Wrapped Glue
WGLUE Koers
Wrapped Glue-prijsgrafiek (WGLUE)
Wisselen en vergelijken
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 72.9% | 72.9% | 0.5% | 75.5% | - |
WGLUE-conversietool
Statistieken over Wrapped Glue
| Marktkapitalisatie | $2,64M |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | $2,64M |
| 24 uur handelsvolume | $0,9994 |
| Voorraad in omloop | 988,028M |
| Totaalvoorraad | 988,028M |
| Maximale voorraad | 988,028M |
Historische koers van WGLUE
| 24-uurs bereik | - – - |
|---|---|
| 7-daags bereik | - – - |
| Recordhoogte |
$0,4622
|
| Historisch dieptepunt |
$0,002059
|
Wat vind je vandaag van WGLUE?
Waar kan je Wrapped Glue kopen?
WGLUE tokens worden niet meer verhandeld sinds 3 maandenen dit op alle exchanges aanwezig op CoinGecko. Meer informatie volgt als de markt weer opent.
Wat is het dagelijkse handelsvolume van Wrapped Glue (WGLUE)?
Het handelsvolume van Wrapped Glue (WGLUE) is $0,999363 in de afgelopen 24 uur, 0,00% wat neerkomt op toename in vergelijking met een dag eerder, en bijgevolg een recente signalering in stijging de marktactiviteit. Lees CoinGecko's lijst van cryptovaluta met een groot volume.
Wat is de hoogste en laagste prijs voor Wrapped Glue (WGLUE)?
Wrapped Glue (WGLUE) bereikte een recordhoogte van $0,4622 en een recorddiepte van $0,002059. Het wordt nu onder die piek - 99,40% en boven de laagste prijs 29,80% verhandeld.
Wat is de marktkapitalisatie van Wrapped Glue (WGLUE)?
De marktkapitalisatie van Wrapped Glue (WGLUE) is $2.639.951 en staat op CoinGecko vandaag op plek #-. Marktkapitalisatie wordt gemeten door de prijs van het token te vermenigvuldigen met de aanwezige omvang van WGLUE tokens (990 miljoen tokens die vandaag op de markt verhandeld kunnen worden).
Wat is de volledig verdunde waarde van Wrapped Glue (WGLUE)?
De volledig verdunde waarde (FDV) van Wrapped Glue (WGLUE) is $2.639.951. Dit is een statistische representatie van het de maximale marktkapitalisatie, uitgaande van het totale aantal 990 miljoen WGLUE tokens die vandaag in circulatie zijn. Afhankelijk van de uitgiftekalender van WGLUE tokens, kan het meerdere jaren duren voor het FDV is bereikt.
Hoe laat de prijs-prestatie van Wrapped Glue zich vergelijken tot haar peers?
Met een waarde van toename 0,00% tijdens de afgelopen 7 dagen, isWrapped Glue (WGLUE) de onder verwachtingglobale cryptovaluta markt die omhoog 10,40%, wanneer boven verwachtingvergeleken met gelijkaardige Bridged-Tokens cryptovaluta met een waarde van omlaag - 8,50%.
Wrapped Glue (WGLUE) Tokenbezitters
Wrapped Glue-markten
Misschien bent u geïnteresseerd in dit laatste crypto-nieuws
Wereldwijde Wrapped Glue-prijzen
Gerelateerde munten