VERRA DNA
VDNA Kurs
VERRA DNA kursdiagram (VDNA)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2% | 5.9% | 2.9% | 5.6% | 9.5% | 89.1% |
VDNA-konverterer
VERRA DNA statistikk
| Markedsverdi | $113,900 |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $113,900 |
| 24-timers omsetning | $2.76 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 989.983M |
| Samlet pengemengde | 989.983M |
| Maks. pengemengde | 989.984M |
VDNA historisk pris
| 24-times intervall | $0.0001088 – $0.0001163 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.0001083 – $0.0001374 |
| Toppnotering |
$0.01761 99.3%
|
| Bunnotering |
$0.00007322 57.1%
|
Hva føler du om VDNA i dag?
Hvor kan du kjøpeVERRA DNA?
VDNAtokens kan handles med på desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle ved VERRA DNAerRaydium, hvor de flest aktive tradingparene VDNA/WSOL har et handelsvolum på $2.76i løpet av de siste 24 timene.
Hva er det daglige handelsvolumet på VERRA DNA (VDNA)?
Handelsvolumet for VERRA DNA (VDNA) er $2.76 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -64.20% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for VERRA DNA (VDNA)?
VERRA DNA (VDNA) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.01761 og en rekordlav nivå noensinne på $0.00007322. Kursen er nå -99.30% under toppnoteringen og 57.10% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av VERRA DNA (VDNA)?
Markedsverdi på VERRA DNA(VDNA) er$113,900 og er rangert #5890 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av VDNA tokens (990 Million tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på VERRA DNA(VDNA)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved VERRA DNA (VDNA) er $113,900. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 990 MillionVDNA tokens som er i omløp i dag. Avhengig av hvordan utslippsplanen for VDNA tokens er utformet, kan det ta flere år før FDV gjennomføres.
Hvordan gjør kursytelsen for VERRA DNAdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris avvispå-2.90% i løpet av de siste 7 dagene, VERRA DNA(VDNA) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er opp9.40% mens underprestere når sammenlignet med liknende Moonshot Ecosystem kryptovalutaer som er ned0.00%.
VERRA DNA (VDNA) Token-innehavere
VERRA DNA markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale VERRA DNA-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker