Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Agora by Virtuals
AGORA / ETH
ETH0.083657
11.2%
$0,00
24-uurs bereik
$0,00
Converteer Agora by Virtuals naar Ether (AGORA naar ETH)
De prijs om 1 Agora by Virtuals ( AGORA) te converteren naar ETH is vandaag ETH 0,000000003657.
AGORA
ETH
1 AGORA = ETH 0,000000003657
AGORA naar ETH-grafiek
Agora by Virtuals ( AGORA) is vandaag ETH 0,000000003657 waard. Dit is een 0.0% daling sinds een uur geleden en een 11.2% daling sinds gisteren. De waarde van AGORA is vandaag 11.2% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Agora by Virtuals ETH 0,00486118.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 11.2% | 11.2% | 24.0% | 9.1% | 59.9% |
Statistieken over Agora by Virtuals
| Marktkapitalisatie | ETH3,6567 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | ETH3,6567 |
| 24 uur handelsvolume | ETH0,004861 |
| Voorraad in omloop | 1B |
| Totaalvoorraad | 1B |
| Maximale voorraad | 1B |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Agora by Virtuals waard in ETH?
- Op dit moment is de prijs van 1 Agora by Virtuals (AGORA) in Ether (ETH) ongeveer ETH0.083657.
-
Hoeveel AGORA kan ik kopen voor ETH1?
- Je kunt vandaag ongeveer 273471125 AGORA kopen voor ETH1.
-
Hoe kan ik de prijs van AGORA omrekenen naar ETH?
- Bereken de Agora by Virtuals koers van Ether door het gewenste bedrag in te voeren op de AGORA converteerpagina ETH van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de AGORA naar- ETH grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in ETH.
-
Wat is de hoogste prijs van AGORA/ETH ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 AGORA in ETH is ETH0.061642. Het blijft afwachten of de waarde van 1 AGORA/ETH de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Agora by Virtuals in ETH?
- De afgelopen tijd is de prijs van Agora by Virtuals (AGORA) stabiel gebleven ten opzichte van Ether (ETH). De prijs van AGORA/ETH is in de afgelopen 24 uur niet bewogen, wat duidt op een mogelijke periode van stagnatie.
AGORA / ETH Conversietabellen
De conversiekoers van Agora by Virtuals (AGORA) naar ETH is ETH 0,000000003657 voor elke 1 AGORA. Dit betekent dat je 5 AGORA voor ETH 0,000000018283 of ETH 50,000 voor 13673556271 AGORA kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire AGORA-transactiebedragen in hun bijbehorende ETH-prijzen en omgekeerd.
Converteer Agora by Virtuals (AGORA) naar ETH
| AGORA | ETH |
|---|---|
| 0.01 AGORA | 0.000000000036567 ETH |
| 0.1 AGORA | 0.000000000365669 ETH |
| 1 AGORA | 0.000000003657 ETH |
| 2 AGORA | 0.000000007313 ETH |
| 5 AGORA | 0.000000018283 ETH |
| 10 AGORA | 0.000000036567 ETH |
| 20 AGORA | 0.000000073134 ETH |
| 50 AGORA | 0.000000182835 ETH |
| 100 AGORA | 0.000000365669 ETH |
| 1000 AGORA | 0.00000366 ETH |
Converteer Ether (ETH) naar AGORA
| ETH | AGORA |
|---|---|
| 0.01 ETH | 2734711 AGORA |
| 0.1 ETH | 27347113 AGORA |
| 1 ETH | 273471125 AGORA |
| 2 ETH | 546942251 AGORA |
| 5 ETH | 1367355627 AGORA |
| 10 ETH | 2734711254 AGORA |
| 20 ETH | 5469422508 AGORA |
| 50 ETH | 13673556271 AGORA |
| 100 ETH | 27347112541 AGORA |
| 1000 ETH | 273471125415 AGORA |
7-daagse prijsgeschiedenis van Agora by Virtuals (AGORA) naar ETH
Agora by Virtuals (AGORA) wordt momenteel gewaardeerd op ETH 0,000000003657 en heeft de afgelopen 7 dagen zeer weinig prijsbewegingen gehad. In de afgelopen week was de hoogste dagprijs van AGORA ETH 0,000000003657 op donderdag, en de grootste 24-uurs prijsverandering was -ETH 0,000000000462875 (11.2%) op donderdag.
| Datum | Dag van de week | 1 AGORA naar ETH | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| oktober 22, 2026 | donderdag | ETH 0,000000003657 | -ETH 0,000000000462875 | 11.2% |
| oktober 21, 2026 | woensdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 20, 2026 | dinsdag | ETH 0,000000003633 | N/A | 0.0% |
| oktober 19, 2026 | maandag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 18, 2026 | zondag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 17, 2026 | zaterdag | N/A | N/A | 0.0% |
| oktober 16, 2026 | vrijdag | N/A | N/A | 0.0% |