Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Top Quest-to-Earn-munten op marktkapitalisatie
De marktkapitalisatie van Quest-to-Earn is vandaag $ 163 miljoen, een verandering van 1.5% in de afgelopen 24 uur.
Hoogtepunten
$162.587.042
Marktkap.
1.5%
$3.498.569
24 uur handelsvolume
🔥 Trending
| # | Munt | Koers | 1u | 24u | 7d | 30d | 24 uur volume | Marktkapitalisatie | FDV | Marktkapitalisatie/FDV | Afgelopen 7 dagen | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 384 |
Prize Protocol
PRIZE
|
$0,001179 | 0.3% | 0.0% | 5.7% | 42.0% | $7.837,49 | $62.890.274 | $117.946.905 | 0.5332083450079964 |
|
||
| 476 |
Billions Network
BILL
|
$0,01891 | 0.2% | 0.5% | 5.8% | 22.4% | $1.430.886 | $45.923.031 | $189.139.338 | 0.2428 |
|
||
| 553 |
GAL (migrated to Gravity - G)
GAL
|
$0,2969 | 0.2% | 0.0% | 3.4% | 4.7% | $31,49 | $37.924.280 | $59.372.960 | 0.6387466559367215 |
|
||
| 1295 |
JumpToken
JMPT
|
$0,5700 | 0.1% | 0.0% | 3.6% | 3.6% | $2.121,28 | $8.412.765 | $17.549.399 | 0.4793762533842208 |
|
||
| 1441 |
Layer3
L3
|
$0,003665 | 4.6% | 2.5% | 11.1% | 18.6% | $2.044.037 | $6.637.430 | $12.215.957 | 0.5433409737131382 |
|
||
| 2653 |
Meeds DAO
MEED
|
$0,04903 | 0.0% | 15.7% | 15.7% | 10.1% | $32,85 | $1.002.870 | $1.157.357 | 0.8665172645993426 |
|
||
| 3434 |
MYRAD
MYRAD
|
$0,0005432 | 5.5% | 37.4% | 1.2% | 234.1% | $20.372,75 | $543.206 | $543.206 | 1.0 |
|
||
| 4042 |
Eden
EDN
|
$0,00008900 | 0.0% | 0.0% | 0.6% | 1.5% | $100,70 | $300.412 | $429.020 | 0.700229847718678 |
|
||
| 5182 |
WURK
WURK
|
$0,0001193 | 0.8% | 2.5% | 16.2% | 9.1% | $920,97 | $119.219 | $119.219 | 1.0 |
|
||
| 5866 |
SINBAD CREW BASE
SCB
|
$0,00006602 | 0.0% | 1.6% | 1.2% | 18.7% | $28,57 | $66.023,31 | $66.023,31 | 1.0 |
|
||
| 6102 |
AskTianAI
TIAN
|
$0,00005204 | 1.0% | 19.8% | 19.8% | 18.9% | $103,84 | $48.852,31 | $52.041,80 | 0.9387127768634891 |
|
||
| 6248 |
AXOBOTL
AXOBOTL
|
$0.064796 | 2.3% | 0.7% | 1.1% | 21.8% | $91,08 | $47.957,19 | $47.957,19 | 1.0 |
|
||
| 6467 |
EARNFI
EARNFI
|
$0,00003996 | 0.3% | 5.7% | 19.3% | 69.8% | $1.551,12 | $38.995,63 | $38.995,63 | 1.0 |
|
||
| 6593 |
Etarn
ETAN
|
$0,0001801 | 0.1% | 1.5% | 1.5% | 6.5% | $2.341,85 | $35.319,80 | $180.077 | 0.19613673799999998 |
|
||
| 6948 |
CReaToR
CRTR
|
$0,00007116 | 0.6% | 0.6% | 0.5% | 134.5% | $46,45 | $26.312,66 | $142.311 | 0.18489583333319046 |
|
||
| 7165 |
Ignis
IGN
|
$0,0003402 | 2.4% | 5.9% | 11.5% | 18.6% | $597,06 | $21.339,84 | $21.339,84 | 1.0 |
|
||
| 7254 |
Boost
BOOST
|
$0,00003186 | 0.0% | 17.0% | 12.8% | 19.4% | $243,97 | $19.708,53 | $31.857,71 | 0.6186424184795837 |
|
||
| 7360 |
SINBAD NETWORK GENESIS
SNG
|
$0,00001772 | 0.0% | 2.2% | 0.6% | 2.2% | $18,71 | $17.560,85 | $17.717,53 | 0.9911569895010642 |
|
||
| 8435 |
Impresio
IMPRO
|
$0.054805 | 0.3% | 8.7% | 0.0% | 0.0% | $160,28 | $4.805,00 | $4.805,00 | 1.0 |
|
||
| 8829 |
Speedrun
RUN
|
$0.053974 | 0.5% | 2.3% | 12.0% | 33.4% | $4,98 | $3.973,53 | $3.973,53 | 1.0 |
|
||
| 7518 |
LEAF
LEAF
|
$0,1755 | 0.0% | 26.9% | 32.0% | 85.6% | $23,46 | $3.210,80 | $175.324 | 0.01831355227145105 |
|
||
Affi Network
AFFI
|
$0,0004647 | 0.0% | 7.7% | 12.8% | 13.6% | $69,71 | $3.069,26 | $46.473,05 | 0.06604382614210934 |
|
|||
| 8425 |
Midle
MIDLE
|
$0.056229 | 0.0% | 0.1% | 0.8% | 0.4% | $1,04 | $2.935,27 | $6.229,11 | 0.4712188804645219 |
|
||
| 7711 |
Rewardable
REWARD
|
$0,00001491 | 0.0% | 30.3% | 30.3% | 32.5% | $47,37 | $2.727,55 | $14.912,43 | 0.1829047449677074 |
|
||
|
Fishing Verse
FSV
|
$0.064500 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 100.0% | $126,33 | $450,00 | $450,00 | 1.0 |
|
|||
HQ
HQ
|
$0,00001903 | 0.0% | 2.8% | 2.6% | 22.7% | $11,48 | - | $19.026,18 |
|
||||
ROLL
ROLL
|
$0,00001421 | 0.0% | 0.5% | 10.8% | 10.8% | $17,64 | - | $8.058,66 |
|
||||
WizoLayer
WIZO
|
$0,00 | - | - | - | - | - | - | - |
|
||||
1 tot 28 van 28 resultaten weergegeven
Rijen
Grafiek marktkapitalisatie top Quest-to-Earn munten
De onderstaande grafiek toont de marktkapitalisatie en dominantie van de top Quest-to-Earn, waaronder Prize Protocol, Billions Network, GAL (migrated to Gravity - G) en andere, over een specifieke periode.
Grafiek prestaties top Quest-to-Earn munten
De onderstaande grafiek toont de relatieve prestaties van de top Quest-to-Earn munten in de loop van de tijd, inclusief de procentuele winsten en verliezen in hun koers over verschillende periodes.