Nobiko Coin
LONG Cena
Grafikon s ceno za Nobiko Coin (LONG)
Zamenjajte in primerjajte
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1l |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 3.7% | 7.9% | 14.0% | 20.5% | 38.5% |
Pretvorba LONG
Statistika kovanca Nobiko Coin
| Tržna kapitalizacija | $360.666 |
|---|---|
| Tržna kapitalizacija/FDV | 1 |
| Vrednost na vsa izdana sredstva | $360.666 |
| 24 h obseg trgovanja | $17,79 |
| Zaloga v obtoku | 998,325M |
| Skupna zaloga | 998,325M |
| Največja zaloga | 1B |
Zgodovina cene LONG
| Razpon 24 h | $0,0003423 – $0,0003613 |
|---|---|
| Razpon 7 d | $0,0003254 – $0,0003744 |
| Najvišja vrednost doslej |
$0,02200 98.4%
|
| Najnižja vrednost doslej |
$0,00007100 408.8%
|
Kaj menite o kovancu LONG danes?
Kje lahko kupite Nobiko Coin?
Z žetoni LONG lahko trgujete na: decentralizirane borze. Najbolj priljubljena borza za nakup in trgovanje s kovanci Nobiko Coin je Raydium, kjer ima najprivlačnejši trgovalni par LONG/WSOL obseg trgovanja $17,80 v zadnjih 24 urah.
Kolikšen je dnevni obseg trgovanja s kovanci Nobiko Coin (LONG)?
Obseg trgovanja Nobiko Coin (LONG) v zadnjih 24 urah je $17,79, kar predstavlja -79,80% znižaj glede na dan prej in kaže na nedavne padec tržne aktivnosti. Oglejte si CoinGeckov seznam kriptovalut z največjim obsegom trgovanja.
Kakšna je najvišja in najnižja cena za Nobiko Coin (LONG)?
Nobiko Coin (LONG) je dosegel najvišjo vrednost doslej $0,02200 in najnižjo vrednost doslej $0,00007100. Zdaj trguje -98,40% pod najvišjo ceno in 408,80% nad najvišjo ceno.
Kolikšna je tržna kapitalizacija kovanca Nobiko Coin (LONG)?
Tržna kapitalizacija kovanca Nobiko Coin (LONG) je $360.666, kar ga danes uvršča na 4229. mesto na platormi CoinGecko. Tržna kapitalizacija je zmnožek cene žetona in zaloge žetonov LONG v obtoku ( število žetonov, s katerimi se danes se trguje, je 1000000000).
Kolikšna je vrednost na vsa izdana sredstva za kovanec Nobiko Coin (LONG)?
Vrednost na vsa izdana sredstva (fully diluted valuation, FDV) za žeton Nobiko Coin (LONG) je $360.666. To je statistični prikaz največje tržne kapitalizacije ob predpostavki, da je danes v obtoku največje število žetonov 1000000000 LONG. Odvisno od tega, kako je zasnovan urnik izdajanja LONG, lahko do realizacije FDV preteče več let.
Kakšno je gibanje cene kovanca Nobiko Coinv primerjavi s podobnimi kovanci?
7,90% Povišaj cene kovanca Nobiko Coin (LONG) v zadnjih 7 dneh pomeni, da je manj uspešen od globalnega trga kriptovalut, ki je zabeležil 9,70% gor, hkrati pa je uspešnejši od podobnih kriptovalut vrste Meme, ki so zabeležile 5,00% gibanje gor.
Nobiko Coin (LONG) Imetniki žetonov
Trgi Nobiko Coin
Morda vas bodo zanimale te najnovejše novice o kriptovalutah
Globalne cene Nobiko Coin
Sorodni kovanci