We Will Huddle
Kurs HUDDLE
We Will Huddle Kurs (HUDDLE)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 2.8% | 1.0% | 2.0% | 3.2% | 87.6% |
Konwerter HUDDLE
Statystyki We Will Huddle
| Kapitalizacja rynkowa | $10 415,46 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $10 415,46 |
| 24 godz. wolumen handlu | $18,24 |
| Zasoby w obiegu | 990,983M |
| Łącznie zapasy | 990,983M |
| Maksymalne zasoby | 1B |
Kurs historyczny HUDDLE
| Zakres 24h | - – - |
|---|---|
| Zakres 7d | - – - |
| Maksimum historyczne |
$0,0004085
|
| Minimum historyczne |
$0.059606
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą HUDDLE?
Gdzie można kupić We Will Huddle?
Handel tokenami HUDDLE został wstrzymany 8 dni temu na wszystkich giełdach znajdujących się na listach CoinGecko. Informacja zostanie zaktualizowana po wznowieniu aktywności rynkowej.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty We Will Huddle (HUDDLE)?
Wolumen We Will Huddle (HUDDLE) wynosi $18,24 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje 0 % wzrost względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny wzrost w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs We Will Huddle (HUDDLE)?
We Will Huddle (HUDDLE) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $0,0004085 i historycznie najniższą cenę $0.059606. Obecnie jej kurs wynosi o -97,4 % mniej od ceny w szczycie i o 9,4 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa We Will Huddle (HUDDLE)?
Kapitalizacja rynkowa waluty We Will Huddle (HUDDLE) wynosi $10 415,46 i znajduje się dziś na - miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów HUDDLE (990 Milion tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona We Will Huddle (HUDDLE)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) We Will Huddle (HUDDLE) wynosi $10 415,46. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 1 Miliard tokenów HUDDLE jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów HUDDLE pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu We Will Huddle w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 0 % wzrost kursu. We Will Huddle (HUDDLE) ma gorsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi 9,7 % wzrost, jednocześnie zachowując gorsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut NFT, notujących 15 % wzrost.
Rynki We Will Huddle
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne We Will Huddle
Innem ciekawe waluty