Staked TRX
STRX Kurs
Staked TRX kursdiagram (STRX)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 0.4% | 1.3% | 1.3% | 5.4% | 8.6% |
STRX-konverterer
Staked TRX statistikk
| Markedsverdi | $3.342B |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $3.342B |
| 24-timers omsetning | $1.798M |
| Pengemengde i sirkulasjon | 7.428B |
| Samlet pengemengde | 7.428B |
| Maks. pengemengde | ∞ |
STRX historisk pris
| 24-times intervall | $0.4479 – $0.4528 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.4325 – $0.4596 |
| Toppnotering |
$0.5608 19.8%
|
| Bunnotering |
$0.06625 579.0%
|
Nylig skjedd på Staked TRX
Hva føler du om STRX i dag?
Hvor kan du kjøpeStaked TRX?
STRXtokens kan handles med på desentraliserte børser and sentraliserte kryptobørser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle på Staked TRX erSunSwap V2, hvor de flest aktive tradingparene har et STRX/WTRXhandelsvolum på $21,018.54i løpet av de siste 24 timene. Andre populære valg inkluderer SunSwap V3 and HTX.
Hva er det daglige handelsvolumet på Staked TRX (STRX)?
Handelsvolumet for Staked TRX (STRX) er $1,797,506.81 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -3.90% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Staked TRX (STRX)?
Staked TRX (STRX) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.5608 og en rekordlav nivå noensinne på $0.06625. Kursen er nå -19.80% under toppnoteringen og 579.00% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Staked TRX (STRX)?
Markedsverdi på Staked TRX(STRX) er$3,341,767,829 og er rangert #- på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av STRX tokens (7.4 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Staked TRX(STRX)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Staked TRX (STRX) er $3,341,767,829. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 7.4 BillionETH tokens som er i omløp i dag.
Hvordan gjør kursytelsen for Staked TRXdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris økningpå1.30% i løpet av de siste 7 dagene, Staked TRX(STRX) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er opp9.40% mens underprestere når sammenlignet med liknende Liquid Staking kryptovalutaer som er opp14.80%.
Staked TRX markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Staked TRX-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker