Porteføljer
Legg til ny portefølje
Wrapped BNB
WBNB / CZK
#93 (R)
Kč16,055.96
0.8%
0.009084 BTC
1.8%
$725.65
24-times intervall
$740.45
Konverter Wrapped BNB til Czech Koruna (WBNB til CZK)
Prisen for å konvertere 1 Wrapped BNB (WBNB) til CZK er Kč16,055.96 idag.
WBNB
CZK
1 WBNB = Kč16,055.96
Hvordan kjøpe WBNB med CZK
Vis-
1. Identifiser hvor du skal handle WBNB
-
Wrapped BNB (WBNB) kan kjøpes og selges på tvers av 86 kryptobørser. Basert på handelsvolum og Trust Score, er den mest aktive børsen for å handle WBNB PancakeSwap V3 (BSC), etterfulgt av Pancakeswap Infinity CLMM (BSC).
-
2. Velg en egnet børs
-
Et populært alternativ for å kjøpe WBNB er gjennom en desentralisert børs (DEX). Når du velger en DEX, sammenligne dens likviditet, sikkerhet og tilgjengelige eiendeler. Mesteparten av DEX har nettverks- og handelsavgifter, så husk å bevilge noen midler til dette.
-
3. Kjøp en grunnleggende kryptovaluta med CZK
-
Når du har identifisert en foretrukket DEX, må du kjøpe en populær kryptovaluta som Ethereum eller Stablecoiner fra en sentralisert børs (CEX), som godkjenner CZK. Dette er viktig siden du vil bruke dette som en grunnleggende kryptovaluta.
-
4. Sett opp en kryptolommebok
-
Overfør den grunnleggende kryptovalutaen til en kryptolommebok. Ved å sette opp en kryptolommebok som MetaMask kan du kontrollere dine private nøkler og administrere alle eiendeler på ett sted. Oppbevar dine private nøkler på et trygt og lett tilgjengelig sted.
-
5. Du er nå klar til å kjøpe WBNB!
-
Koble kryptolommeboken din til en foretrukket DEX. På børsen, velg Wrapped BNB (WBNB) og legg inn mengden krypto du vil handle. Bekreft detaljene før du bekrefter transaksjonen.
WBNB til CZK diagram
Wrapped BNB (WBNB) er verdt Kč16,055.96 idag som er 0.5% økning fra en time siden og 0.2% økning siden igår. Verdien av WBNB idag er 1.6% høyere sammenlignet med verdien for 7 dager siden. I løpet av de siste 24 timene var det totale volumet av Wrapped BNB handlet Kč6,693,088,256.
Bruk loggskala
Se i fullskjerm
Last ned som PNG
Last ned som SVG
Last ned som JPEG
Last ned som PDF
Se i fullskjerm
Sammenligning er kun tilgjengelig på linjegrafer.
Bytt og sammenlign
Bytt og sammenlign
Trenger flere data?
Utforsk API-en vår
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.5% | 0.2% | 1.6% | 0.2% | 6.5% | 31.7% |
Wrapped BNB statistikk
| Markedsverdi | Kč24.809B |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 1 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | Kč24.809B |
| 24-timers omsetning | Kč6.693B |
| Pengemengde i sirkulasjon | 1.545M |
| Samlet pengemengde | 1.545M |
| Maks. pengemengde | ∞ |
Ofte stilte spørsmål
-
Hvor mye er 1 Wrapped BNB verdt i CZK?
- Per nå er prisen på 1 Wrapped BNB (WBNB) i Czech Koruna (CZK) er omtrent Kč16,055.96.
-
Hvor mange WBNB kan jeg kjøpe for Kč1?
- Du kan kjøpe omtrent 0.00006228 WBNB for Kč1 idag.
-
Hvordan konverterer jeg prisen på WBNB til CZK?
- Beregn Wrapped BNB prisen ved å Czech Koruna angi ønsket beløp på CoinGeckos WBNB til CZK konverteringsverkyøy. Spor historiske prisbevegelser i WBNB til CZK-diagrammet og utforsk flere kryptopriser i CZK.
-
Hva er den høyeste prisen på WBNB/CZK i historien?
- Den høyeste kursen noensinne for 1 WBNB i CZK er Kč28,822.85. Det gjenstår å se om verdien på 1 WBNB/CZK vil overstige den nåværende rekorden.
-
Hva er pristrenden for Wrapped BNB i CZK?
- I løpet av den siste måneden har prisen på Wrapped BNB (WBNB) gått ned med -6.50% mot Czech Koruna (CZK). Faktisk harWrapped BNB overgått mot det bredere kryptomarkedet, som er ned med -6.90%.
WBNB / CZK Konverteringsdiagrammer
Konverteringsraten for Wrapped BNB (WBNB) til CZK er Kč16,055.96 for hver 1 WBNB. Dette betyr at du kan konvertere 5 WBNB for Kč80,280 eller Kč50.00 for 0.00311411 WBNB, eksklusive gebyrer. Se konverteringstabellene våre for populære WBNB handelsbeløp i deres tilsvarende CZK-priser og omvendt.
Konverter Wrapped BNB (WBNB) til CZK
| WBNB | CZK |
|---|---|
| 0.01 WBNB | 160.56 CZK |
| 0.1 WBNB | 1605.60 CZK |
| 1 WBNB | 16055.96 CZK |
| 2 WBNB | 32112 CZK |
| 5 WBNB | 80280 CZK |
| 10 WBNB | 160560 CZK |
| 20 WBNB | 321119 CZK |
| 50 WBNB | 802798 CZK |
| 100 WBNB | 1605596 CZK |
| 1000 WBNB | 16055959 CZK |
Konverter Czech Koruna (CZK) til WBNB
| CZK | WBNB |
|---|---|
| 0.01 CZK | 0.000000622822 WBNB |
| 0.1 CZK | 0.00000623 WBNB |
| 1 CZK | 0.00006228 WBNB |
| 2 CZK | 0.00012456 WBNB |
| 5 CZK | 0.00031141 WBNB |
| 10 CZK | 0.00062282 WBNB |
| 20 CZK | 0.00124564 WBNB |
| 50 CZK | 0.00311411 WBNB |
| 100 CZK | 0.00622822 WBNB |
| 1000 CZK | 0.062282 WBNB |
7-dagers prishistorikk for Wrapped BNB (WBNB) til CZK
Den daglige valutakursen for Wrapped BNB (WBNB) til CZK varierte mellom et maksimum påKč16,078.16 på Wednesday og et minimum påKč15,499.09 på Saturday i de siste 7 dagene. I løpet av uken hadde prisen på WBNB i CZK den største 24-timers prisbevegelsen på Thursday (1 dager siden) med -Kč296.23 (1.8%).
Sammenlign dagsprisene til Wrapped BNB (WBNB) i CZK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
Sammenlign dagsprisene til Wrapped BNB (WBNB) i CZK og deres 24-timers prisbevegelser for uken.
| Dato | Ukedag | 1 WBNB til CZK | 24t endring | Endring % |
|---|---|---|---|---|
| October 23, 2026 | Friday | Kč16,055.96 | Kč26.40 | 0.2% |
| October 22, 2026 | Thursday | Kč15,781.94 | -Kč296.23 | 1.8% |
| October 21, 2026 | Wednesday | Kč16,078.16 | Kč57.92 | 0.4% |
| October 20, 2026 | Tuesday | Kč16,020.24 | Kč164.23 | 1.0% |
| October 19, 2026 | Monday | Kč15,856.01 | Kč206.57 | 1.3% |
| October 18, 2026 | Sunday | Kč15,649.44 | Kč150.36 | 1.0% |
| October 17, 2026 | Saturday | Kč15,499.09 | -Kč90.72 | 0.6% |