Shib Owes You
SOU Kurssi
Shib Owes You Kurssikaavio (SOU)
Vaihda ja vertaa
| 1t | 24t | 7pv | 14pv | 30pv | 1v |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.8% | 22.3% | 35.1% | 44.9% | - |
SOU muuntaja
Shib Owes You Tilastot
| Markkina-arvo | $14 421,38 |
|---|---|
| Markkina-arvo/FDV | 1 |
| Täysin laimennettu arvo | $14 421,38 |
| 24t Kauppavolyymi | $9,15 |
| Levikki | 1B |
| Kokonaislevikki | 1B |
| Enimmäislevikki | 1B |
SOU historiallinen hinta
| 24t aikaväli | $0,00001413 – $0,00001446 |
|---|---|
| 7pv aikaväli | $0,00001413 – $0,00001855 |
| Kaikkien aikojen korkein hinta |
$0,001491 99.0%
|
| Kaikkien aikojen alhaisin hinta |
$0.099897 1457318.1%
|
Mielipiteesi kolikosta SOU?
Mistä voin ostaa Shib Owes You?
SOU-tokeneilla voi käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä. Suosituin kryptopörssi Shib Owes You:n ostamiseen ja myymiseen on PancakeSwap (v2), missä aktiivisimman valuuttaparin (SOU/WBNB) kauppavolyymi on $9,14 viimeisen 24 tunnin ajalta.
Mikä on Shib Owes You(SOU) päivittäinen kauppavolyymi?
Shib Owes You (SOU) kaupankäyntivolyymi on $9,15 viimeisen 24 tunnin ajalta, mikä tarkoittaa -34,40 % laskua yhden vuorokauden aikana, ja edustaa viimeaikaista laskusuhdannetta markkinoilla. Tarkista CoinGeckon lista korkeimman volyymin kryptovaluutoista.
Mikä on Shib Owes You (SOU) korkein ja alhaisin hinta?
Shib Owes You (SOU) saavutti kaikkien aikojen korkeimman$0,001491 ja kaikkien aikojen alhaisimman hinnan $0.099897. Nyt sillä käydään kauppaa -99,00 % alle korkeimman hinnan, mikä on 1 457 318,10 % enemmän kuin sen alhaisin hinta.
Mikä on Shib Owes You(SOU) markkina-arvo?
Shib Owes You(SOU) markkina-arvo on $14 421,38, ja se on tänään CoinGeckossa sijalla #8671. Markkina-arvo lasketaan kertomalla tokenin hinta SOU-tokenien levikillä (1 miljardia tokenilla on tänään mahdollista käydä kauppaa).
Mikä on Shib Owes You(SOU) täysin laimennettu arvo?
Shib Owes You(SOU) täysin laimennettu arvo (FDV) on $14 421,38 Tämä on tilastollinen kuvaus korkeimmasta markkina-arvosta olettaen, että SOU tokeneita on tänään levikissä enintään 1 miljardia. SOU tokenin FDV:n saavuttamisessa voi kestää useita vuosia, riippuen kuinka kolikon anti on aikataulutettu.
Miltä Shib Owes You hinnan kehitys näyttää verrattuna samanlaisiin kryptoihin?
Shib Owes You(SOU) hinta on laskua -22,30 % viimeisen 7 päivän aikana, joka tarkoittaa että se on suoriutuu huonommin kuin globaalit kryptomarkkinat, jotka ovat laskenut -1,90 %, samalla kun suoriutuu huonommin kuin verrattuna muihin samanlaisiin Meemi -kryptovaluuttoihin, jotka ovat laskenut -0,60 %.
Miten voin lisätä Shib Owes You(SOU) MetaMaskiin?
Shib Owes You(SOU) lisääminen MetaMask -lompakkoosi antaa sinulle mahdollisuuden tarkkailla omistamiasi tokeneita, käydä kauppaa hajautetuissa kryptopörsseissä, ja paljon muuta. Lisätäksesi tokenin MetaMaskiin, sinun tulee importoida SOU tokenina. Voit kopioida SOU:n sopimusosoitteen (0xb65bd36fef84ebc5114cfd803a4f25b2b57f7777) ja importoida sen manuaalisesti, tai lisätä SOU MetaMaskiin yhdellä klikkauksella CoinGeckossa.
Lisää SOU MetaMaskiin.
Shib Owes You markkinat
Nämä tuoreimmat kryptouutiset saattavat kiinnostaa sinua
Globaalit Shib Owes You hinnat
Kolikoita, joista saatat pitää