Portfoliot
Lisää uuteen portfolioon
Seuraa
missä tahansa
Saa reaaliaikaisia päivityksiä push-ilmoitusten kautta sovelluksessa.
Avaa sovellus
Top Bittensor Subnets kolikot markkina-arvon mukaan
Bittensor Subnets markkina-arvo on 1,08 miljardia$, 3.9% muutos viimeisen 24h aikana.
Kohokohdat
$1 078 544 911
Markkina-arvo
3.9%
$32 010 731
24t Kaupankäyntivolyymi
| # | Kolikko | Hinta | 1t | 24t | 7pv | 30pv | 24 tunnin volyymi | Markkina-arvo | FDV | Markkina-arvo/FDV | Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 |
lium
SN51
|
$27,40 | 1.4% | 2.3% | 11.7% | 5.6% | $3 308 638 | $139 231 816 | $139 231 816 | 1.0 |
|
||
| 274 |
Chutes
SN64
|
$15,85 | 1.5% | 3.3% | 7.9% | 28.4% | $348 829 | $100 556 866 | $100 556 866 | 1.0 |
|
||
| 315 |
Targon
SN4
|
$13,59 | 1.5% | 1.2% | 8.8% | 14.7% | $918 183 | $80 473 759 | $80 473 759 | 1.0 |
|
||
| 491 |
affine
SN120
|
$10,00 | 1.6% | 3.7% | 7.4% | 30.8% | $720 941 | $44 589 523 | $44 589 523 | 1.0 |
|
||
| 498 |
Score
SN44
|
$7,52 | 2.7% | 3.0% | 13.5% | 33.4% | $1 514 381 | $44 148 634 | $44 148 634 | 1.0 |
|
||
| 507 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,69 | 1.7% | 3.5% | 1.8% | 16.0% | $434 022 | $43 328 178 | $43 328 178 | 1.0 |
|
||
| 517 |
EfficientFrontier
SN53
|
$7,09 | 0.2% | 0.2% | 16.0% | 30.1% | $2 604 943 | $41 541 114 | $41 541 114 | 1.0 |
|
||
| 651 |
τemplar
SN3
|
$5,26 | 1.5% | 2.0% | 11.4% | 33.6% | $253 306 | $30 900 102 | $30 900 102 | 1.0 |
|
||
| 680 |
iota
SN9
|
$5,43 | 1.6% | 3.3% | 10.2% | 30.2% | $192 397 | $28 701 597 | $28 701 597 | 1.0 |
|
||
| 781 |
NOVA
SN68
|
$4,15 | 2.0% | 3.8% | 1.1% | 38.2% | $411 865 | $22 817 025 | $22 817 025 | 1.0 |
|
||
| 811 |
Hippius
SN75
|
$4,15 | 1.3% | 2.6% | 9.5% | 16.3% | $1 057 991 | $21 576 757 | $21 576 757 | 1.0 |
|
||
| 833 |
Green Compute
SN110
|
$6,22 | 1.4% | 10.2% | 4.8% | 9.5% | $840 151 | $20 598 507 | $20 598 507 | 1.0 |
|
||
| 877 |
Gradients
SN56
|
$3,45 | 1.4% | 2.4% | 7.5% | 25.1% | $91 824,21 | $19 263 357 | $19 263 357 | 1.0 |
|
||
| 961 |
BitMind
SN34
|
$2,86 | 1.5% | 2.3% | 18.2% | 22.5% | $72 274,30 | $16 309 882 | $16 309 882 | 1.0 |
|
||
| 993 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,80 | 2.1% | 2.5% | 6.8% | 72.0% | $1 326 371 | $15 339 791 | $15 339 791 | 1.0 |
|
||
| 1001 |
Bitcast
SN93
|
$3,42 | 1.3% | 2.6% | 11.6% | 47.4% | $269 439 | $15 112 962 | $15 112 962 | 1.0 |
|
||
| 1051 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,59 | 1.1% | 4.7% | 14.9% | 47.0% | $193 322 | $13 868 492 | $13 868 492 | 1.0 |
|
||
| 1077 |
OpenKaito
SN5
|
$2,86 | 1.5% | 2.6% | 7.9% | 27.1% | $10 045,71 | $13 354 221 | $13 354 221 | 1.0 |
|
||
| 1186 |
Blockmachine
SN19
|
$2,12 | 1.6% | 2.2% | 9.0% | 24.3% | $87 063,09 | $11 403 192 | $11 403 192 | 1.0 |
|
||
| 1193 |
Ridges AI
SN62
|
$1,98 | 1.9% | 2.2% | 7.4% | 38.3% | $21 972,27 | $11 311 294 | $11 311 294 | 1.0 |
|
||
| 1210 |
Cacheon
SN14
|
$2,17 | 1.1% | 2.9% | 3.5% | 19.8% | $209 199 | $10 979 421 | $10 979 421 | 1.0 |
|
||
| 1228 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,92 | 1.5% | 2.3% | 4.0% | 55.5% | $114 603 | $10 654 842 | $10 654 842 | 1.0 |
|
||
| 1250 |
Sportstensor
SN41
|
$2,03 | 1.5% | 4.7% | 1.4% | 11.6% | $495 383 | $10 351 583 | $10 351 583 | 1.0 |
|
||
| 1307 |
Level 114
SN114
|
$4,12 | 1.4% | 1.6% | 19.7% | 33.4% | $454 568 | $9 306 011 | $9 306 011 | 1.0 |
|
||
| 1308 |
404—GEN
SN17
|
$1,53 | 1.6% | 1.8% | 15.4% | 41.1% | $186 190 | $9 287 565 | $9 287 565 | 1.0 |
|
||
| 1336 |
ORO
SN15
|
$4,21 | 1.4% | 3.1% | 18.0% | 47.3% | $153 625 | $8 943 835 | $8 943 835 | 1.0 |
|
||
| 1354 |
Swarm
SN124
|
$2,06 | 0.9% | 2.4% | 12.5% | 30.3% | $65 165,38 | $8 757 376 | $8 757 376 | 1.0 |
|
||
| 1364 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,46 | 2.9% | 7.8% | 32.6% | 54.1% | $197 639 | $8 630 625 | $8 630 625 | 1.0 |
|
||
| 1396 |
basilica
SN39
|
$1,73 | 1.5% | 0.9% | 47.1% | 18.8% | $174 812 | $8 174 979 | $8 174 979 | 1.0 |
|
||
| 1421 |
Nuance
SN23
|
$1,54 | 1.3% | 1.9% | 13.4% | 6.0% | $162 116 | $7 856 548 | $7 856 548 | 1.0 |
|
||
| 1437 |
Apex
SN1
|
$1,44 | 1.0% | 2.6% | 8.8% | 29.7% | $123 840 | $7 629 641 | $7 629 641 | 1.0 |
|
||
| 1445 |
Dippy
SN11
|
$1,47 | 1.5% | 0.4% | 18.9% | 37.5% | $64 498,76 | $7 575 254 | $7 575 254 | 1.0 |
|
||
| 1485 |
Dojo
SN52
|
$1,42 | 1.5% | 2.6% | 7.9% | 24.1% | $2 275,51 | $7 094 329 | $7 094 329 | 1.0 |
|
||
| 1486 |
RedTeam
SN61
|
$1,25 | 2.0% | 7.5% | 44.6% | 63.7% | $581 919 | $7 064 719 | $7 064 719 | 1.0 |
|
||
| 1546 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,15 | 1.3% | 1.8% | 4.0% | 40.7% | $212 577 | $6 486 962 | $6 486 962 | 1.0 |
|
||
| 1557 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,16 | 2.1% | 1.0% | 2.6% | 6.8% | $332 541 | $6 362 393 | $6 362 393 | 1.0 |
|
||
| 1561 |
Liquidity
SN77
|
$1,09 | 1.5% | 2.4% | 8.9% | 30.3% | $1 664,82 | $6 328 155 | $6 328 155 | 1.0 |
|
||
| 1599 |
Quantum Innovate
SN63
|
$1,06 | 0.7% | 3.0% | 18.5% | 13.1% | $128 928 | $5 950 441 | $5 950 441 | 1.0 |
|
||
| 1626 |
FlameWire
SN97
|
$2,73 | 1.6% | 1.0% | 16.3% | 44.7% | $120 891 | $5 746 260 | $5 746 260 | 1.0 |
|
||
| 1631 |
Pareton
SN10
|
$1,05 | 1.5% | 1.8% | 10.5% | 45.1% | $76 121,97 | $5 681 416 | $5 681 416 | 1.0 |
|
||
| 1642 |
THOR
SN112
|
$1,96 | 1.8% | 4.2% | 19.7% | 8.6% | $377 375 | $5 555 707 | $5 555 707 | 1.0 |
|
||
| 1643 |
Vidaio
SN85
|
$1,09 | 1.5% | 3.4% | 7.2% | 38.8% | $729 373 | $5 537 724 | $5 537 724 | 1.0 |
|
||
| 1647 |
grail
SN81
|
$1,14 | 1.5% | 1.7% | 9.6% | 39.7% | $74 806,15 | $5 505 406 | $5 505 406 | 1.0 |
|
||
| 1664 |
Compute Horde
SN12
|
$1,11 | 1.5% | 1.5% | 8.4% | 26.5% | $24 633,18 | $5 336 869 | $5 336 869 | 1.0 |
|
||
| 1676 |
UR
SN25
|
$0,9855 | 1.5% | 0.2% | 26.3% | 54.8% | $59 049,64 | $5 242 642 | $5 242 642 | 1.0 |
|
||
| 1678 |
Data Universe
SN13
|
$0,9270 | 1.6% | 2.1% | 11.3% | 35.5% | $10 960,11 | $5 230 544 | $5 230 544 | 1.0 |
|
||
| 1713 |
Graphite
SN43
|
$0,9328 | 1.5% | 2.5% | 7.2% | 23.9% | $983,43 | $4 962 371 | $4 962 371 | 1.0 |
|
||
| 1726 |
Zeus
SN18
|
$0,8450 | 1.5% | 2.6% | 9.7% | 26.7% | $298 919 | $4 884 046 | $4 884 046 | 1.0 |
|
||
| 1728 |
Omron
SN2
|
$0,9211 | 1.5% | 0.6% | 5.0% | 1.8% | $316 905 | $4 859 321 | $4 859 321 | 1.0 |
|
||
| 1763 |
Synth
SN50
|
$0,8311 | 1.5% | 1.4% | 9.8% | 45.3% | $20 765,50 | $4 669 117 | $4 669 117 | 1.0 |
|
||
| 1779 |
Leadpoet
SN71
|
$0,9032 | 0.7% | 0.6% | 4.2% | 21.4% | $244 773 | $4 514 126 | $4 514 126 | 1.0 |
|
||
| 1810 |
Bettensor
SN30
|
$0,8046 | 2.4% | 4.9% | 3.5% | 20.1% | $99 171,72 | $4 306 396 | $4 306 396 | 1.0 |
|
||
| 1827 |
Oneoneone
SN111
|
$0,9599 | 1.7% | 1.3% | 5.6% | 26.6% | $61 858,56 | $4 240 187 | $4 240 187 | 1.0 |
|
||
| 1835 |
RNA
SN117
|
$1,45 | 9.1% | 12.0% | 243.3% | 91.3% | $1 302 492 | $4 180 839 | $4 180 839 | 1.0 |
|
||
| 1872 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7939 | 2.0% | 5.9% | 12.6% | 27.3% | $726 867 | $4 006 235 | $4 006 235 | 1.0 |
|
||
| 1909 |
ReadyAI
SN33
|
$0,7350 | 1.5% | 7.3% | 6.0% | 43.6% | $365 961 | $3 753 581 | $3 753 581 | 1.0 |
|
||
| 1925 |
ItsAI
SN32
|
$0,5813 | 1.5% | 2.5% | 8.6% | 29.9% | $16 095,20 | $3 690 721 | $3 690 721 | 1.0 |
|
||
| 1938 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6816 | 0.8% | 0.3% | 13.6% | 43.0% | $113 544 | $3 611 985 | $3 611 985 | 1.0 |
|
||
| 1947 |
τaos
SN79
|
$0,7099 | 1.5% | 0.2% | 8.7% | 26.0% | $26 670,96 | $3 558 325 | $3 558 325 | 1.0 |
|
||
| 1977 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6686 | 1.5% | 5.7% | 18.5% | 5.9% | $496 157 | $3 427 076 | $3 427 076 | 1.0 |
|
||
| 1983 |
Coldint
SN29
|
$0,5909 | 1.5% | 5.1% | 7.9% | 24.7% | $262,04 | $3 392 385 | $3 392 385 | 1.0 |
|
||
| 1996 |
Desearch
SN22
|
$0,6556 | 1.0% | 0.8% | 10.9% | 29.6% | $29 329,39 | $3 342 712 | $3 342 712 | 1.0 |
|
||
| 2006 |
Distributed Training
SN38
|
$1,49 | 2.0% | 8.0% | 59.0% | 75.5% | $184 198 | $3 295 508 | $3 295 508 | 1.0 |
|
||
| 2018 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,32 | 1.7% | 1.0% | 11.6% | 51.5% | $83 033,53 | $3 244 865 | $3 244 865 | 1.0 |
|
||
| 2036 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6885 | 1.5% | 2.1% | 9.1% | 25.7% | $3 174,51 | $3 186 807 | $3 186 807 | 1.0 |
|
||
| 2046 |
Aurelius
SN37
|
$0,6272 | 1.5% | 2.9% | 5.7% | 26.2% | $21 532,28 | $3 122 347 | $3 122 347 | 1.0 |
|
||
| 2051 |
Cel AI
SN127
|
$0,9759 | 1.0% | 23.7% | 64.0% | 43.4% | $2 634 162 | $3 107 532 | $3 107 532 | 1.0 |
|
||
| 2067 |
Sταking
SN88
|
$0,5578 | 1.5% | 2.1% | 14.9% | 37.8% | $17 737,75 | $3 039 008 | $3 039 008 | 1.0 |
|
||
| 2071 |
FakeNews
SN66
|
$0,5729 | 1.6% | 1.0% | 10.5% | 44.9% | $33 458,23 | $3 027 819 | $3 027 819 | 1.0 |
|
||
| 2086 |
SubVortex
SN7
|
$0,5378 | 1.5% | 1.5% | 6.3% | 29.4% | $12 451,37 | $2 980 290 | $2 980 290 | 1.0 |
|
||
| 2105 |
Precog
SN55
|
$0,5301 | 2.0% | 2.1% | 19.7% | 23.0% | $163 639 | $2 929 346 | $2 929 346 | 1.0 |
|
||
| 2121 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5356 | 1.5% | 1.9% | 1.4% | 15.2% | $362 647 | $2 872 914 | $2 872 914 | 1.0 |
|
||
| 2148 |
Ditto
SN118
|
$0,9146 | 3.1% | 6.7% | 12.8% | 56.1% | $174 359 | $2 767 066 | $2 767 066 | 1.0 |
|
||
| 2185 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,5179 | 1.5% | 0.8% | 2.7% | 21.4% | $225 798 | $2 654 820 | $2 654 820 | 1.0 |
|
||
| 2186 |
NI Compute
SN27
|
$0,5335 | 1.5% | 2.0% | 10.7% | 21.8% | $22 860,44 | $2 650 014 | $2 650 014 | 1.0 |
|
||
| 2188 |
Merit
SN73
|
$0,6078 | 1.5% | 2.0% | 16.0% | 36.4% | $44 931,45 | $2 643 462 | $2 643 462 | 1.0 |
|
||
| 2190 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,8039 | 1.5% | 2.4% | 8.9% | 36.0% | $169,76 | $2 634 981 | $2 634 981 | 1.0 |
|
||
| 2198 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5384 | 1.5% | 2.2% | 8.5% | 23.5% | $91,80 | $2 607 394 | $2 607 394 | 1.0 |
|
||
| 2207 |
Talisman AI
SN45
|
$0,5235 | 1.5% | 2.0% | 8.2% | 31.0% | $1 948,89 | $2 570 926 | $2 570 926 | 1.0 |
|
||
| 2276 |
Mantis
SN123
|
$0,5479 | 2.5% | 2.7% | 6.3% | 22.3% | $112 171 | $2 386 780 | $2 386 780 | 1.0 |
|
||
| 2308 |
SolMev
SN116
|
$8,36 | 1.3% | 2.9% | 31.0% | 4.3% | $324 127 | $2 317 086 | $2 317 086 | 1.0 |
|
||
| 2310 |
Numinous
SN6
|
$0,5258 | 1.5% | 2.5% | 5.9% | 25.3% | $1 685,86 | $2 304 631 | $2 304 631 | 1.0 |
|
||
| 2394 |
Brain
SN90
|
$3,77 | 0.5% | 0.8% | 14.0% | 41.7% | $76 591,36 | $2 077 999 | $2 077 999 | 1.0 |
|
||
| 2414 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,5163 | 1.5% | 2.7% | 5.8% | 21.9% | $3 259,35 | $2 035 390 | $2 035 390 | 1.0 |
|
||
| 2425 |
ReinforcedAI
SN92
|
$5,06 | 1.0% | 1.3% | 0.6% | 1042.9% | $222 708 | $2 013 710 | $2 013 710 | 1.0 |
|
||
| 2430 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,17 | 0.6% | 4.8% | 5.6% | 32.0% | $231 359 | $1 986 115 | $1 986 115 | 1.0 |
|
||
| 2471 |
8 Ball
SN125
|
$0,5546 | 1.5% | 2.1% | 8.1% | 34.3% | $2 330,57 | $1 902 985 | $1 902 985 | 1.0 |
|
||
| 2482 |
Nodexo
SN106
|
$0,5222 | 2.2% | 0.8% | 4.1% | 24.6% | $65 373,93 | $1 881 715 | $10 999 052 | 0.1710797142857143 |
|
||
| 2532 |
Attune
SN58
|
$2,14 | 2.5% | 2.4% | 29.2% | 7.7% | $36 899,13 | $1 783 307 | $1 783 307 | 1.0 |
|
||
| 2547 |
Bitsota
SN94
|
$0,9474 | 1.5% | 1.4% | 1.4% | 37.9% | $150 227 | $1 754 726 | $1 754 726 | 1.0 |
|
||
| 2594 |
Candles
SN31
|
$0,9770 | 1.2% | 12.2% | 6.8% | 20.5% | $227 840 | $1 663 312 | $1 663 312 | 1.0 |
|
||
| 2711 |
tensorprox
SN91
|
$0,8919 | 0.7% | 0.0% | 22.4% | 40.9% | $280 911 | $1 504 832 | $1 504 832 | 1.0 |
|
||
| 2730 |
Plaτform
SN100
|
$0,7070 | 1.5% | 1.8% | 2.6% | 40.7% | $55 870,44 | $1 466 301 | $1 466 301 | 1.0 |
|
||
| 2844 |
Cognify
SN115
|
$0,5533 | 1.5% | 2.0% | 0.1% | 22.7% | $10 250,45 | $1 291 396 | $1 291 396 | 1.0 |
|
||
| 2935 |
CheckerChain
SN87
|
$0,7158 | 1.4% | 2.4% | 13.0% | 47.4% | $161 095 | $1 184 042 | $1 184 042 | 1.0 |
|
||
| 2955 |
Satori
SN119
|
$0,5153 | 0.1% | 1.7% | 5.3% | 23.9% | $17 875,55 | $1 153 374 | $1 153 374 | 1.0 |
|
||
| 3090 |
TensorUSD
SN113
|
$0,5589 | 1.5% | 0.4% | 1.4% | 27.4% | $76 070,59 | $1 006 353 | $1 006 353 | 1.0 |
|
||
| 3210 |
Taoillium
SN109
|
$0,5537 | 1.5% | 4.7% | 12.1% | 31.0% | $34 541,58 | $890 981 | $890 981 | 1.0 |
|
||
| 3318 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,5163 | 1.5% | 1.7% | 7.7% | 29.3% | $6 368,49 | $803 418 | $803 418 | 1.0 |
|
||
| 3443 |
Umi
SN78
|
$0,4397 | 2.1% | 0.9% | 27.5% | 68.1% | $41 065,56 | $723 692 | $723 692 | 1.0 |
|
||
Näytetään tulokset 1 - 100 kokonaismäärästä 118
Rivit
Parhaat Bittensor Subnets-kolikot -markkina-arvograafi
Alla oleva graafi näyttää markkina-arvon ja dominanssin tiettynä ajanjaksona, kohteena parhaat Bittensor Subnets, mukaan lukien lium, Chutes, Targon ja muita.
Parhaat Bittensor Subnets-kolikot -suorituskykygraafi
Alla oleva graafi näyttää parhaiden Bittensor Subnets-kolikoiden suhteellisen suoriutumisen ajan myötä ja seuraa niiden prosentuaalisia tuottoja ja tappioita hinnan suhteen eri ajanjaksoina.