HODL Coin
Kurs HODL
HODL Coin Kurs (HODL)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 0.8% | 1.1% | 10.8% | 3.5% | 59.5% |
Konwerter HODL
Statystyki HODL Coin
| Kapitalizacja rynkowa | $18 907,72 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $18 907,72 |
| 24 godz. wolumen handlu | $21,88 |
| Zasoby w obiegu | 999,608M |
| Łącznie zapasy | 999,608M |
| Maksymalne zasoby | 1B |
Kurs historyczny HODL
| Zakres 24h | $0,00001805 – $0,00001908 |
|---|---|
| Zakres 7d | $0,00001805 – $0,00001994 |
| Maksimum historyczne |
$0,06126 100.0%
|
| Minimum historyczne |
$0,00001216 55.6%
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą HODL?
Gdzie można kupić HODL Coin?
Tokenami HODL można handlować na giełdach zdecentralizowane giełdy. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować HODL Coin jest Raydium. Najpopularniejsza para handlowa HODL/WSOL ma na niej wolumen $21,88 w ciągu ostatnich 24 godzin.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty HODL Coin (HODL)?
Wolumen HODL Coin (HODL) wynosi $21,88 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje -69,1 % spadek względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny spadek w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs HODL Coin (HODL)?
HODL Coin (HODL) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $0,06126 i historycznie najniższą cenę $0,00001216. Obecnie jej kurs wynosi o -100 % mniej od ceny w szczycie i o 55,6 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa HODL Coin (HODL)?
Kapitalizacja rynkowa waluty HODL Coin (HODL) wynosi $18 907,72 i znajduje się dziś na 8145 miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów HODL (1 Miliard tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona HODL Coin (HODL)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) HODL Coin (HODL) wynosi $18 907,72. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 1 Miliard tokenów HODL jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów HODL pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu HODL Coin w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 1,1 % wzrost kursu. HODL Coin (HODL) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi -3,7 % spadek, jednocześnie zachowując lepsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Pump.fun Ecosystem, notujących -10,2 % spadek.
HODL Coin (HODL) Posiadacze tokenów
Rynki HODL Coin
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne HODL Coin
Innem ciekawe waluty