Moltbook Town
TOWN Kurs
Moltbook Town kursdiagram (TOWN)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 1.2% | 2.6% | 11.6% | 19.2% | - |
TOWN-konverterer
Moltbook Town statistikk
| Markedsverdi | $4,070.20 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $4,070.20 |
| 24-timers omsetning | $3.01 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 997.942M |
| Samlet pengemengde | 997.942M |
| Maks. pengemengde | 1B |
TOWN historisk pris
| 24-times intervall | $0.053961 – $0.054109 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.053814 – $0.054109 |
| Toppnotering |
$0.001635 99.8%
|
| Bunnotering |
$0.052577 58.3%
|
Hva føler du om TOWN i dag?
Hvor kan du kjøpeMoltbook Town?
TOWNtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved Moltbook TownerMeteora DAMM V2, hvor de flest aktive tradingparene TOWN/WSOL har et handelsvolum på $3.00i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på Moltbook Town (TOWN)?
Handelsvolumet for Moltbook Town (TOWN) er $3.01 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 0.00% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Moltbook Town (TOWN)?
Moltbook Town (TOWN) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.001635 og en rekordlav nivå noensinne på $0.052577. Kursen er nå -99.80% under toppnoteringen og 58.30% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Moltbook Town (TOWN)?
Markedsverdi på Moltbook Town(TOWN) er$4,070.20 og er rangert #10828 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av TOWN tokens (1 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Moltbook Town(TOWN)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Moltbook Town (TOWN) er $4,070.20. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 1 BillionTOWN tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for TOWN tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Moltbook Towndet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå2.60% i løpet av de siste 7 dagene, Moltbook Town(TOWN) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er opp4.30% mens underprestere når sammenlignet med liknende Kunstig intelligens (AI) kryptovalutaer som er opp17.60%.
Moltbook Town markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Moltbook Town-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker