Autonoma Network
ATNM Kurs
Autonoma Network prisdiagram (ATNM)
Skift og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 3.1% | 24.6% | 5.6% | 2.0% | - |
Omregner for ATNM
Statistik for Autonoma Network
| Markedsværdi | $4.415,41 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 1 |
| Fully Diluted Valuation | $4.415,41 |
| Handelsvolumen 24 timer | $0,00 |
| Cirkulation | 999,544M |
| Cirkulation i alt | 999,544M |
| Maks. cirkulation | 1B |
Historisk kurs for ATNM
| 24 timers interval | - – - |
|---|---|
| 7 dages interval | - – - |
| Højeste nogensinde |
$0,0002601
|
| Laveste nogensinde |
$0.053089
|
Hvad synes du om ATNM i dag?
Hvor kan du købe Autonoma Network?
Handlen med ATNM-tokens stoppede for - siden på alle børser, der er anført på CoinGecko. Oplysningerne vil blive opdateret, hvis handelsaktiviteten genoptages.
Hvad er det daglige handelsvolumen for Autonoma Network (ATNM)?
Handelsvolumenet i Autonoma Network (ATNM) de seneste 24 timer er 0 USD, hvilket afspejler et fald i markedsaktivitet. Hvis du ejer ATNM-tokens, er tokenets likviditet sandsynligvis lav. Fortsæt med forsigtighed. Du kan se CoinGeckos liste over de mest handlede kryptovalutaer for at finde coins med højere likviditet.
Hvad er den højeste og laveste kurs for Autonoma Network (ATNM)?
Autonoma Network (ATNM) nåede sin højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) på $0,0002601 og sin laveste kurs nogensinde (all-time low/ATL) på $0.053089. Den handles nu - 98,30% under den top og 43,00% over dens laveste kurs.
Hvad er markedsværdien for Autonoma Network (ATNM)?
Markedsværdien for Autonoma Network (ATNM) er $4.415,41 og er rangeret som #- på CoinGecko i dag. Markedsværdien beregnes ved at gange tokenkursen med omløbsmængden for ATNM-tokens (1 Milliard tokens kan handles på markedet i dag).
Hvad er den fuldt udvandede værdi for Autonoma Network (ATNM)?
Den fuldt udvandede værdi (FDV) for Autonoma Network (ATNM) er $4.415,41. Dette er en statistisk repræsentation af den maksimale markedsværdi under antagelse af, at det maksimale antal tokens på 1 Milliard ATNM er i omløb i dag. Afhængigt af, hvordan emissionsplanen for ATNM-tokens er designet, kan der gå flere år, før FDV er realiseret.
Hvordan ser kursudviklingen for Autonoma Network ud sammenlignet med konkurrenterne?
Med en kurs stigning på 0,00% de seneste 7 dage Autonoma Network (ATNM) outperformer det globale kryptovalutamarked, som er ned - 2,50%, og outperformer sammenlignet med lignende DePIN-kryptovalutaer, som er ned - 5,50%.
Autonoma Network-markeder
Måske vil du finde disse seneste nyheder om kryptovaluta interessante
Globale kurser for Autonoma Network
Relaterede coins, du måske vil kunne lide