.0 |
|
||
| 1557 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,15 | 0.3% | 3.6% | 5.7% | 5.6% | $223.564 | $6.293.896 | $6.293.896 | 1.0 |
|
||
| 1558 |
Liquidity
SN77
|
$1,08 | 0.1% | 2.4% | 7.0% | 29.3% | $1.762,44 | $6.283.950 | $6.283.950 | 1.0 |
|
||
| 1564 |
Quantum Innovate
SN63
|
$1,10 | 0.1% | 7.4% | 18.2% | 8.1% | $234.848 | $6.200.197 | $6.200.197 | 1.0 |
|
||
| 1615 |
FlameWire
SN97
|
$2,69 | 0.0% | 1.4% | 11.6% | 42.0% | $64.152,20 | $5.696.047 | $5.696.047 | 1.0 |
|
||
| 1624 |
THOR
SN112
|
$1,97 | 0.1% | 4.3% | 12.9% | 12.3% | $105.135 | $5.606.624 | $5.606.624 | 1.0 |
|
||
| 1635 |
Pareton
SN10
|
$1,02 | 0.0% | 0.4% | 9.1% | 47.7% | $159.290 | $5.503.619 | $5.503.619 | 1.0 |
|
||
| 1637 |
grail
SN81
|
$1,13 | 0.0% | 1.9% | 6.4% | 38.6% | $47.110,62 | $5.479.215 | $5.479.215 | 1.0 |
|
||
| 1638 |
Vidaio
SN85
|
$1,08 | 0.1% | 1.9% | 5.9% | 38.3% | $317.617 | $5.474.993 | $5.474.993 | 1.0 |
|
||
| 1646 |
Compute Horde
SN12
|
$1,11 | 0.1% | 3.4% | 6.0% | 24.4% | $55.229,28 | $5.348.873 | $5.348.873 | 1.0 |
|
||
| 1662 |
UR
SN25
|
$0,9825 | 0.2% | 3.1% | 23.9% | 53.4% | $30.526,46 | $5.228.765 | $5.228.765 | 1.0 |
|
||
| 1669 |
Data Universe
SN13
|
$0,9234 | 0.2% | 2.5% | 9.7% | 31.9% | $32.580,42 | $5.208.897 | $5.208.897 | 1.0 |
|
||
| 1709 |
Omron
SN2
|
$0,9357 | 0.1% | 1.1% | 3.6% | 2.0% | $230.974 | $4.935.206 | $4.935.206 | 1.0 |
|
||
| 1710 |
Graphite
SN43
|
$0,9277 | 0.1% | 2.6% | 6.2% | 22.6% | $1.024,31 | $4.934.388 | $4.934.388 | 1.0 |
|
||
| 1715 |
RNA
SN117
|
$1,70 | 3.0% | 6.8% | 267.1% | 104.6% | $2.093.216 | $4.903.587 | $4.903.587 | 1.0 |
|
||
| 1718 |
Zeus
SN18
|
$0,8413 | 0.1% | 1.2% | 8.0% | 25.2% | $71.766,78 | $4.863.570 | $4.863.570 | 1.0 |
|
||
| 1754 |
Synth
SN50
|
$0,8318 | 0.1% | 3.2% | 7.8% | 43.8% | $129.065 | $4.672.605 | $4.672.605 | 1.0 |
|
||
| 1767 |
Leadpoet
SN71
|
$0,9151 | 0.3% | 4.6% | 0.5% | 18.3% | $243.619 | $4.573.463 | $4.573.463 | 1.0 |
|
||
| 1814 |
Bettensor
SN30
|
$0,7957 | 0.6% | 3.3% | 1.1% | 25.2% | $194.266 | $4.257.331 | $4.257.331 | 1.0 |
|
||
| 1821 |
Oneoneone
SN111
|
$0,9540 | 0.1% | 2.1% | 3.8% | 25.2% | $33.571,07 | $4.216.679 | $4.216.679 | 1.0 |
|
||
| 1875 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7744 | 0.0% | 4.8% | 12.0% | 27.0% | $1.280.164 | $3.907.849 | $3.907.849 | 1.0 |
|
||
| 1907 |
ReadyAI
SN33
|
$0,7272 | 0.1% | 1.7% | 3.9% | 42.9% | $151.577 | $3.714.045 | $3.714.045 | 1.0 |
|
||
| 1920 |
ItsAI
SN32
|
$0,5771 | 0.1% | 1.8% | 6.7% | 28.9% | $10.493,26 | $3.663.500 | $3.663.500 | 1.0 |
|
||
| 1932 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6845 | 0.2% | 2.1% | 6.0% | 42.4% | $68.670,89 | $3.627.225 | $3.627.225 | 1.0 |
|
||
| 1958 |
τaos
SN79
|
$0,6948 | 0.1% | 1.1% | 8.8% | 26.0% | $47.680,60 | $3.482.710 | $3.482.710 | 1.0 |
|
||
| 1979 |
Coldint
SN29
|
$0,5927 | 0.0% | 4.1% | 8.1% | 23.8% | $262,85 | $3.392.949 | $3.392.949 | 1.0 |
|
||
| 1985 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6532 | 0.1% | 2.0% | 20.4% | 6.8% | $545.212 | $3.347.760 | $3.347.760 | 1.0 |
|
||
| 1997 |
Desearch
SN22
|
$0,6491 | 0.1% | 1.8% | 8.9% | 28.9% | $40.650,31 | $3.309.696 | $3.309.696 | 1.0 |
|
||
| 2017 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,31 | 0.1% | 0.6% | 10.2% | 50.0% | $89.214,35 | $3.225.001 | $3.225.001 | 1.0 |
|
||
| 2028 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6835 | 0.1% | 2.2% | 7.2% | 24.6% | $2.401,02 | $3.164.602 | $3.164.602 | 1.0 |
|
||
| 2047 |
Aurelius
SN37
|
$0,6204 | 0.1% | 2.0% | 4.6% | 25.8% | $7.582,92 | $3.087.859 | $3.087.859 | 1.0 |
|
||
| 2052 |
Sταking
SN88
|
$0,5607 | 0.4% | 3.6% | 5.0% | 34.5% | $37.003,06 | $3.055.706 | $3.055.706 | 1.0 |
|
||
| 2059 |
SubVortex
SN7
|
$0,5469 | 0.1% | 4.9% | 2.1% | 26.5% | $15.984,42 | $3.030.067 | $3.030.067 | 1.0 |
|
||
| 2066 |
FakeNews
SN66
|
$0,5698 | 0.0% | 0.9% | 6.6% | 43.6% | $134.776 | $3.012.081 | $3.012.081 | 1.0 |
|
||
| 2067 |
Distributed Training
SN38
|
$1,35 | 0.1% | 4.5% | 28.8% | 75.7% | $399.317 | $3.011.324 | $3.011.324 | 1.0 |
|
||
| 2075 |
Cel AI
SN127
|
$0,9297 | 1.6% | 6.5% | 49.7% | 45.3% | $1.297.643 | $2.960.851 | $2.960.851 | 1.0 |
|
||
| 2094 |
Precog
SN55
|
$0,5253 | 0.1% | 3.5% | 17.3% | 21.3% | $128.426 | $2.902.975 | $2.902.975 | 1.0 |
|
||
| 2115 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5306 | 0.1% | 2.0% | 0.6% | 14.6% | $56.993,72 | $2.845.271 | $2.845.271 | 1.0 |
|
||
| 2181 |
NI Compute
SN27
|
$0,5281 | 0.2% | 2.3% | 6.6% | 20.8% | $94.559,05 | $2.622.472 | $2.622.472 | 1.0 |
|
||
| 2189 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7943 | 0.1% | 1.9% | 7.2% | 35.6% | $3.546,24 | $2.604.895 | $2.604.895 | 1.0 |
|
||
| 2191 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5353 | 0.0% | 2.5% | 6.7% | 22.8% | $143,71 | $2.593.447 | $2.593.447 | 1.0 |
|
||
| 2194 |
Merit
SN73
|
$0,5949 | 0.1% | 3.2% | 15.6% | 36.8% | $40.942,53 | $2.588.961 | $2.588.961 | 1.0 |
|
||
| 2199 |
Ditto
SN118
|
$0,8501 | 0.0% | 2.0% | 14.1% | 56.6% | $201.787 | $2.575.699 | $2.575.699 | 1.0 |
|
||
| 2216 |
Talisman AI
SN45
|
$0,5162 | 0.0% | 1.7% | 7.4% | 30.3% | $19.878,66 | $2.534.510 | $2.534.510 | 1.0 |
|
||
| 2222 |
SolMev
SN116
|
$8,97 | 2.5% | 3.6% | 39.1% | 32.0% | $281.102 | $2.521.625 | $2.521.625 | 1.0 |
|
||
| 2223 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4905 | 0.1% | 3.6% | 5.7% | 24.3% | $289.840 | $2.513.310 | $2.513.310 | 1.0 |
|
||
| 2281 |
Mantis
SN123
|
$0,5395 | 0.1% | 2.9% | 4.9% | 21.5% | $25.975,68 | $2.350.487 | $2.350.487 | 1.0 |
|
||
| 2311 |
Numinous
SN6
|
$0,5190 | 0.1% | 1.7% | 4.7% | 25.2% | $6.886,45 | $2.271.847 | $2.271.847 | 1.0 |
|
||
| 2396 |
Brain
SN90
|
$3,72 | 0.3% | 1.0% | 12.0% | 41.1% | $95.266,09 | $2.046.191 | $2.046.191 | 1.0 |
|
||
| 2412 |
ReinforcedAI
SN92
|
$4,92 | 0.1% | 1.1% | 10.8% | 1058.8% | $167.214 | $2.008.735 | $2.008.735 | 1.0 |
|
||
| 2423 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,5006 | 0.1% | 0.0% | 4.7% | 23.2% | $15.626,54 | $1.974.984 | $1.974.984 | 1.0 |
|
||
| 2436 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,16 | 0.5% | 5.7% | 6.2% | 30.3% | $228.814 | $1.967.114 | $1.967.114 | 1.0 |
|
||
| 2450 |
Attune
SN58
|
$2,32 | 0.1% | 13.6% | 19.1% | 19.7% | $77.783,87 | $1.942.293 | $1.942.293 | 1.0 |
|
||
| 2477 |
8 Ball
SN125
|
$0,5492 | 0.1% | 2.1% | 6.7% | 33.5% | $3.052,83 | $1.885.577 | $1.885.577 | 1.0 |
|
||
| 2511 |
Nodexo
SN106
|
$0,5034 | 0.1% | 0.1% | 3.8% | 24.4% | $60.232,17 | $1.811.902 | $10.590.980 | 0.1710797142857143 |
|
||
| 2574 |
Bitsota
SN94
|
$0,9126 | 1.8% | 7.4% | 4.3% | 35.3% | $169.125 | $1.692.243 | $1.692.243 | 1.0 |
|
||
| 2595 |
Candles
SN31
|
$0,9779 | 0.1% | 0.9% | 10.5% | 18.7% | $76.821,84 | $1.662.429 | $1.662.429 | 1.0 |
|
||
| 2685 |
tensorprox
SN91
|
$0,8992 | 0.1% | 0.3% | 19.6% | 37.5% | $189.491 | $1.520.534 | $1.520.534 | 1.0 |
|
||
| 2743 |
Plaτform
SN100
|
$0,6828 | 0.1% | 0.6% | 0.0% | 39.8% | $55.391,24 | $1.417.226 | $1.417.226 | 1.0 |
|
||
| 2902 |
Cognify
SN115
|
$0,5173 | 0.1% | 4.2% | 1.9% | 26.1% | $24.936,06 | $1.208.295 | $1.208.295 | 1.0 |
|
||
| 2940 |
CheckerChain
SN87
|
$0,7008 | 0.7% | 2.1% | 13.6% | 45.2% | $96.726,31 | $1.160.877 | $1.160.877 | 1.0 |
|
||
| 2956 |
Satori
SN119
|
$0,5123 | 0.0% | 0.0% | 2.6% | 23.2% | $20.037,25 | $1.145.457 | $1.145.457 | 1.0 |
|
||
| 3140 |
TensorUSD
SN113
|
$0,5238 | 0.8% | 0.6% | 5.6% | 39.1% | $63.326,46 | $944.363 | $944.363 | 1.0 |
|
||
| 3200 |
Taoillium
SN109
|
$0,5527 | 0.1% | 6.6% | 10.0% | 37.2% | $34.180,57 | $890.640 | $890.640 | 1.0 |
|
||
| 3292 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,5230 | 0.8% | 6.8% | 1.6% | 24.1% | $43.534,68 | $815.217 | $815.217 | 1.0 |
|
||
| 3465 |
Umi
SN78
|
$0,4299 | 1.0% | 0.6% | 28.7% | 66.6% | $26.886,78 | $709.730 | $709.730 | 1.0 |
|
||
1 tot 100 van 118 resultaten weergegeven
Rijen
Grafiek marktkapitalisatie top Bittensor Subnets munten
De onderstaande grafiek toont de marktkapitalisatie en dominantie van de top Bittensor Subnets, waaronder lium, Chutes, Targon en andere, over een specifieke periode.
Grafiek prestaties top Bittensor Subnets munten
De onderstaande grafiek toont de relatieve prestaties van de top Bittensor Subnets munten in de loop van de tijd, inclusief de procentuele winsten en verliezen in hun koers over verschillende periodes.