Groks Dog
Preț BOLT
Groks Dog Grafic preț (BOLT)
Comută și compară
| 1h | 24h | 7z | 14z | 30z | 1a |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.0% | 8.4% | 0.7% | 16.6% | 35.4% | - |
Instrument conversie BOLT
Statistici Groks Dog
| Capitalizare la bursă | $570.854 |
|---|---|
| Capitalizarea de piață / FDV | 1 |
| Evaluare efect de filuție la nivel maxim | $570.854 |
| Vol. tranzacționare pe 24 ore | $6.879,83 |
| Rezervă circulantă | 999,633M |
| Rezervă totală | 999,633M |
| Rezervă maximă | 1B |
Preț istoric al BOLT
| Interval de 24 de ore | $0,0005142 – $0,0005874 |
|---|---|
| Interval de 7 zile | $0,0004569 – $0,0005874 |
| Maxim istoric |
$0,002980 80.8%
|
| Minim istoric |
$0,00009972 473.0%
|
Ce părere aveți despre BOLT astăzi?
De unde puteți cumpăra Groks Dog?
Tokenurile BOLT pot fi tranzacționate pe burse descentralizate. Cea mai populară bursă pentru a cumpăra și tranzacționa Groks Dog este Raydium, unde cea mai activă pereche de tranzacționare BOLT/WSOL are un volum de tranzacționare de $6.876,06 în ultimele 24 de ore.
Care este volumul zilnic de tranzacționare al Groks Dog (BOLT)?
Volumul de tranzacționare al Groks Dog (BOLT) este de $6.879,83 în ultimele 24 de ore, ceea ce reprezintă o 24,60 % creștere față de acum o zi și semnalează o creștere recentă a activității pieței. Verifică lista CoinGecko de criptomonede cu cel mai mare volum.
Care este cel mai mare și cel mai mic preț pentru Groks Dog(BOLT)?
Groks Dog (BOLT) a atins un maxim istoric de $0,002980 și un minim istoric de $0,00009972. În prezent, se tranzacționează cu -80,80 % sub acest maxim și cu 473,00 % peste cel mai scăzut preț al său.
Care este capitalizarea de piață a Groks Dog (BOLT)?
Capitalizarea de piață a Groks Dog (BOLT) este de $570.854 și se află pe locul #3488 pe CoinGecko astăzi. Capitalizarea de piață se măsoară prin înmulțirea prețului tokenului cu oferta în circulație de tokenuri BOLT (1 miliard tokenuri sunt tranzacționabile pe piață în prezent).
Care este evaluarea diluată complet a Groks Dog (BOLT)?
Evaluarea diluată complet (FDV) a Groks Dog (BOLT) este de $570.854. Aceasta este o reprezentare statistică a capitalizării maxime de piață, presupunând că numărul maxim de 1 miliard tokenuri BOLT se află astăzi în circulație. În funcție de modul în care este conceput programul de emitere a tokenurilor BOLT, ar putea dura mai mulți ani înainte ca FDV să fie realizată.
Cum se compară performanța prețului Groks Dog cu cea a celorlalte monede?
Cu o scădere a prețului de -0,70 % în ultimele 7 zile, Groks Dog (BOLT) depășește performanța pieței globale de criptomonede, care este în scădere cu -1,50 %, în timp ce este sub performanța criptomonedelor din Meme similară, care sunt în creștere cu 0,20 %.
Ați putea fi interesat de aceste știri de ultimă oră privind criptomonedele.
Prețuri globale Groks Dog
Monede similare care ar putea să vă placă