Portefeuilles
Toevoegen aan nieuwe portefeuille
XEN Crypto
XEN / EUR
#2261
€0.084291
8.4%
0.0135844 BTC
9.3%
0.0111987 ETH
8.8%
$0.084816
24-uurs bereik
$0.085287
Converteer XEN Crypto naar Euro (XEN naar EUR)
De prijs om 1 XEN Crypto ( XEN) te converteren naar EUR is vandaag € 0,000000004291.
XEN
EUR
1 XEN = € 0,000000004291
Hoe koop ik XEN met EUR?
Weergeven-
1. Identificeer waar je XEN kunt handelen
-
XEN Crypto (XEN) kan worden gekocht en verkocht op 5 crypto-exchanges. Gebaseerd op handelsvolume en Trust Score, is MEXC de meest actieve exchange om XEN Crypto te verhandelen.
-
2. Kies een geschikte exchange
-
Een handige optie om XEN te kopen met EUR is via een gecentraliseerde exchange (CEX) die EUR-stortingen ondersteunt. Vergelijk bij het kiezen van een exchange de kostenstructuur, veiligheid en beschikbare activa. De meeste CEXen hebben maker-/takerkosten en kunnen extra opname- en stortingskosten in rekening brengen. Vergeet niet om wat saldo opzij te zetten voor kosten als je XEN koopt.
-
3. Registreer een account
-
Maak een account aan bij de crypto-exchange van je voorkeur en voltooi het KYC-proces. Zodra je account is geverifieerd, kies je de betalingsmethode van je voorkeur en stort je EUR op je account. De meeste exchanges bieden opties voor bankoverschrijvingen en betaling met creditcard/betaalpas.
-
4. Je bent nu klaar om XEN te kopen met EUR!
-
Selecteer XEN Crypto (XEN) en voer het bedrag in aan EUR dat je wilt verhandelen. Controleer de details voordat je de transactie bevestigt. Zodra je XEN hebt ontvangen, kun je het opslaan in een cryptowallet om je activa te bewaren.
XEN naar EUR-grafiek
XEN Crypto ( XEN) is vandaag € 0,000000004291 waard. Dit is een 2.5% daling sinds een uur geleden en een 8.5% daling sinds gisteren. De waarde van XEN is vandaag 2.1% lager vergeleken met de waarde 7 dagen geleden. In de afgelopen 24 uur was het totale transactievolume van XEN Crypto € 97.754.
Logschaal gebruiken
Bekijken in volledig scherm
Downloaden als PNG
Downloaden als SVG
Downloaden als JPEG
Downloaden als PDF
Bekijken in volledig scherm
Vergelijking is alleen beschikbaar op lijngrafieken.
Wisselen en vergelijken
Wisselen en vergelijken
Meer gegevens nodig?
Verken onze API
| 1u | 24u | 7d | 14d | 30d | 1j |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.5% | 8.5% | 2.1% | 11.0% | 13.1% | 82.4% |
Statistieken over XEN Crypto
| Marktkapitalisatie | €1,923M |
|---|---|
| Marktkapitalisatie/FDV | 1 |
| Volledig verwaterde waardebepaling | €1,923M |
| 24 uur handelsvolume | €97.754,48 |
| Voorraad in omloop | 448,282T |
| Totaalvoorraad | 448,282T |
| Maximale voorraad | ∞ |
Veelgestelde vragen
-
Hoeveel is 1 XEN Crypto waard in EUR?
- Op dit moment is de prijs van 1 XEN Crypto (XEN) in Euro (EUR) ongeveer €0.084291.
-
Hoeveel XEN kan ik kopen voor €1?
- Je kunt vandaag ongeveer 233031667 XEN kopen voor €1.
-
Hoe kan ik de prijs van XEN omrekenen naar EUR?
- Bereken de XEN Crypto koers van Euro door het gewenste bedrag in te voeren op de XEN converteerpagina EUR van CoinGecko. Volg de eerdere prijsbewegingen op de XEN naar- EUR grafiek en ontdek meer cryptoprijzen in EUR.
-
Wat is de hoogste prijs van XEN/EUR ooit?
- De allerhoogste koers ooit van 1 XEN in EUR is €0,0003815. Het blijft afwachten of de waarde van 1 XEN/EUR de huidige allerhoogste koers ooit zal overtreffen.
-
Wat is de prijstrend van XEN Crypto in EUR?
- In de afgelopen maand is de prijs van XEN Crypto (XEN) omhoog met 13,10% ten opzichte van de Euro (EUR). In feite heeft XEN Crypto beter gepresteerd dan de bredere cryptomarkt, die is omlaag met - 1,40%.
XEN / EUR Conversietabellen
De conversiekoers van XEN Crypto (XEN) naar EUR is € 0,000000004291 voor elke 1 XEN. Dit betekent dat je 5 XEN voor € 0,000000021456 of € 50,00 voor 11651583375 XEN kunt omruilen, exclusief kosten. Raadpleeg onze conversietabellen voor populaire XEN-transactiebedragen in hun bijbehorende EUR-prijzen en omgekeerd.
Converteer XEN Crypto (XEN) naar EUR
| XEN | EUR |
|---|---|
| 0.01 XEN | 0.000000000042913 EUR |
| 0.1 XEN | 0.000000000429126 EUR |
| 1 XEN | 0.000000004291 EUR |
| 2 XEN | 0.000000008583 EUR |
| 5 XEN | 0.000000021456 EUR |
| 10 XEN | 0.000000042913 EUR |
| 20 XEN | 0.000000085825 EUR |
| 50 XEN | 0.000000214563 EUR |
| 100 XEN | 0.000000429126 EUR |
| 1000 XEN | 0.00000429 EUR |
Converteer Euro (EUR) naar XEN
| EUR | XEN |
|---|---|
| 0.01 EUR | 2330317 XEN |
| 0.1 EUR | 23303167 XEN |
| 1 EUR | 233031667 XEN |
| 2 EUR | 466063335 XEN |
| 5 EUR | 1165158337 XEN |
| 10 EUR | 2330316675 XEN |
| 20 EUR | 4660633350 XEN |
| 50 EUR | 11651583375 XEN |
| 100 EUR | 23303166749 XEN |
| 1000 EUR | 233031667493 XEN |
7-daagse prijsgeschiedenis van XEN Crypto (XEN) naar EUR
De dagelijkse wisselkoers van XEN Crypto (XEN) naar EUR schommelde de afgelopen 7 dagen tussen een maximum van € 0,000000004748 op zaterdag en een minimum van € 0,000000004181 op donderdag. In de afgelopen week had de prijs van XEN in EUR de grootste 24-uurs prijsbeweging op vrijdag (3 dagen geleden) met € 0,000000000432891 ( 10.4%).
Vergelijk de dagelijkse prijzen van XEN Crypto (XEN) in EUR en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
Vergelijk de dagelijkse prijzen van XEN Crypto (XEN) in EUR en hun 24-uurs prijsbewegingen voor de afgelopen week.
| Datum | Dag van de week | 1 XEN naar EUR | 24-uurswijzigingen | Wijzigings-% |
|---|---|---|---|---|
| oktober 19, 2026 | maandag | € 0,000000004291 | -€ 0,000000000401170 | 8.5% |
| oktober 18, 2026 | zondag | € 0,000000004447 | -€ 0,000000000301246 | 6.3% |
| oktober 17, 2026 | zaterdag | € 0,000000004748 | € 0,000000000134789 | 2.9% |
| oktober 16, 2026 | vrijdag | € 0,000000004614 | € 0,000000000432891 | 10.4% |
| oktober 15, 2026 | donderdag | € 0,000000004181 | -€ 0,000000000029732 | 0.7% |
| oktober 14, 2026 | woensdag | € 0,000000004210 | -€ 0,000000000342688 | 7.5% |
| oktober 13, 2026 | dinsdag | € 0,000000004553 | € 0,000000000115659 | 2.6% |