Porteføljer
Legg til ny portefølje
SuiNS Token
NS / NOK
#1903
kr0.1193
0.6%
0.061559 BTC
2.8%
$0.01266
24-times intervall
$0.01293
Konverter SuiNS Token til Norwegian Krone (NS til NOK)
Prisen for å konvertere 1 SuiNS Token (NS) til NOK er kr0.119291 idag.
NS
NOK
1 NS = kr0.119291
Hvordan kjøpe NS med NOK
Vis-
1. Identifiser hvor du skal handle NS
-
2. Velg en egnet børs
-
Et praktisk alternativ for å kjøpe NS med NOK er gjennom en sentralisert børs (CEX) som støtter NOK innskudd. Når du velger en børs, sammenligne dens gebyrstruktur, sikkerhet og tilgjengelige eiendeler. Mesteparten av CEXer har maker/taker-gebyrer, og kan inkludere ekstra uttaks- og innskuddsgebyrer. Husk å bevilge noen midler til gebyrer når du kjøper NS.
-
3. Registrer en konto
-
Opprett en konto med din foretrukne kryptobørs og fullfør KYC-prosessen. Når kontoen din er verifisert, kan du velge din foretrukne betalingsmåte og sette NOK inn på kontoen din. Mesteparten av børser tilbyr alternativer for bankoverføringer og kreditt-/debetkortbetalinger.
-
4. Du er nå klar til å kjøpe NS med NOK!
-
Velg SuiNS Token (NS) og legg inn beløpet på NOK du vil handle. Bekreft detaljene før du bekrefter transaksjonen. Når du har mottatt NS, kan det være smart å lagre den i en kryptolommebok for å beholde eiendelene dine.
NS til NOK diagram
SuiNS Token (NS) er verdt kr0.119291 idag som er 0.1% økning fra en time siden og 0.8% økning siden igår. Verdien av NS idag er 2.2% lavere sammenlignet med verdien for 7 dager siden. I løpet av de siste 24 timene var det totale volumet av SuiNS Token handlet kr679,957.
Bruk loggskala
Se i fullskjerm
Last ned som PNG
Last ned som SVG
Last ned som JPEG
Last ned som PDF
Se i fullskjerm
Sammenligning er kun tilgjengelig på linjegrafer.
Bytt og sammenlign
Bytt og sammenlign
Trenger flere data?
Utforsk API-en vår
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.8% | 2.2% | 11.7% | 12.5% | 84.5% |
SuiNS Token statistikk
| Markedsverdi | kr32.9M |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 0.55 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | kr59.645M |
| 24-timers omsetning | kr679,957 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 275.796M |
| Samlet pengemengde | 500M |
| Maks. pengemengde | 500M |
Ofte stilte spørsmål
-
Hvor mye er 1 SuiNS Token verdt i NOK?
- Per nå er prisen på 1 SuiNS Token (NS) i Norwegian Krone (NOK) er omtrent kr0.1193.
-
Hvor mange NS kan jeg kjøpe for kr1?
- Du kan kjøpe omtrent 8.38 NS for kr1 idag.
-
Hvordan konverterer jeg prisen på NS til NOK?
- Beregn SuiNS Token prisen ved å Norwegian Krone angi ønsket beløp på CoinGeckos NS til NOK konverteringsverkyøy. Spor historiske prisbevegelser i NS til NOK-diagrammet og utforsk flere kryptopriser i NOK.
-
Hva er den høyeste prisen på NS/NOK i historien?
- Den høyeste kursen noensinne for 1 NS i NOK er kr5.92. Det gjenstår å se om verdien på 1 NS/NOK vil overstige den nåværende rekorden.
-
Hva er pristrenden for SuiNS Token i NOK?
- I løpet av den siste måneden har prisen på SuiNS Token (NS) gått ned med -12.50% mot Norwegian Krone (NOK). Faktisk harSuiNS Token underprestert mot det bredere kryptomarkedet, som er ned med -7.30%.
NS / NOK Konverteringsdiagrammer
Konverteringsraten for SuiNS Token (NS) til NOK er kr0.119291 for hver 1 NS. Dette betyr at du kan konvertere 5 NS for kr0.596457 eller kr50.00 for 419.14 NS, eksklusive gebyrer. Se konverteringstabellene våre for populære NS handelsbeløp i deres tilsvarende NOK-priser og omvendt.
Konverter SuiNS Token (NS) til NOK
| NS | NOK |
|---|---|
| 0.01 NS | 0.00119291 NOK |
| 0.1 NS | 0.01192914 NOK |
| 1 NS | 0.119291 NOK |
| 2 NS | 0.238583 NOK |
| 5 NS | 0.596457 NOK |
| 10 NS | 1.19 NOK |
| 20 NS | 2.39 NOK |
| 50 NS | 5.96 NOK |
| 100 NS | 11.93 NOK |
| 1000 NS | 119.29 NOK |
Konverter Norwegian Krone (NOK) til NS
| NOK | NS |
|---|---|
| 0.01 NOK | 0.083828 NS |
| 0.1 NOK | 0.838284 NS |
| 1 NOK | 8.38 NS |
| 2 NOK | 16.77 NS |
| 5 NOK | 41.91 NS |
| 10 NOK | 83.83 NS |
| 20 NOK | 167.66 NS |
| 50 NOK | 419.14 NS |
| 100 NOK | 838.28 NS |
| 1000 NOK | 8382.84 NS |
7-dagers prishistorikk for SuiNS Token (NS) til NOK
Den daglige valutakursen for SuiNS Token (NS) til NOK varierte mellom et maksimum påkr0.123620 på Saturday og et minimum påkr0.119129 på Tuesday i de siste 7 dagene. I løpet av uken hadde prisen på NS i NOK den største 24-timers prisbevegelsen på Sunday (4 dager siden) med -kr0.00245384 (2.0%).
Sammenlign dagsprisene til SuiNS Token (NS) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
Sammenlign dagsprisene til SuiNS Token (NS) i NOK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
| Dato | Ukedag | 1 NS til NOK | 24t endring | Endring % |
|---|---|---|---|---|
| October 22, 2026 | Thursday | kr0.119291 | kr0.00097915 | 0.8% |
| October 21, 2026 | Wednesday | kr0.120980 | kr0.00185065 | 1.6% |
| October 20, 2026 | Tuesday | kr0.119129 | -kr0.00110088 | 0.9% |
| October 19, 2026 | Monday | kr0.120230 | -kr0.00093581 | 0.8% |
| October 18, 2026 | Sunday | kr0.121166 | -kr0.00245384 | 2.0% |
| October 17, 2026 | Saturday | kr0.123620 | kr0.00018565 | 0.2% |
| October 16, 2026 | Friday | kr0.123434 | kr0.00069443 | 0.6% |