Bill the Bear
Kurs BILL
Bill the Bear Kurs (BILL)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 3.8% | 10.4% | 17.6% | 1.0% | 55.0% |
Konwerter BILL
Statystyki Bill the Bear
| Kapitalizacja rynkowa | $14 008,62 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $14 008,62 |
| 24 godz. wolumen handlu | $1,72 |
| Zasoby w obiegu | 888,888B |
| Łącznie zapasy | 888,888B |
| Maksymalne zasoby | 888,889B |
Kurs historyczny BILL
| Zakres 24h | - – - |
|---|---|
| Zakres 7d | - – - |
| Maksimum historyczne |
$0,0349
|
| Minimum historyczne |
$0.071155
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą BILL?
Gdzie można kupić Bill the Bear?
Tokenami BILL można handlować na giełdach zdecentralizowane giełdy. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Bill the Bear jest Raydium. Najpopularniejsza para handlowa BILL/WSOL ma na niej wolumen $1,72 w ciągu ostatnich 24 godzin.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Bill the Bear (BILL)?
Wolumen Bill the Bear (BILL) wynosi $1,72 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje 0 % wzrost względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny wzrost w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Bill the Bear (BILL)?
Bill the Bear (BILL) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $0,0349 i historycznie najniższą cenę $0.071155. Obecnie jej kurs wynosi o -100 % mniej od ceny w szczycie i o 36,4 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Bill the Bear (BILL)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Bill the Bear (BILL) wynosi $14 008,62 i znajduje się dziś na - miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów BILL (890 Miliard tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Bill the Bear (BILL)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) Bill the Bear (BILL) wynosi $14 008,62. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 890 Miliard tokenów BILL jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów BILL pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu Bill the Bear w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 0 % wzrost kursu. Bill the Bear (BILL) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi -0,7 % spadek, jednocześnie zachowując lepsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Mem, notujących -3,7 % spadek.
Bill the Bear (BILL) Posiadacze tokenów
Rynki Bill the Bear
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Bill the Bear
Innem ciekawe waluty