Doctor Mutant
DRMUTANT Kurs
Doctor Mutant kursdiagram (DRMUTANT)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 2.0% | 1.7% | 3.9% | 14.1% | 71.9% |
DRMUTANT-konverterer
Doctor Mutant statistikk
| Markedsverdi | $19,416.95 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $19,416.95 |
| 24-timers omsetning | $106.43 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 1B |
| Samlet pengemengde | 1B |
| Maks. pengemengde | 1B |
DRMUTANT historisk pris
| 24-times intervall | $0.00001916 – $0.00001965 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.00001902 – $0.00001981 |
| Toppnotering |
$0.002325 99.2%
|
| Bunnotering |
$0.00001218 59.4%
|
Hva føler du om DRMUTANT i dag?
Hvor kan du kjøpeDoctor Mutant?
DRMUTANTtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved Doctor MutanterUniswap V2 (Ethereum), hvor de flest aktive tradingparene DRMUTANT/WETH har et handelsvolum på $106.24i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på Doctor Mutant (DRMUTANT)?
Handelsvolumet for Doctor Mutant (DRMUTANT) er $106.43 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en 1,511.60% økning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig heve markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Doctor Mutant (DRMUTANT)?
Doctor Mutant (DRMUTANT) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.002325 og en rekordlav nivå noensinne på $0.00001218. Kursen er nå -99.20% under toppnoteringen og 59.40% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Doctor Mutant (DRMUTANT)?
Markedsverdi på Doctor Mutant(DRMUTANT) er$19,416.95 og er rangert #8489 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av DRMUTANT tokens (1 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Doctor Mutant(DRMUTANT)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Doctor Mutant (DRMUTANT) er $19,416.95. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 1 BillionDRMUTANT tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for DRMUTANT tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Doctor Mutantdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå1.70% i løpet av de siste 7 dagene, Doctor Mutant(DRMUTANT) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er opp3.40% mens underprestere når sammenlignet med liknende Meme kryptovalutaer som er opp3.40%.
Hvordan legge Doctor Mutant (DRMUTANT) til MetaMask?
Legge til Doctor Mutant (DRMUTANT) til MetaMask lar deg se tokenbeholdningen din, handle på desentraliserte børser og mer. For å legge dem til, må du importere DRMUTANT som token. Du kan kopiere DRMUTANT sin kontaktadresse (0xe6e079e961ee2cba8fc67762eb138144c882367f) og legg til manuelt, eller dersom du har installert MetaMask sin chrome ekstensjon, legg DRMUTANT til MetaMask med et klikk på CoinGecko.
LeggDRMUTANT til MetaMask.