BinaryX [OLD]
BNX Kurssi
BinaryX [OLD] Kurssikaavio (BNX)
Vaihda ja vertaa
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.6% | 0.3% | 18.9% | 10.9% | 29.3% | - |
BNX muuntaja
BinaryX [OLD] Tilastot
| Markkina-arvo | $27,078M |
|---|---|
| Markkina-arvo/FDV | 1 |
| Täysin laimennettu arvo | $27,078M |
| 24t Kauppavolyymi | $26,37 |
| Levikki | 649 868 |
| Kokonaislevikki | 649 868 |
| Enimmäislevikki | 21M |
BNX historiallinen hinta
| 24t aikaväli | $41,07 – $43,20 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $32,18 – $43,20 |
| Kaikkien aikojen korkein hinta |
$225,40 81.5%
|
| Kaikkien aikojen alhaisin hinta |
$0,4603 8953.9%
|
Mielipiteesi kolikosta BNX?
Mistä voin ostaa BinaryX [OLD]?
BNX-tokeneilla voi käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä. Suosituin kryptopörssi BinaryX [OLD]:n ostamiseen ja myymiseen on PancakeSwap (v2), missä aktiivisimman valuuttaparin (BNX/BUSD) kauppavolyymi on $9,63 viimeisen 24 tunnin ajalta. Muita suosittuja vaihtoehtoja ovat mm. Biswap ja BabySwap.
Mikä on BinaryX [OLD](BNX) päivittäinen kauppavolyymi?
BinaryX [OLD] (BNX) kaupankäyntivolyymi on $26,37 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä tarkoittaa -88,50 % laskua yhden vuorokauden aikana, ja edustaa viimeaikaista laskusuhdannetta markkinoilla. Tarkista CoinGeckon lista korkeimman volyymin kryptovaluutoista.
Mikä on BinaryX [OLD] (BNX) korkein ja alhaisin hinta?
BinaryX [OLD] (BNX) saavutti kaikkien aikojen korkeimman$225,40 ja kaikkien aikojen alhaisimman hinnan $0,4603. Nyt sillä käydään kauppaa -81,50 % alle korkeimman hinnan, mikä on 8 953,90 % enemmän kuin sen alhaisin hinta.
Mikä on BinaryX [OLD](BNX) markkina-arvo?
BinaryX [OLD](BNX) markkina-arvo on $27 078 352, ja se on tänään CoinGeckossa sijalla #763. Markkina-arvo lasketaan kertomalla tokenin hinta BNX-tokenien levikillä (650 tuhatta tokenilla on tänään mahdollista käydä kauppaa).
Mikä on BinaryX [OLD](BNX) täysin laimennettu arvo?
BinaryX [OLD](BNX) täysin laimennettu arvo (FDV) on $27 078 352 Tämä on tilastollinen kuvaus korkeimmasta markkina-arvosta olettaen, että BNX tokeneita on tänään levikissä enintään 21 miljoonaa. BNX tokenin FDV:n saavuttamisessa voi kestää useita vuosia, riippuen kuinka kolikon anti on aikataulutettu.
Miltä BinaryX [OLD] hinnan kehitys näyttää verrattuna samanlaisiin kryptoihin?
BinaryX [OLD](BNX) hinta on nousua 18,90 % viimeisen 7 päivän aikana, joka tarkoittaa että se on suoriutuu paremmin kuin globaalit kryptomarkkinat, jotka ovat noussut 4,00 %, samalla kun suoriutuu paremmin kuin verrattuna muihin samanlaisiin BNB Chain -ekosysteemi -kryptovaluuttoihin, jotka ovat noussut 0,00 %.
Miten voin lisätä BinaryX [OLD](BNX) MetaMaskiin?
BinaryX [OLD](BNX) lisääminen MetaMask -lompakkoosi antaa sinulle mahdollisuuden tarkkailla omistamiasi tokeneita, käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä, ja paljon muuta. Lisätäksesi tokenin MetaMaskiin, sinun tulee importoida BNX tokenina. Voit kopioida BNX:n sopimusosoitteen (0x8c851d1a123ff703bd1f9dabe631b69902df5f97) ja importoida sen manuaalisesti, tai lisätä BNX MetaMaskiin yhdellä klikkauksella CoinGeckossa.
Lisää BNX MetaMaskiin.
BinaryX [OLD]:n (BNX) turvallisuusluokitukset
BinaryX [OLD] (BNX) -tokenien haltijat
BinaryX [OLD] markkinat
Nämä tuoreimmat kryptouutiset saattavat kiinnostaa sinua
Globaalit BinaryX [OLD] hinnat
Kolikoita, joista saatat pitää