Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Top MEV-bescherming-munten op marktkapitalisatie
De marktkapitalisatie van MEV-bescherming is vandaag $ 535 miljoen, een verandering van -2.2% in de afgelopen 24 uur.
Hoogtepunten
$534.783.159
Marktkap.
2.2%
$8.405.728
24 uur handelsvolume
🔥 Trending
| # | Munt | Koers | 1u | 24u | 7d | 30d | 24 uur volume | Marktkapitalisatie | FDV | Marktkapitalisatie/FDV | Afgelopen 7 dagen | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 134 |
Gnosis
GNO
|
Kopen
|
$116,18 | 0.3% | 1.9% | 4.1% | 11.7% | $2.030.906 | $306.613.541 | $348.478.730 | 0.879863 |
|
|
| 237 |
Railgun
RAIL
|
$1,93 | 1.1% | 4.1% | 1.7% | 35.6% | $147.724 | $115.557.424 | $115.557.424 | 1.0 |
|
||
| 335 |
CoW Protocol
COW
|
Kopen
|
$0,1277 | 0.2% | 2.0% | 3.0% | 11.1% | $3.316.058 | $73.386.781 | $127.742.893 | 0.5744881690034184 |
|
|
| 888 |
Verus
VRSC
|
$0,2125 | 0.0% | 4.9% | 1.2% | 19.9% | $177,65 | $17.163.704 | $17.163.723 | 0.9999988858429582 |
|
||
| 1009 |
HumidiFi
WET
|
$0,05948 | 0.3% | 2.1% | 4.4% | 10.8% | $805.541 | $13.680.218 | $59.479.209 | 0.23 |
|
||
| 1517 |
Hashflow
HFT
|
$0,006236 | 0.5% | 6.0% | 5.4% | 18.0% | $1.717.088 | $5.742.050 | $6.241.968 | 0.9199101782577 |
|
||
| 1885 |
what the hook?
WTH
|
$15,54 | 1.0% | 32.0% | 16.4% | 0.0% | $534.162 | $3.263.004 | $3.263.004 | 1.0 |
|
||
| 3294 |
Alchemist
MIST
|
$0,2201 | 0.0% | 2.3% | 2.0% | 28.5% | $28,00 | $589.560 | $589.560 | 1.0 |
|
||
| 3504 |
Shutter
SHU
|
$0,001305 | 0.0% | 0.5% | 0.5% | 13.7% | $130,51 | $493.994 | $1.305.061 | 0.378521753987012 |
|
||
| 3848 |
Semantic Layer
42
|
$0,002233 | 0.0% | 1.5% | 1.2% | 3.6% | $482,89 | $330.846 | $2.232.932 | 0.14816666700000003 |
|
||
| 4026 |
EDEN
EDEN
|
$0,001722 | 0.0% | 0.1% | 0.4% | 0.5% | $5,68 | $274.395 | $287.827 | 0.9533323154854012 |
|
||
| 5381 |
Manifold Finance
FOLD
|
$0,04325 | 0.3% | 12.9% | 53.8% | 28.1% | $525,19 | $86.531,98 | $86.531,98 | 1.0 |
|
||
| 6034 |
Rook
ROOK
|
$0,06267 | 0.0% | 0.1% | 0.4% | 2.5% | $12,96 | $47.705,52 | $79.481,60 | 0.6002083544096862 |
|
||
| 6354 |
Lode
LODE
|
$0,0009637 | 0.2% | 2.2% | 25.4% | 26.0% | $4,93 | $42.403,80 | $96.372,28 | 0.44 |
|
||
| 8228 |
Hash Hunter
HNTR
|
$0.054289 | 0.2% | 7.1% | 5.8% | 26.0% | $52,97 | $4.287,89 | $4.287,89 | 1.0 |
|
||
1 tot 15 van 15 resultaten weergegeven
Rijen
Grafiek marktkapitalisatie top MEV-bescherming munten
De onderstaande grafiek toont de marktkapitalisatie en dominantie van de top MEV-bescherming, waaronder Gnosis, Railgun, CoW Protocol en andere, over een specifieke periode.
Grafiek prestaties top MEV-bescherming munten
De onderstaande grafiek toont de relatieve prestaties van de top MEV-bescherming munten in de loop van de tijd, inclusief de procentuele winsten en verliezen in hun koers over verschillende periodes.