Doric Network
DRC Kurs
Doric Network kursdiagram (DRC)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.0% | 0.2% | 0.2% | 189.9% | 76.2% |
DRC-konverterer
Doric Network statistikk
| Markedsverdi | $0.00 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 0 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $32.875M |
| 24-timers omsetning | $26,535.30 |
| Pengemengde i sirkulasjon | - |
| Samlet pengemengde | 600M |
| Maks. pengemengde | 600M |
DRC historisk pris
| 24-times intervall | $0.05478 – $0.05479 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.05198 – $0.05488 |
| Toppnotering |
$1.99 97.2%
|
| Bunnotering |
$0.002999 1727.3%
|
Hva føler du om DRC i dag?
Hvor kan du kjøpeDoric Network?
DRCtokens kan handles med på sentraliserte kryptobørser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved Doric NetworkerDex-Trade, hvor de flest aktive tradingparene DRC/USDT har et handelsvolum på $26,534.26i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på Doric Network (DRC)?
Handelsvolumet for Doric Network (DRC) er $26,535.30 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -3.80% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Doric Network (DRC)?
Doric Network (DRC) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $1.99 og en rekordlav nivå noensinne på $0.002999. Kursen er nå -97.20% under toppnoteringen og 1,727.30% over sin laveste kurs.
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Doric Network(DRC)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Doric Network (DRC) er $32,875,250. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 600 MillionDRC tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for DRC tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for Doric Networkdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå0.20% i løpet av de siste 7 dagene, Doric Network(DRC) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er opp4.10% mens underprestere når sammenlignet med liknende Smart kontraktplattform kryptovalutaer som er opp3.90%.
Doric Network markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Doric Network-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker