Biao Coin
Preț BIAO
Biao Coin Grafic preț (BIAO)
Comută și compară
| 1h | 24h | 7z | 14z | 30z | 1a |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.6% | 1.1% | 7.5% | 17.5% | 6.4% | 55.9% |
Instrument conversie BIAO
Statistici Biao Coin
| Capitalizare la bursă | $0,00 |
|---|---|
| Capitalizarea de piață / FDV | 0 |
| Evaluare efect de filuție la nivel maxim | $44.266,05 |
| Vol. tranzacționare pe 24 ore | $106,94 |
| Rezervă circulantă | - |
| Rezervă totală | 9,999B |
Preț istoric al BIAO
| Interval de 24 de ore | $0.054367 – $0.054505 |
|---|---|
| Interval de 7 zile | $0.053988 – $0.054509 |
| Maxim istoric |
$0,003588 99.9%
|
| Minim istoric |
$0.052402 84.3%
|
Ce părere aveți despre BIAO astăzi?
De unde puteți cumpăra Biao Coin?
Tokenurile BIAO pot fi tranzacționate pe burse descentralizate. Cea mai populară bursă pentru a cumpăra și tranzacționa Biao Coin este Raydium, unde cea mai activă pereche de tranzacționare BIAO/WSOL are un volum de tranzacționare de $107,16 în ultimele 24 de ore.
Care este volumul zilnic de tranzacționare al Biao Coin (BIAO)?
Volumul de tranzacționare al Biao Coin (BIAO) este de $106,94 în ultimele 24 de ore, ceea ce reprezintă o 455,80 % creștere față de acum o zi și semnalează o creștere recentă a activității pieței. Verifică lista CoinGecko de criptomonede cu cel mai mare volum.
Care este cel mai mare și cel mai mic preț pentru Biao Coin(BIAO)?
Biao Coin (BIAO) a atins un maxim istoric de $0,003588 și un minim istoric de $0.052402. În prezent, se tranzacționează cu -99,90 % sub acest maxim și cu 84,30 % peste cel mai scăzut preț al său.
Care este evaluarea diluată complet a Biao Coin (BIAO)?
Evaluarea diluată complet (FDV) a Biao Coin (BIAO) este de $44.266,05. Aceasta este o reprezentare statistică a capitalizării maxime de piață, presupunând că numărul maxim de 10 miliard tokenuri BIAO se află astăzi în circulație. În funcție de modul în care este conceput programul de emitere a tokenurilor BIAO, ar putea dura mai mulți ani înainte ca FDV să fie realizată.
Cum se compară performanța prețului Biao Coin cu cea a celorlalte monede?
Cu o creștere a prețului de 7,50 % în ultimele 7 zile, Biao Coin (BIAO) depășește performanța pieței globale de criptomonede, care este în creștere cu 4,10 %, în timp ce depășește performanța criptomonedelor din Ecosistemul Solana similară, care sunt în creștere cu 0,00 %.
Deținători de token-uri Biao Coin (BIAO)
Piețe Biao Coin
Ați putea fi interesat de aceste știri de ultimă oră privind criptomonedele.
Prețuri globale Biao Coin
Monede similare care ar putea să vă placă