Coinbase Wrapped XRP
CBXRP Kurs
Coinbase Wrapped XRP kursdiagram (CBXRP)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.9% | 3.7% | 19.8% | 6.8% | 2.9% | 46.7% |
CBXRP-konverterer
Coinbase Wrapped XRP statistikk
| Markedsverdi | $197.295M |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $197.295M |
| 24-timers omsetning | $6.282M |
| Pengemengde i sirkulasjon | 130.54M |
| Samlet pengemengde | 130.54M |
| Maks. pengemengde | ∞ |
CBXRP historisk pris
| 24-times intervall | $1.51 – $1.65 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $1.25 – $1.65 |
| Toppnotering |
$3.68 58.9%
|
| Bunnotering |
$0.7735 95.4%
|
Hva føler du om CBXRP i dag?
Hvor kan du kjøpeCoinbase Wrapped XRP?
CBXRPtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle på Coinbase Wrapped XRP erAerodrome Slipstream 3, hvor de flest aktive tradingparene har et CBXRP/WETHhandelsvolum på $5,596,241.62i løpet av de siste 24 timene. Andre populære valg inkluderer PancakeSwap V3 (Base) and Uniswap V3 (Base).
Hva er det daglige handelsvolumet på Coinbase Wrapped XRP (CBXRP)?
Handelsvolumet for Coinbase Wrapped XRP (CBXRP) er $6,282,029.98 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 3.10% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Coinbase Wrapped XRP (CBXRP)?
Coinbase Wrapped XRP (CBXRP) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $3.68 og en rekordlav nivå noensinne på $0.7735. Kursen er nå -58.90% under toppnoteringen og 95.40% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Coinbase Wrapped XRP (CBXRP)?
Markedsverdi på Coinbase Wrapped XRP(CBXRP) er$197,294,856 og er rangert #- på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av CBXRP tokens (130 Million tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Coinbase Wrapped XRP(CBXRP)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Coinbase Wrapped XRP (CBXRP) er $197,294,856. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 130 MillionETH tokens som er i omløp i dag.
Hvordan gjør kursytelsen for Coinbase Wrapped XRPdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå19.80% i løpet av de siste 7 dagene, Coinbase Wrapped XRP(CBXRP) er overgå det globale kryptovalutamarkedet som er opp13.00% mens overgå når sammenlignet med liknende Base Native kryptovalutaer som er opp5.30%.
Coinbase Wrapped XRP (CBXRP) Token-innehavere
Coinbase Wrapped XRP markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Coinbase Wrapped XRP-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker