Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Jito Staked SOL
JITOSOL / BHD
#96 (R)
BD51,57
1.4%
0,001670 BTC
0.0%
$135,15
24-uurs bereik
$138,11
Converteer Jito Staked SOL naar Bahraini Dinar (JITOSOL naar BHD)
De prijs om 1 Jito Staked SOL ( JITOSOL) te converteren naar BHD is vandaag BD 51,57.
JITOSOL
BHD
1 JITOSOL = BD 51,57
Hoe koop ik JITOSOL met BHD?
Weergeven-
1. Identificeer waar je JITOSOL kunt handelen
-
Jito Staked SOL (JITOSOL) kan worden gekocht en verkocht op 20 crypto-exchanges. Gebaseerd op handelsvolume en Trust Score is Kraken de meest actieve exchange om Jito Staked SOL te verhandelen, gevolgd door Coinbase Exchange.
-
2. Kies een geschikte exchange
-
Een handige optie om JITOSOL te kopen met BHD is via een gecentraliseerde exchange (CEX) die BHD-stortingen ondersteunt. Vergelijk bij het kiezen van een exchange de kostenstructuur, veiligheid en beschikbare activa. De meeste CEXen hebben maker-/takerkosten en kunnen extra opname- en stortingskosten in rekening brengen. Vergeet niet om wat saldo opzij te zetten voor kosten als je JITOSOL koopt.
-
3. Registreer een account
-
Maak een account aan bij de crypto-exchange van je voorkeur en voltooi het KYC-proces. Zodra je account is geverifieerd, kies je de betalingsmethode van je voorkeur en stort je BHD op je account. De meeste exchanges bieden opties voor bankoverschrijvingen en betaling met creditcard/betaalpas.
-
4. Je bent nu klaar om JITOSOL te kopen met BHD!
-
Selecteer Jito Staked SOL (JITOSOL) en voer het bedrag in aan BHD dat je wilt verhandelen. Controleer de details voordat je de transactie bevestigt. Zodra je JITOSOL hebt ontvangen, kun je het opslaan in een cryptowallet om je activa te bewaren.
JITOSOL naar BHD-grafiek
Jito Staked SOL ( JITOSOL) is vandaag BD 51,57 waard. Dit is een 0.1% toename sinds een uur geleden en een 1.0% daling sinds gisteren. De waarde van JITOSOL is vandaag 3.5% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Jito Staked SOL BD 5.306.931.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.0% | 3.5% | 12.6% | 3.6% | 42.8% |
Statistieken over Jito Staked SOL
| Marktkapitalisatie | BD413,904M |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Verhouding marktkapitaal / TVL | 1.0 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | BD413,904M |
| Verhouding volledig verwaterde waardebepaling / TVL | 1.0 |
| 24 uur handelsvolume | BD5,307M |
| Totale vergrendelde waarde (TVL) | - |
| Voorraad in omloop | 8,027M |
| Totaalvoorraad | 8,027M |
| Maximale voorraad | ∞ |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Jito Staked SOL waard in BHD?
- Op dit moment is de prijs van 1 Jito Staked SOL (JITOSOL) in Bahraini Dinar (BHD) ongeveer BD51,57.
-
Hoeveel JITOSOL kan ik kopen voor BD1?
- Je kunt vandaag ongeveer 0.01939298 JITOSOL kopen voor BD1.
-
Hoe kan ik de prijs van JITOSOL omrekenen naar BHD?
- Bereken de Jito Staked SOL koers van Bahraini Dinar door het gewenste bedrag in te voeren op de JITOSOL converteerpagina BHD van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de JITOSOL naar- BHD grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in BHD.
-
Wat is de hoogste prijs van JITOSOL/BHD ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 JITOSOL in BHD is BD127,53. Het blijft afwachten of de waarde van 1 JITOSOL/BHD de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Jito Staked SOL in BHD?
- In de afgelopen maand is de prijs van Jito Staked SOL (JITOSOL) omlaag met - 3,60% ten opzichte van de Bahraini Dinar (BHD). In feite heeft Jito Staked SOL minder goed gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omlaag met - 1,80%.
JITOSOL / BHD Conversietabellen
De conversiekoers van Jito Staked SOL (JITOSOL) naar BHD is BD 51,57 voor elke 1 JITOSOL. Dit betekent dat je 5 JITOSOL voor BD 257,83 of BD 50,00 voor 0.969649 JITOSOL kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire JITOSOL-transactiebedragen in hun bijbehorende BHD-prijzen en omgekeerd.
Converteer Jito Staked SOL (JITOSOL) naar BHD
| JITOSOL | BHD |
|---|---|
| 0.01 JITOSOL | 0.515651 BHD |
| 0.1 JITOSOL | 5.16 BHD |
| 1 JITOSOL | 51.57 BHD |
| 2 JITOSOL | 103.13 BHD |
| 5 JITOSOL | 257.83 BHD |
| 10 JITOSOL | 515.65 BHD |
| 20 JITOSOL | 1031.30 BHD |
| 50 JITOSOL | 2578.25 BHD |
| 100 JITOSOL | 5156.51 BHD |
| 1000 JITOSOL | 51565 BHD |
Converteer Bahraini Dinar (BHD) naar JITOSOL
| BHD | JITOSOL |
|---|---|
| 0.01 BHD | 0.00019393 JITOSOL |
| 0.1 BHD | 0.00193930 JITOSOL |
| 1 BHD | 0.01939298 JITOSOL |
| 2 BHD | 0.03878595 JITOSOL |
| 5 BHD | 0.096965 JITOSOL |
| 10 BHD | 0.193930 JITOSOL |
| 20 BHD | 0.387860 JITOSOL |
| 50 BHD | 0.969649 JITOSOL |
| 100 BHD | 1.94 JITOSOL |
| 1000 BHD | 19.39 JITOSOL |
7-daagse prijsgeschiedenis van Jito Staked SOL (JITOSOL) naar BHD
De dagelijkse wisselkoers van Jito Staked SOL (JITOSOL) naar BHD schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van BD 51,90 op donderdag en een minimum van BD 51,04 op zaterdag. In de afgelopen week had de prijs van JITOSOL in BHD de grootste 24-uurs prijsbeweging op woensdag (6 dagen geleden) met -BD 1,28 ( 2.4%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Jito Staked SOL (JITOSOL) in BHD en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Jito Staked SOL (JITOSOL) in BHD en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 JITOSOL naar BHD | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| oktober 20, 2026 | dinsdag | BD 51,57 | -BD 0,501347 | 1.0% |
| oktober 19, 2026 | maandag | BD 51,76 | BD 0,338982 | 0.7% |
| oktober 18, 2026 | zondag | BD 51,42 | BD 0,381565 | 0.7% |
| oktober 17, 2026 | zaterdag | BD 51,04 | -BD 0,422870 | 0.8% |
| oktober 16, 2026 | vrijdag | BD 51,46 | -BD 0,436868 | 0.8% |
| oktober 15, 2026 | donderdag | BD 51,90 | BD 0,567244 | 1.1% |
| oktober 14, 2026 | woensdag | BD 51,33 | -BD 1,28 | 2.4% |