JPY Coin v1
JPYC Koers
JPY Coin v1-prijsgrafiek (JPYC)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 17.7% | 39.6% | 5.9% | 2.5% | 6.5% |
JPYC-conversietool
Statistieken over JPY Coin v1
| Marktkapitalisatie | $22,475M |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $22,475M |
| 24 uur handelsvolume | $8.102,36 |
| Voorraad in omloop | 2,468B |
| Totaalvoorraad | 2,468B |
| Maximale voorraad | ∞ |
Historische koers van JPYC
| 24-uurs bereik | $0,008422 – $0,009704 |
|---|---|
| 7-daags bereik | $0,006382 – $0,009704 |
| Recordhoogte |
$0,01944 53.2%
|
| Historisch dieptepunt |
$0,0002071 4296.9%
|
Wat vind je vandaag van JPYC?
Waar kan je JPY Coin v1 kopen?
JPYCtokens kunnen verhandeld worden op gedecentraliseerde crypto exchanges. De meest populaire exchange om JPY Coin v1te kopen en in te handelen is Quickswap, waar het meest verhandelde JPYC/USDC.E een handelsvolume van $4.585,78heeft bereikt in de afgelopen 24 uur. Andere populaire opties zijn onder andere Sushiswap (Polygon POS) en Uniswap V3 (Ethereum).
Wat is het dagelijkse handelsvolume van JPY Coin v1 (JPYC)?
Het handelsvolume van JPY Coin v1 (JPYC) is $8.102,36 in de afgelopen 24 uur, - 35,90% wat neerkomt op afname in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in naar beneden de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor JPY Coin v1 (JPYC)?
JPY Coin v1 (JPYC) bereikte een recordhoogte van $0,01944 en een recorddiepte van $0,0002071. Het wordt nu onder die piek - 53,20% en boven de laagste prijs 4.296,90% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van JPY Coin v1 (JPYC)?
De marktkapitalisatie van JPY Coin v1 (JPYC) is $22.474.650 en staat op CoinGecko vandaag op plek #847. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van JPYC tokens (2,5 miljard tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van JPY Coin v1 (JPYC)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van JPY Coin v1 (JPYC) is $22.474.650. Dit is een statistische weergave van de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal van 2,5 miljard ETH tokens die vandaag circuleren.
Hoe laat de prijs-prestatie van JPY Coin v1 zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 39,60% tijdens de afgelopen 7 dagen, isJPY Coin v1 (JPYC) de boven verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 9,60%, wanneer boven verwachtingvergeleken met gelijkaardige Stablecoins cryptovaluta met een waarde van omhoog 0,80%.
Hoe JPY Coin v1 (JPYC) toevoegen aan MetaMask?
Het toevoegen van JPY Coin v1(JPYC) aan MetaMasklaat je toe om je token holdings te zien, te handelen op gedecentraliseerde exchanges, en meer. Om deze toe te voegen, moet je JPYCimporteren als token. Je kunt het contactadres van JPYC: (0x2370f9d504c7a6e775bf6e14b3f12846b594cd53) kopiëren en het manueel importeren, of als je MetaMask's Chrome Extension hebt geïnstalleerd, kun je ook JPYCtoevoegen aan MetaMask met één klik op CoinGecko.
Voeg JPYCtoe aan MetaMask .
JPY Coin v1 (JPYC) Tokenbezitters
JPY Coin v1-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde JPY Coin v1-prijzen
Gerelateerde munten