NERO Chain
NERO Fiyatı
NERO Chain Fiyat Grafiği (NERO)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.3% | 2.0% | 16.8% | 23.3% | 44.6% | 88.3% |
NERO Çevirici
NERO Chain İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $6,883M |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $6,883M |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $30.436,55 |
| Dolaşım Arzı | 10B |
| Toplam Arz | 10B |
| Maksimum Arz | 10B |
NERO Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | $0,0006864 – $0,0007052 |
|---|---|
| 7g Aralık | $0,0006864 – $0,0008318 |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$0,02253 96.9%
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0,0006864 0.4%
|
Bugün NERO hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden NERO Chain satın alabilirsiniz?
NERO tokenları şurada işlem görüyor: merkezi kripto borsalarında. NERO Chain satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, Bitget borsasıdır. Burada en aktif NERO/USDT işlem çift, son 24 saatte $12.130,78 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek Gate ve MEXC pazar yeridir.
NERO Chain (NERO) günlük işlem hacmi nedir?
NERO Chain (NERO) işlem hacmi, son 24 saatte $30.436,55 oldu. Bu değer, önceki güne göre -20,20 % azalış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir düşüş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
NERO Chain (NERO) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
NERO Chain (NERO) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $0,02253 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0,0006864 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -96,90 % altında ve en düşük fiyatının 0,40 % üzerinde işlem görüyor.
NERO Chain (NERO) piyasa değeri nedir?
NERO Chain (NERO) piyasa değeri $6.882.532 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da 1513. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki NERO token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (10 Milyar token bugün piyasada işlem görmektedir).
NERO Chain (NERO) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
NERO Chain (NERO) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $6.882.532 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 10 Milyar NERO tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar. NERO tokenlarının piyasaya sürülme programına bağlı olarak tasarlanmıştır, FDV'nin tam olarak gerçekleşmesi birçok yıl sürebilir.
NERO Chain fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde -16,80 % oranlı azalış fiyatıyla NERO Chain (NERO) düşük performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu yukarı 10,90 %; yukarı 12,20 % olan benzer Akıllı Sözleşme Platformu kripto para birimiyle karşılaştırıldığında düşük performans gösteriyor.
NERO Chain Piyasa
| # | Borsa | Çift | Fiyat | Fiyat Farkı | +%2 Derinlik | -%2 Derinlik | 24 Saatlik Hacim | Hacim % | Son Güncelleme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CEX
|
$0,00 | 0.06% | $5.942,99 | $5.382,16 | $11.992,43 | 39.4% |
Son
|
||
| 2 |
CEX
|
$0,00 | 0.22% | $209,14 | $102,05 | $6.099,28 | 20.04% |
Son
|
||
| 3 |
CEX
|
$0,00 | 0.29% | $1.203,04 | $389,10 | $12.344,84 | 40.56% |
Son
|
||
Küresel NERO Chain Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler