Long Capital
LNG Kurs
Long Capital prisdiagram (LNG)
Skift og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 8.0% | 18.1% | 4.1% | 35.1% | - |
Omregner for LNG
Statistik for Long Capital
| Markedsværdi | $163.962 |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 1 |
| Fully Diluted Valuation | $163.962 |
| Handelsvolumen 24 timer | $147,97 |
| Cirkulation | 1B |
| Cirkulation i alt | 1B |
| Maks. cirkulation | 1B |
Historisk kurs for LNG
| 24 timers interval | $0,0001633 – $0,0001786 |
|---|---|
| 7 dages interval | $0,0001415 – $0,0001870 |
| Højeste nogensinde |
$0,0005519 70.3%
|
| Laveste nogensinde |
$0,00008483 93.3%
|
Hvad synes du om LNG i dag?
Hvor kan du købe Long Capital?
LNG-tokens kan handles på decentraliserede børser. Den mest populære børs til at købe og handle Long Capital er DeDust CPMM V2, hvor det mest aktive handelspar, LNG/GRAM, har et handelsvolumen på $136,70 de seneste 24 timer.
Hvad er det daglige handelsvolumen for Long Capital (LNG)?
Handelsvolumenet i Long Capital (LNG) er på $147,97 de seneste 24 timer, hvilket svarer til 0,00% stigning i forhold til for én dag siden og signalerer stigning i markedsaktivitet for nylig. Se CoinGeckos liste over mest handlede kryptovalutaer.
Hvad er den højeste og laveste kurs for Long Capital (LNG)?
Long Capital (LNG) nåede sin højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) på $0,0005519 og sin laveste kurs nogensinde (all-time low/ATL) på $0,00008483. Den handles nu - 70,30% under den top og 93,30% over dens laveste kurs.
Hvad er markedsværdien for Long Capital (LNG)?
Markedsværdien for Long Capital (LNG) er $163.962 og er rangeret som #5309 på CoinGecko i dag. Markedsværdien beregnes ved at gange tokenkursen med omløbsmængden for LNG-tokens (1 Milliard tokens kan handles på markedet i dag).
Hvad er den fuldt udvandede værdi for Long Capital (LNG)?
Den fuldt udvandede værdi (FDV) for Long Capital (LNG) er $163.962. Dette er en statistisk repræsentation af den maksimale markedsværdi under antagelse af, at det maksimale antal tokens på 1 Milliard LNG er i omløb i dag. Afhængigt af, hvordan emissionsplanen for LNG-tokens er designet, kan der gå flere år, før FDV er realiseret.
Hvordan ser kursudviklingen for Long Capital ud sammenlignet med konkurrenterne?
Med en kurs stigning på 18,10% de seneste 7 dage Long Capital (LNG) outperformer det globale kryptovalutamarked, som er op 8,90%, og underperformer sammenlignet med lignende topblast.lol Ecosystem-kryptovalutaer, som er op 28,00%.
Long Capital-markeder
Måske vil du finde disse seneste nyheder om kryptovaluta interessante
Globale kurser for Long Capital
Relaterede coins, du måske vil kunne lide