Portfelji
Dodajte v nov portfelj
Sled
na poti
Prejemajte posodobitve v realnem času prek potisnih obvestil v aplikaciji.
Odprite aplikacijo
Top Bittensor Subnets kovancev po tržni kapitalizaciji
Tržna kapitalizacija kategorije Bittensor Subnets je danes 1000000000 USD, kar je 2.6% sprememba v zadnjih 24 h.
Poudarki
$1.064.547.273
Tržna kap.
2.6%
$27.516.709
Obseg trgovanja v 24 h
| # | Kovanec | Cena | 1 h | 24 h | 7 d | 30 d | Obseg v 24 h | Tržna kapitalizacija | FDV | Tržna kapitalizacija/FDV | Zadnjih 7 dni | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 |
lium
SN51
|
$27,27 | 0.4% | 3.5% | 13.3% | 3.5% | $1.665.337 | $138.152.202 | $138.152.202 | 1.0 |
|
||
| 276 |
Chutes
SN64
|
$15,64 | 0.6% | 3.4% | 9.8% | 26.9% | $470.396 | $98.961.540 | $98.961.540 | 1.0 |
|
||
| 319 |
Targon
SN4
|
$13,43 | 0.4% | 3.4% | 10.2% | 13.2% | $827.464 | $79.313.704 | $79.313.704 | 1.0 |
|
||
| 493 |
Score
SN44
|
$7,58 | 1.4% | 6.6% | 12.6% | 30.8% | $1.303.189 | $44.343.958 | $44.343.958 | 1.0 |
|
||
| 495 |
affine
SN120
|
$9,92 | 0.4% | 3.9% | 8.1% | 29.3% | $158.056 | $44.099.581 | $44.099.581 | 1.0 |
|
||
| 508 |
Vanta Network
VANTA
|
$7,60 | 0.3% | 4.1% | 3.6% | 15.4% | $215.058 | $42.706.822 | $42.706.822 | 1.0 |
|
||
| 526 |
EfficientFrontier
SN53
|
$6,87 | 0.1% | 2.7% | 19.5% | 31.2% | $3.100.988 | $40.136.409 | $40.136.409 | 1.0 |
|
||
| 654 |
τemplar
SN3
|
$5,19 | 0.3% | 2.3% | 13.0% | 32.7% | $118.720 | $30.406.011 | $30.406.011 | 1.0 |
|
||
| 675 |
iota
SN9
|
$5,46 | 0.3% | 4.8% | 10.2% | 27.4% | $733.547 | $28.752.344 | $28.752.344 | 1.0 |
|
||
| 791 |
NOVA
SN68
|
$4,07 | 0.7% | 3.9% | 3.9% | 37.0% | $267.183 | $22.350.365 | $22.350.365 | 1.0 |
|
||
| 822 |
Hippius
SN75
|
$4,09 | 0.6% | 0.8% | 11.3% | 15.5% | $770.760 | $21.212.150 | $21.212.150 | 1.0 |
|
||
| 846 |
Green Compute
SN110
|
$6,12 | 0.2% | 6.9% | 9.8% | 12.2% | $633.369 | $20.216.744 | $20.216.744 | 1.0 |
|
||
| 883 |
Gradients
SN56
|
$3,41 | 0.3% | 2.6% | 9.1% | 24.0% | $61.895,17 | $18.962.264 | $18.962.264 | 1.0 |
|
||
| 968 |
BitMind
SN34
|
$2,82 | 0.3% | 2.2% | 19.9% | 21.4% | $69.558,28 | $16.031.765 | $16.031.765 | 1.0 |
|
||
| 1004 |
Bitcast
SN93
|
$3,38 | 0.3% | 3.8% | 12.6% | 46.0% | $151.261 | $14.896.822 | $14.896.822 | 1.0 |
|
||
| 1011 |
OMEGA Labs
SN24
|
$2,71 | 3.4% | 0.6% | 3.2% | 76.7% | $1.082.843 | $14.754.552 | $14.754.552 | 1.0 |
|
||
| 1061 |
Tiger Alpha
SN107
|
$6,50 | 0.4% | 3.0% | 16.1% | 46.0% | $90.122,02 | $13.624.170 | $13.624.170 | 1.0 |
|
||
| 1079 |
OpenKaito
SN5
|
$2,83 | 0.3% | 3.3% | 9.8% | 25.9% | $13.092,07 | $13.152.141 | $13.152.141 | 1.0 |
|
||
| 1192 |
Blockmachine
SN19
|
$2,09 | 0.3% | 2.7% | 11.5% | 23.3% | $81.387,36 | $11.211.532 | $11.211.532 | 1.0 |
|
||
| 1211 |
Ridges AI
SN62
|
$1,91 | 0.3% | 0.3% | 11.3% | 39.2% | $125.405 | $10.838.691 | $10.838.691 | 1.0 |
|
||
| 1217 |
Cacheon
SN14
|
$2,13 | 0.3% | 1.3% | 11.0% | 19.0% | $235.169 | $10.781.700 | $10.781.700 | 1.0 |
|
||
| 1231 |
Sportstensor
SN41
|
$2,07 | 0.2% | 8.6% | 10.1% | 7.7% | $594.086 | $10.503.555 | $10.503.555 | 1.0 |
|
||
| 1239 |
Quantum Compute
SN48
|
$1,88 | 0.4% | 2.4% | 2.6% | 56.4% | $102.803 | $10.387.840 | $10.387.840 | 1.0 |
|
||
| 1290 |
Level 114
SN114
|
$4,23 | 0.5% | 5.0% | 18.0% | 30.5% | $307.953 | $9.538.684 | $9.538.684 | 1.0 |
|
||
| 1315 |
404—GEN
SN17
|
$1,51 | 0.4% | 1.3% | 17.2% | 40.3% | $150.463 | $9.125.837 | $9.125.837 | 1.0 |
|
||
| 1347 |
ORO
SN15
|
$4,13 | 0.7% | 2.9% | 20.5% | 46.9% | $118.340 | $8.755.599 | $8.755.599 | 1.0 |
|
||
| 1360 |
Swarm
SN124
|
$2,03 | 0.3% | 2.3% | 15.7% | 29.9% | $62.189,22 | $8.618.286 | $8.618.286 | 1.0 |
|
||
| 1375 |
Nuance
SN23
|
$1,66 | 2.1% | 12.1% | 6.1% | 3.5% | $862.151 | $8.420.644 | $8.420.644 | 1.0 |
|
||
| 1389 |
OpenRoboto
SN80
|
$3,31 | 0.1% | 5.8% | 35.1% | 52.7% | $183.641 | $8.234.592 | $8.234.592 | 1.0 |
|
||
| 1399 |
basilica
SN39
|
$1,71 | 0.3% | 1.0% | 49.9% | 18.0% | $53.944,69 | $8.033.397 | $8.033.397 | 1.0 |
|
||
| 1445 |
Dippy
SN11
|
$1,46 | 0.3% | 3.9% | 23.4% | 36.8% | $51.500,06 | $7.519.655 | $7.519.655 | 1.0 |
|
||
| 1448 |
Apex
SN1
|
$1,42 | 0.3% | 2.5% | 11.3% | 28.9% | $120.701 | $7.501.060 | $7.501.060 | 1.0 |
|
||
| 1493 |
Dojo
SN52
|
$1,40 | 0.3% | 2.9% | 9.9% | 23.0% | $1.406,92 | $6.971.727 | $6.971.727 | 1.0 |
|
||
| 1497 |
RedTeam
SN61
|
$1,23 | 0.4% | 4.0% | 45.4% | 63.1% | $287.718 | $6.947.813 | $6.947.813 | 1.0 |
|
||
| 1554 |
WebGenieAI
SN54
|
$1,14 | 0.2% | 3.5% | 4.1% | 37.5% | $140.432 | $6.391.712 | $6.391.712 | 1.0 |
|
||
| 1569 |
Liquidity
SN77
|
$1,07 | 0.3% | 2.8% | 10.9% | 29.3% | $1.698,34 | $6.221.645 | $6.221.645 | 1.0 |
|
||
| 1570 |
SN21 AdTAO
SN21
|
$1,14 | 0.0% | 0.7% | 3.7% | 3.7% | $337.627 | $6.213.854 | $6.213.854 | 1.0 |
|
||
| 1608 |
Quantum Innovate
SN63
|
$1,04 | 0.3% | 2.5% | 25.7% | 12.5% | $127.091 | $5.850.516 | $5.850.516 | 1.0 |
|
||
| 1629 |
FlameWire
SN97
|
$2,69 | 0.4% | 0.5% | 16.9% | 43.8% | $94.720,51 | $5.659.003 | $5.659.003 | 1.0 |
|
||
| 1641 |
THOR
SN112
|
$1,93 | 0.3% | 2.8% | 20.4% | 10.5% | $324.753 | $5.464.862 | $5.464.862 | 1.0 |
|
||
| 1643 |
Pareton
SN10
|
$1,01 | 0.3% | 0.2% | 12.7% | 45.6% | $131.274 | $5.446.957 | $5.446.957 | 1.0 |
|
||
| 1645 |
Vidaio
SN85
|
$1,07 | 0.5% | 2.6% | 9.0% | 39.0% | $502.188 | $5.436.635 | $5.436.635 | 1.0 |
|
||
| 1649 |
grail
SN81
|
$1,12 | 0.4% | 2.5% | 11.6% | 38.9% | $37.867,75 | $5.410.741 | $5.410.741 | 1.0 |
|
||
| 1671 |
Compute Horde
SN12
|
$1,09 | 0.3% | 2.9% | 10.4% | 25.4% | $363,10 | $5.246.936 | $5.246.936 | 1.0 |
|
||
| 1686 |
UR
SN25
|
$0,9710 | 0.6% | 3.1% | 27.5% | 53.7% | $30.367,35 | $5.150.857 | $5.150.857 | 1.0 |
|
||
| 1687 |
Data Universe
SN13
|
$0,9146 | 0.3% | 2.8% | 13.2% | 32.1% | $33.634,43 | $5.146.099 | $5.146.099 | 1.0 |
|
||
| 1719 |
Graphite
SN43
|
$0,9201 | 0.3% | 2.8% | 9.2% | 22.7% | $1.980,80 | $4.880.834 | $4.880.834 | 1.0 |
|
||
| 1728 |
Omron
SN2
|
$0,9151 | 0.1% | 0.9% | 5.8% | 0.1% | $334.400 | $4.814.137 | $4.814.137 | 1.0 |
|
||
| 1729 |
Zeus
SN18
|
$0,8345 | 0.3% | 2.7% | 11.5% | 25.5% | $132.909 | $4.809.502 | $4.809.502 | 1.0 |
|
||
| 1760 |
Synth
SN50
|
$0,8342 | 0.3% | 3.9% | 10.6% | 43.4% | $75.016,66 | $4.673.226 | $4.673.226 | 1.0 |
|
||
| 1764 |
RNA
SN117
|
$1,62 | 4.0% | 11.4% | 242.2% | 97.0% | $1.763.288 | $4.659.749 | $4.659.749 | 1.0 |
|
||
| 1788 |
Leadpoet
SN71
|
$0,8964 | 1.1% | 2.6% | 7.0% | 20.1% | $207.498 | $4.466.957 | $4.466.957 | 1.0 |
|
||
| 1838 |
Bettensor
SN30
|
$0,7776 | 0.3% | 1.9% | 6.7% | 22.2% | $175.220 | $4.149.951 | $4.149.951 | 1.0 |
|
||
| 1841 |
Oneoneone
SN111
|
$0,9399 | 0.4% | 1.6% | 8.2% | 26.2% | $50.431,23 | $4.139.696 | $4.139.696 | 1.0 |
|
||
| 1885 |
Instant Inference
SN46
|
$0,7633 | 0.2% | 5.6% | 6.4% | 26.9% | $866.555 | $3.840.699 | $3.840.699 | 1.0 |
|
||
| 1922 |
ReadyAI
SN33
|
$0,7206 | 0.2% | 2.6% | 8.6% | 41.7% | $261.852 | $3.669.532 | $3.669.532 | 1.0 |
|
||
| 1929 |
ItsAI
SN32
|
$0,5740 | 0.3% | 3.0% | 10.4% | 28.8% | $21.080,55 | $3.633.682 | $3.633.682 | 1.0 |
|
||
| 1945 |
Bitsec.ai
SN60
|
$0,6753 | 0.5% | 0.1% | 9.7% | 43.4% | $93.011,45 | $3.568.673 | $3.568.673 | 1.0 |
|
||
| 1960 |
τaos
SN79
|
$0,7001 | 0.3% | 0.7% | 10.8% | 24.9% | $23.024,15 | $3.499.038 | $3.499.038 | 1.0 |
|
||
| 1992 |
Coldint
SN29
|
$0,5827 | 0.3% | 2.9% | 9.8% | 23.6% | $258,40 | $3.335.482 | $3.335.482 | 1.0 |
|
||
| 2007 |
Desearch
SN22
|
$0,6442 | 0.3% | 2.0% | 13.5% | 29.2% | $16.034,76 | $3.275.144 | $3.275.144 | 1.0 |
|
||
| 2016 |
Distributed Training
SN38
|
$1,46 | 0.4% | 2.9% | 29.9% | 74.2% | $179.951 | $3.223.108 | $3.223.108 | 1.0 |
|
||
| 2023 |
True Performance Network
SN65
|
$0,6260 | 0.2% | 9.5% | 12.5% | 2.6% | $576.905 | $3.199.413 | $3.199.413 | 1.0 |
|
||
| 2030 |
PolarisCloud.ai
SN49
|
$1,29 | 0.4% | 0.2% | 14.0% | 52.3% | $81.285,25 | $3.170.280 | $3.170.280 | 1.0 |
|
||
| 2040 |
InfiniteHash
SN89
|
$0,6786 | 0.4% | 2.5% | 11.1% | 24.7% | $3.164,62 | $3.132.011 | $3.132.011 | 1.0 |
|
||
| 2054 |
Aurelius
SN37
|
$0,6181 | 0.3% | 3.7% | 7.8% | 26.3% | $19.969,00 | $3.067.986 | $3.067.986 | 1.0 |
|
||
| 2076 |
SubVortex
SN7
|
$0,5427 | 0.3% | 5.1% | 6.2% | 27.0% | $21.493,80 | $2.998.751 | $2.998.751 | 1.0 |
|
||
| 2077 |
Sταking
SN88
|
$0,5519 | 0.3% | 3.1% | 15.4% | 36.6% | $19.974,43 | $2.998.396 | $2.998.396 | 1.0 |
|
||
| 2082 |
FakeNews
SN66
|
$0,5647 | 0.7% | 0.7% | 12.5% | 44.2% | $135.409 | $2.976.028 | $2.976.028 | 1.0 |
|
||
| 2098 |
Cel AI
SN127
|
$0,9246 | 6.5% | 15.9% | 46.9% | 44.7% | $1.610.740 | $2.935.610 | $2.935.610 | 1.0 |
|
||
| 2118 |
Precog
SN55
|
$0,5160 | 0.6% | 2.3% | 20.7% | 22.5% | $134.563 | $2.843.342 | $2.843.342 | 1.0 |
|
||
| 2122 |
Real-Time Data by Masa
SN42
|
$0,5289 | 0.5% | 1.8% | 2.8% | 13.8% | $93.879,27 | $2.828.514 | $2.828.514 | 1.0 |
|
||
| 2166 |
Ditto
SN118
|
$0,8924 | 0.4% | 5.7% | 12.4% | 55.5% | $80.712,33 | $2.692.256 | $2.692.256 | 1.0 |
|
||
| 2198 |
Sundae_Bar
SN121
|
$0,7927 | 0.3% | 2.9% | 10.7% | 35.4% | $139,93 | $2.590.782 | $2.590.782 | 1.0 |
|
||
| 2199 |
NI Compute
SN27
|
$0,5228 | 0.6% | 1.9% | 11.8% | 21.1% | $84.849,96 | $2.589.192 | $2.589.192 | 1.0 |
|
||
| 2202 |
Merit
SN73
|
$0,5916 | 0.3% | 2.8% | 18.8% | 36.3% | $49.647,71 | $2.565.558 | $2.565.558 | 1.0 |
|
||
| 2203 |
BitAgent - Rizzo
SN20
|
$0,5309 | 0.3% | 2.8% | 10.5% | 22.3% | $91,20 | $2.563.653 | $2.563.653 | 1.0 |
|
||
| 2226 |
Talisman AI
SN45
|
$0,5123 | 0.3% | 1.9% | 10.7% | 31.1% | $6.361,54 | $2.508.475 | $2.508.475 | 1.0 |
|
||
| 2236 |
StreetVision by NATIX
SN72
|
$0,4864 | 0.4% | 2.7% | 9.4% | 24.3% | $386.586 | $2.485.870 | $2.485.870 | 1.0 |
|
||
| 2276 |
SolMev
SN116
|
$8,58 | 3.4% | 7.8% | 26.5% | 19.2% | $336.761 | $2.369.717 | $2.369.717 | 1.0 |
|
||
| 2285 |
Mantis
SN123
|
$0,5380 | 0.3% | 3.5% | 7.9% | 20.7% | $28.635,67 | $2.336.826 | $2.336.826 | 1.0 |
|
||
| 2315 |
Numinous
SN6
|
$0,5176 | 0.3% | 2.6% | 8.2% | 24.3% | $3.563,81 | $2.262.115 | $2.262.115 | 1.0 |
|
||
| 2401 |
Brain
SN90
|
$3,73 | 0.3% | 1.2% | 14.9% | 41.1% | $85.636,28 | $2.049.320 | $2.049.320 | 1.0 |
|
||
| 2422 |
ReinforcedAI
SN92
|
$5,06 | 0.2% | 0.4% | 6.4% | 1089.6% | $154.024 | $2.007.374 | $2.007.374 | 1.0 |
|
||
| 2427 |
ForeverMoney
SN98
|
$0,5048 | 0.3% | 2.5% | 8.6% | 21.4% | $7.616,52 | $1.984.620 | $1.984.620 | 1.0 |
|
||
| 2461 |
Attune
SN58
|
$2,32 | 0.3% | 9.3% | 21.6% | 21.2% | $45.956,30 | $1.925.605 | $1.925.605 | 1.0 |
|
||
| 2464 |
BetterTherapy
SN102
|
$1,13 | 1.2% | 4.7% | 1.8% | 30.3% | $240.913 | $1.917.059 | $1.917.059 | 1.0 |
|
||
| 2478 |
8 Ball
SN125
|
$0,5469 | 0.3% | 2.7% | 10.1% | 33.3% | $1.823,40 | $1.871.065 | $1.871.065 | 1.0 |
|
||
| 2491 |
Nodexo
SN106
|
$0,5117 | 0.3% | 3.4% | 5.9% | 23.4% | $53.684,24 | $1.838.457 | $10.746.199 | 0.1710797142857143 |
|
||
| 2597 |
Bitsota
SN94
|
$0,8932 | 0.4% | 6.0% | 1.0% | 39.2% | $172.277 | $1.649.545 | $1.649.545 | 1.0 |
|
||
| 2615 |
Candles
SN31
|
$0,9567 | 0.3% | 11.6% | 3.4% | 20.2% | $227.241 | $1.624.135 | $1.624.135 | 1.0 |
|
||
| 2699 |
tensorprox
SN91
|
$0,8967 | 0.3% | 1.6% | 19.4% | 38.4% | $209.345 | $1.508.446 | $1.508.446 | 1.0 |
|
||
| 2766 |
Plaτform
SN100
|
$0,6762 | 0.3% | 1.0% | 6.6% | 41.2% | $73.218,30 | $1.398.185 | $1.398.185 | 1.0 |
|
||
| 2899 |
Cognify
SN115
|
$0,5264 | 0.3% | 1.2% | 5.1% | 23.4% | $23.748,51 | $1.224.996 | $1.224.996 | 1.0 |
|
||
| 2905 |
CheckerChain
SN87
|
$0,7372 | 0.4% | 8.7% | 8.2% | 44.7% | $115.489 | $1.215.870 | $1.215.870 | 1.0 |
|
||
| 2963 |
Satori
SN119
|
$0,5074 | 0.7% | 0.4% | 9.0% | 24.1% | $22.225,47 | $1.132.359 | $1.132.359 | 1.0 |
|
||
| 3149 |
TensorUSD
SN113
|
$0,5224 | 0.5% | 6.1% | 7.1% | 32.0% | $72.880,92 | $937.851 | $937.851 | 1.0 |
|
||
| 3216 |
Taoillium
SN109
|
$0,5456 | 0.3% | 6.7% | 13.1% | 34.1% | $32.018,32 | $875.401 | $875.401 | 1.0 |
|
||
| 3289 |
Docs-Insights (Taτsu)
SN84
|
$0,5257 | 1.7% | 5.7% | 5.2% | 25.8% | $22.014,63 | $815.774 | $815.774 | 1.0 |
|
||
| 3469 |
Umi
SN78
|
$0,4270 | 0.1% | 1.8% | 33.4% | 65.9% | $29.172,75 | $700.786 | $700.786 | 1.0 |
|
||
Prikazano 1 do 100 od 118 rezultatov
Vrstice
Najboljše Bittensor Subnets graf tržna kapital. Kovanci
Graf spodaj prikazuje tržna kapitalizacija in dominanca v najboljše Bittensor Subnets vključno z lium, Chutes n Targon drugimi skozi časovno obdobje.
Najboljše Bittensor Subnets graf uspešnosti kovanci
Graf spodaj prikazuje relativno uspešnost najboljše Bittensor Subnets kovanci skozi čas, s sledenjem njihovih odstotnih dobičkov in izgub v smislu cena skozi različna časovna obdobja.