WEN Token
WEN Kaina
WEN Token kainos diagrama (WEN)
Perjungti ir palyginti
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1m |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 1.2% | 3.9% | 12.1% | 12.1% | 47.6% |
WEN Keitiklis
WEN Token Statistika
| Rinkos kapitalizacija | $0,00 |
|---|---|
| Rinkos kapitalizacija / FDV | 0 |
| Bendra paskirstyta vertė | $69 439,59 |
| 24 val. prekybos apimtis | $2,36 |
| Apytikslis žetonų kiekis | - |
| Visas monetų skaičius | 420B |
| Maksimalus monetų skaičius | 420B |
WEN Istorinė kaina
| 24 val. intervalas | $0.061635 – $0.061669 |
|---|---|
| 7 d. intervalas | $0.061635 – $0.061753 |
| Rekordinės vertės aukštuma (ATH) |
$0,00005139 99.7%
|
| Žemiausias vertės taškas (ATL) |
$0.078261 100.1%
|
Ką šiandien manau apie WEN?
Kur nusipirkti WEN Token?
WEN žetonais galima prekiauti decentralizuotos keityklos. Populiariausia birža, kurioje perkama ir prekiaujama WEN Token, yra Uniswap V2 (Ethereum). Joje aktyviausia prekiaujama pora yra WEN/WETH ir jos prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas buvo $2,36.
Kokia yra WEN Token (WEN) dienos prekybos apimtis?
WEN Token (WEN) prekybos apimtis per pastarąsias 24 valandas yra $2,36, o tai yra 0,00 % didintilyginant su vakar ir byloja apie kilimas rinkos aktyvumą pastaruoju metu. Peržiūrėkite „CoinGecko“ didžiausių apimčių kriptovaliutų sąrašą.
Kokia yra didžiausia ir mažiausia WEN Token (WEN) kaina?
WEN Token (WEN) pasiekė visų laikų aukščiausią $0,00005139 ir visų laikų žemiausią $0.078261 lygį. Šiuo metu prekiaujama -99,70 % žemiau šios maksimalios ir 100,10 % aukščiau žemiausios kainos.
Kokia yra visiškai sumažinta WEN Token (WEN) dienos prekybos apimtis?
Visiškai sumažinta WEN Token (WEN) vertė (FDV) yra $69 439,59. Tai yra statistinis didžiausios rinkos vertės atvaizdavimas, darant prielaidą, kad šiandien apyvartoje yra ne daugiau nei 420 Milijardas WEN žetonai. Priklausomai nuo to, kaip sudarytas WEN žetonų emisijos grafikas, gali prireikti kelerių metų, kol FDV bus realizuota.
Kaip WEN Token kainodara atrodo, palyginti su kitomis panašiomis bendrovėmis?
Atsižvelgiant į tai, kad pastarųjų 7 dienų kainos mažėjimas siekia -3,90 %, WEN Token (WEN) yra atsilieka nuo vidurkio pasaulinė kriptovaliutų rinka, kuri yra žemyn -2,40 %, o atsilieka nuo vidurkio, lyginant su panašios „Polygon“ ekosistema kriptovaliutomis, kurios yra aukštyn 0,00 %.
Kaip pridėti WEN Token (WEN) prie „MetaMask“?
Pridėję WEN Token (WEN) prie „MetaMask“, galėsite peržiūrėti savo turimus žetonus, prekiauti decentralizuotose biržose ir dar daugiau. Norėdami pridėti, importuokite WEN kaip žetoną. Galite nukopijuoti WEN kontaktinį adresą (0x830a8512db4f6fca51968593e2667156c2c483a8) ir importuoti jį rankiniu būdu, arba, jei esate įdiegę „MetaMask“ plėtinį, skirtą „Chrome“, pridėti WEN prie „MetaMask“ spustelėdami „CoinGecko“.
Pridėkite WEN prie „MetaMask“.
WEN Token (WEN) žetonų turėtojai
WEN Token rinkos
Pasaulinės WEN Token kainos
Susijusios monetos, kurios jums gali patikti