Porteføljer
Legg til ny portefølje
Creta World
CRETA / NOK
kr0.01861
0.4%
0.072482 BTC
0.0%
$0.001955
24-times intervall
$0.002129
Konverter Creta World til Norwegian Krone (CRETA til NOK)
Prisen for å konvertere 1 Creta World (CRETA) til NOK er kr0.01860801 idag.
CRETA
NOK
1 CRETA = kr0.01860801
Hvordan kjøpe CRETA med NOK
Vis-
1. Identifiser hvor du skal handle CRETA
-
Creta World (CRETA) kan kjøpes og selges på tvers av 7 kryptobørser. Basert på handelsvolum og Trust Score, er den mest aktive børsen for å handle Creta World MEXC.
-
2. Velg en egnet børs
-
Et praktisk alternativ for å kjøpe CRETA med NOK er gjennom en sentralisert børs (CEX) som støtter NOK innskudd. Når du velger en børs, sammenligne dens gebyrstruktur, sikkerhet og tilgjengelige eiendeler. Mesteparten av CEXer har maker/taker-gebyrer, og kan inkludere ekstra uttaks- og innskuddsgebyrer. Husk å bevilge noen midler til gebyrer når du kjøper CRETA.
-
3. Registrer en konto
-
Opprett en konto med din foretrukne kryptobørs og fullfør KYC-prosessen. Når kontoen din er verifisert, kan du velge din foretrukne betalingsmåte og sette NOK inn på kontoen din. Mesteparten av børser tilbyr alternativer for bankoverføringer og kreditt-/debetkortbetalinger.
-
4. Du er nå klar til å kjøpe CRETA med NOK!
-
Velg Creta World (CRETA) og legg inn beløpet på NOK du vil handle. Bekreft detaljene før du bekrefter transaksjonen. Når du har mottatt CRETA, kan det være smart å lagre den i en kryptolommebok for å beholde eiendelene dine.
CRETA til NOK diagram
Creta World (CRETA) er verdt kr0.01860801 idag som er 0.2% økning fra en time siden og 0.1% økning siden igår. Verdien av CRETA idag er 7.7% lavere sammenlignet med verdien for 7 dager siden. I løpet av de siste 24 timene var det totale volumet av Creta World handlet kr739,684.
Bruk loggskala
Se i fullskjerm
Last ned som PNG
Last ned som SVG
Last ned som JPEG
Last ned som PDF
Se i fullskjerm
Sammenligning er kun tilgjengelig på linjegrafer.
Bytt og sammenlign
Bytt og sammenlign
Trenger flere data?
Utforsk API-en vår
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 0.1% | 7.7% | 22.4% | 24.1% | 35.6% |
Creta World statistikk
| Markedsverdi | kr0.00 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 0 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | kr186.293M |
| 24-timers omsetning | kr739,684 |
| Pengemengde i sirkulasjon | - |
| Samlet pengemengde | 10B |
Ofte stilte spørsmål
-
Hvor mye er 1 Creta World verdt i NOK?
- Per nå er prisen på 1 Creta World (CRETA) i Norwegian Krone (NOK) er omtrent kr0.01861.
-
Hvor mange CRETA kan jeg kjøpe for kr1?
- Du kan kjøpe omtrent 53.74 CRETA for kr1 idag.
-
Hvordan konverterer jeg prisen på CRETA til NOK?
- Beregn Creta World prisen ved å Norwegian Krone angi ønsket beløp på CoinGeckos CRETA til NOK konverteringsverkyøy. Spor historiske prisbevegelser i CRETA til NOK-diagrammet og utforsk flere kryptopriser i NOK.
-
Hva er den høyeste prisen på CRETA/NOK i historien?
- Den høyeste kursen noensinne for 1 CRETA i NOK er kr0.6942. Det gjenstår å se om verdien på 1 CRETA/NOK vil overstige den nåværende rekorden.
-
Hva er pristrenden for Creta World i NOK?
- I løpet av den siste måneden har prisen på Creta World (CRETA) gått ned med -24.10% mot Norwegian Krone (NOK). Faktisk harCreta World underprestert mot det bredere kryptomarkedet, som er ned med -5.90%.
CRETA / NOK Konverteringsdiagrammer
Konverteringsraten for Creta World (CRETA) til NOK er kr0.01860801 for hver 1 CRETA. Dette betyr at du kan konvertere 5 CRETA for kr0.093040 eller kr50.00 for 2687.01 CRETA, eksklusive gebyrer. Se konverteringstabellene våre for populære CRETA handelsbeløp i deres tilsvarende NOK-priser og omvendt.
Konverter Creta World (CRETA) til NOK
| CRETA | NOK |
|---|---|
| 0.01 CRETA | 0.00018608 NOK |
| 0.1 CRETA | 0.00186080 NOK |
| 1 CRETA | 0.01860801 NOK |
| 2 CRETA | 0.03721603 NOK |
| 5 CRETA | 0.093040 NOK |
| 10 CRETA | 0.186080 NOK |
| 20 CRETA | 0.372160 NOK |
| 50 CRETA | 0.930401 NOK |
| 100 CRETA | 1.86 NOK |
| 1000 CRETA | 18.61 NOK |
Konverter Norwegian Krone (NOK) til CRETA
| NOK | CRETA |
|---|---|
| 0.01 NOK | 0.537403 CRETA |
| 0.1 NOK | 5.37 CRETA |
| 1 NOK | 53.74 CRETA |
| 2 NOK | 107.48 CRETA |
| 5 NOK | 268.70 CRETA |
| 10 NOK | 537.40 CRETA |
| 20 NOK | 1074.81 CRETA |
| 50 NOK | 2687.01 CRETA |
| 100 NOK | 5374.03 CRETA |
| 1000 NOK | 53740 CRETA |
7-dagers prishistorikk for Creta World (CRETA) til NOK
Den daglige valutakursen for Creta World (CRETA) til NOK varierte mellom et maksimum påkr0.02080206 på Monday og et minimum påkr0.01839385 på Saturday i de siste 7 dagene. I løpet av uken hadde prisen på CRETA i NOK den største 24-timers prisbevegelsen på Tuesday (5 dager siden) med -kr0.00096917 (4.7%).
Sammenlign dagsprisene til Creta World (CRETA) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
Sammenlign dagsprisene til Creta World (CRETA) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
| Dato | Ukedag | 1 CRETA til NOK | 24t endring | Endring % |
|---|---|---|---|---|
| October 25, 2026 | Sunday | kr0.01860801 | kr0.00001512 | 0.1% |
| October 24, 2026 | Saturday | kr0.01839385 | -kr0.00027821 | 1.5% |
| October 23, 2026 | Friday | kr0.01867206 | -kr0.00018183 | 1.0% |
| October 22, 2026 | Thursday | kr0.01885389 | -kr0.00032671 | 1.7% |
| October 21, 2026 | Wednesday | kr0.01918060 | -kr0.00065230 | 3.3% |
| October 20, 2026 | Tuesday | kr0.01983290 | -kr0.00096917 | 4.7% |
| October 19, 2026 | Monday | kr0.02080206 | -kr0.00005561 | 0.3% |