Lemon.fun
LEMON Kurs
Hvordan beregnes prisen påLemon.fun (LEMON)?
Prisen på Lemon.fun(LEMON) beregnet i sanntid ved å samle de nyeste dataene for 2 børser og 3 markeder, ved å bruke en global volum-vektet gjennomsnittsformel. Lær mer om hvordan kryptopriser beregnes på CoinGecko.
Lemon.fun kursdiagram (LEMON)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 7.0% | 58.6% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
LEMON-konverterer
Lemon.fun statistikk
|
Markedsverdi
Markedsverdi = Nåværende kurs x mengde i sirkulasjon
Viser til en valutas samlede markedsverdi relativt til pengemengde i sirkulasjon for valutaen. Det ligner på praksis i aksjemarkedet med å gange sammen aksjekurs med aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter) Les mer |
$126,826 |
|---|---|
|
Markedsverdi/FVM
Andelen av nåværende markedsverdi sammenlignet med markedsverdien når man når fullt tilbud.
Jo nærmere markedsverdi/FVM er 1, desto nærmere er den nåværende markedsverdien den fullt utvannede markedsverdien, og omvendt. Les mer om markedsverdi/FVM |
1 |
|
Verdsettelse fullt ut utvannet
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) = Nåværende pris x total forsyning
Fullt fortynnet verdivurdering (FDV) er den teoretiske markedsverdien til en mynt hvis hele tilbudet er i omløp, basert på gjeldende markedspris. FDV-verdien er teoretisk fordi økt sirkulerende tilbud av en mynt kan påvirke markedsprisen. Også avhengig av tokenomikken, utslippsplan eller låsningsperiode for tilbud av mynten, kan det ta lang tid før hele tilbudet slippes ut i sirkulasjon. Lær mer om FDV her. |
$126,826 |
|
24-timers omsetning
Et mål på omsetning for en kryptovaluta på tvers av alle handelsplattformer som følges, over de siste 24 timer. Dette følges for en rullerende 24-timersperiode uten åpnings- eller stengetider.
Les mer |
$166,426 |
|
Pengemengde i sirkulasjon
Mengden mynter som sirkulerer i markedet og som kan handles av offentligheten. Det kan sammenlignes med å se på aksjer som er tilgjengelige i markedet, såkalt fri flyt (som ikke holdes og eies av innsidere, myndigheter)
Les mer |
1B |
|
Samlet pengemengde
Mynter som allerede er opprettet, minus eventuelle mynter som har blitt brent (fjernet fra sirkulasjon). Det kan sammenlignes med utstedte aksjer på aksjemarkedet.
Total forsyning = Mengdeforsyning på kjeden – brente tokens |
1B |
|
Maks. pengemengde
Det maksimale antallet mynter som er programmert til å kunne eksistere under kryptovalutaens levetid. Det kan sammenlignes med det maksimale antallet aksjer som kan utstedes i aksjemarkedet.
Maksimal mengde= Det teoretiske maksimale antall som er programmert |
1B |
LEMON historisk pris
| 24-times intervall | $0.0001178 – $0.0003039 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.0001178 – $0.0004985 |
| Toppnotering |
$0.0004985 73.9%
Jul 26, 2026 (1 day)
|
| Bunnotering |
$0.0001178 10.4%
Jul 28, 2026 (about 3 hours)
|
Hva føler du om LEMON i dag?
Hvor kan du kjøpeLemon.fun?
LEMONtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved Lemon.funerUniswap V4 (Robinhood), hvor de flest aktive tradingparene LEMON/USDG har et handelsvolum på $4,292.18i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på Lemon.fun (LEMON)?
Handelsvolumet for Lemon.fun (LEMON) er $245,401.58 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -75.00% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Lemon.fun (LEMON)?
Lemon.fun (LEMON) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.0004950 og en rekordlav nivå noensinne på $0.0001181. Kursen er nå -75.60% under toppnoteringen og 2.10% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Lemon.fun (LEMON)?
Markedsverdi på Lemon.fun(LEMON) er$126,768 og er rangert #4660 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av LEMON tokens (1 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Lemon.fun(LEMON)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Lemon.fun (LEMON) er $126,768. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 1 BillionLEMON tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for LEMON tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Lemon.fundet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå0.00% i løpet av de siste 7 dagene, Lemon.fun(LEMON) er overgå det globale kryptovalutamarkedet som er ned-3.60% mens overgå når sammenlignet med liknende Robinhood Ecosystem kryptovalutaer som er opp0.00%.
Lemon.fun markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Lemon.fun-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker