Retarded Chicken
Kurs CHICKEN
Retarded Chicken Kurs (CHICKEN)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 2.6% | 8.1% | 17.6% | 2.0% | - |
Konwerter CHICKEN
Statystyki Retarded Chicken
| Kapitalizacja rynkowa | $6 329,35 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $6 329,35 |
| 24 godz. wolumen handlu | $0 |
| Zasoby w obiegu | 998,467M |
| Łącznie zapasy | 998,462M |
| Maksymalne zasoby | 1B |
Kurs historyczny CHICKEN
| Zakres 24h | - – - |
|---|---|
| Zakres 7d | - – - |
| Maksimum historyczne |
$0,0006652
|
| Minimum historyczne |
$0.054647
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą CHICKEN?
Gdzie można kupić Retarded Chicken?
Tokenami CHICKEN można handlować na giełdach zdecentralizowane giełdy. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Retarded Chicken jest PumpSwap. Najpopularniejsza para handlowa CHICKEN/WSOL ma na niej wolumen $19,86 w ciągu ostatnich 24 godzin.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Retarded Chicken (CHICKEN)?
24-godzinny wolumen obrotu Retarded Chicken (CHICKEN) wynosi 0 USD, co sygnalizuje spadek aktywności rynkowej. Jeśli posiadasz tokeny CHICKEN, ich płynność jest prawdopodobnie niska. Postępuj ostrożnie. Możesz zapoznać się z listą CoinGecko z najpopularniejszymi kryptowalutami, aby znaleźć waluty o większej płynności.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Retarded Chicken (CHICKEN)?
Retarded Chicken (CHICKEN) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $0,0006652 i historycznie najniższą cenę $0.054647. Obecnie jej kurs wynosi o -99 % mniej od ceny w szczycie i o 36,4 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Retarded Chicken (CHICKEN)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Retarded Chicken (CHICKEN) wynosi $6 329,35 i znajduje się dziś na - miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów CHICKEN (1 Miliard tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Retarded Chicken (CHICKEN)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) Retarded Chicken (CHICKEN) wynosi $6 329,35. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 1 Miliard tokenów CHICKEN jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów CHICKEN pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu Retarded Chicken w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 0 % wzrost kursu. Retarded Chicken (CHICKEN) ma lepsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi -0,8 % spadek, jednocześnie zachowując lepsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Mem, notujących -2,9 % spadek.
Rynki Retarded Chicken
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Retarded Chicken
Innem ciekawe waluty