Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
Quantum Gospel
QOAT / ETH
#8180
ETH0.087832
1.8%
0.092290 BTC
1.4%
$0,00001831
24-uurs bereik
$0,00001942
Converteer Quantum Gospel naar Ether (QOAT naar ETH)
De prijs om 1 Quantum Gospel ( QOAT) te converteren naar ETH is vandaag ETH 0,000000007832.
QOAT
ETH
1 QOAT = ETH 0,000000007832
QOAT naar ETH-grafiek
Quantum Gospel ( QOAT) is vandaag ETH 0,000000007832 waard. Dit is een 0.0% daling sinds een uur geleden en een 0.2% toename sinds gisteren. De waarde van QOAT is vandaag 30.3% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van Quantum Gospel ETH 0,02666375.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.2% | 30.3% | 17.0% | 36.3% | 47.4% |
Statistieken over Quantum Gospel
| Marktkapitalisatie | ETH7,8236 |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | ETH7,8236 |
| 24 uur handelsvolume | ETH0,02666 |
| Voorraad in omloop | 998,935M |
| Totaalvoorraad | 998,935M |
| Maximale voorraad | 1B |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 Quantum Gospel waard in ETH?
- Op dit moment is de prijs van 1 Quantum Gospel (QOAT) in Ether (ETH) ongeveer ETH0.087832.
-
Hoeveel QOAT kan ik kopen voor ETH1?
- Je kunt vandaag ongeveer 127682633 QOAT kopen voor ETH1.
-
Hoe kan ik de prijs van QOAT omrekenen naar ETH?
- Bereken de Quantum Gospel koers van Ether door het gewenste bedrag in te voeren op de QOAT converteerpagina ETH van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de QOAT naar- ETH grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in ETH.
-
Wat is de hoogste prijs van QOAT/ETH ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 QOAT in ETH is ETH0.052525. Het blijft afwachten of de waarde van 1 QOAT/ETH de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van Quantum Gospel in ETH?
- In de afgelopen maand is de prijs van Quantum Gospel (QOAT) omhoog met 36,30% ten opzichte van de Ether (ETH). In feite heeft Quantum Gospel beter gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omlaag met - 1,60%.
QOAT / ETH Conversietabellen
De conversiekoers van Quantum Gospel (QOAT) naar ETH is ETH 0,000000007832 voor elke 1 QOAT. Dit betekent dat je 5 QOAT voor ETH 0,000000039160 of ETH 50,000 voor 6384131660 QOAT kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire QOAT-transactiebedragen in hun bijbehorende ETH-prijzen en omgekeerd.
Converteer Quantum Gospel (QOAT) naar ETH
| QOAT | ETH |
|---|---|
| 0.01 QOAT | 0.000000000078319 ETH |
| 0.1 QOAT | 0.000000000783192 ETH |
| 1 QOAT | 0.000000007832 ETH |
| 2 QOAT | 0.000000015664 ETH |
| 5 QOAT | 0.000000039160 ETH |
| 10 QOAT | 0.000000078319 ETH |
| 20 QOAT | 0.000000156638 ETH |
| 50 QOAT | 0.000000391596 ETH |
| 100 QOAT | 0.000000783192 ETH |
| 1000 QOAT | 0.00000783 ETH |
Converteer Ether (ETH) naar QOAT
| ETH | QOAT |
|---|---|
| 0.01 ETH | 1276826 QOAT |
| 0.1 ETH | 12768263 QOAT |
| 1 ETH | 127682633 QOAT |
| 2 ETH | 255365266 QOAT |
| 5 ETH | 638413166 QOAT |
| 10 ETH | 1276826332 QOAT |
| 20 ETH | 2553652664 QOAT |
| 50 ETH | 6384131660 QOAT |
| 100 ETH | 12768263320 QOAT |
| 1000 ETH | 127682633199 QOAT |
7-daagse prijsgeschiedenis van Quantum Gospel (QOAT) naar ETH
De dagelijkse wisselkoers van Quantum Gospel (QOAT) naar ETH schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van ETH 0,000000009091 op woensdag en een minimum van ETH 0,000000007832 op maandag. In de afgelopen week had de prijs van QOAT in ETH de grootste 24-uurs prijsbeweging op dinsdag (6 dagen geleden) met -ETH 0,000000001299 ( 12.8%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Quantum Gospel (QOAT) in ETH en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van Quantum Gospel (QOAT) in ETH en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 QOAT naar ETH | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| oktober 19, 2026 | maandag | ETH 0,000000007832 | ETH 0,000000000014977 | 0.2% |
| oktober 18, 2026 | zondag | ETH 0,000000007948 | -ETH 0,000000000027733 | 0.3% |
| oktober 17, 2026 | zaterdag | ETH 0,000000007976 | -ETH 0,000000000134632 | 1.7% |
| oktober 16, 2026 | vrijdag | ETH 0,000000008110 | -ETH 0,000000000754617 | 8.5% |
| oktober 15, 2026 | donderdag | ETH 0,000000008865 | -ETH 0,000000000225679 | 2.5% |
| oktober 14, 2026 | woensdag | ETH 0,000000009091 | ETH 0,000000000231991 | 2.6% |
| oktober 13, 2026 | dinsdag | ETH 0,000000008859 | -ETH 0,000000001299 | 12.8% |