TRON MASCOT
SUNTRON Fiyatı
TRON MASCOT Fiyat Grafiği (SUNTRON)
Değiştir ve Karşılaştır
| 1sa | 24sa | 7g | 14g | 30g | 1y |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.5% | 0.6% | 0.8% | 2.5% | 1.6% |
SUNTRON Çevirici
TRON MASCOT İstatistikleri
| Piyasa Değeri | $677.364 |
|---|---|
| Market Cap / FDV | 1 |
| Tam Seyrel. Değerleme | $677.364 |
| 24 Saatlik Ticaret Hacmi | $40,66 |
| Dolaşım Arzı | 1B |
| Toplam Arz | 1B |
| Maksimum Arz | 1B |
SUNTRON Tarihsel Fiyatı
| 24sa Aralık | - – - |
|---|---|
| 7g Aralık | - – - |
| Tüm Zamanların En Yükseği |
$0,001165
|
| Tüm Zamanların En Düşüğü |
$0,0001182
|
Bugün SUNTRON hakkında nasıl hissediyorsunuz?
Nereden TRON MASCOT satın alabilirsiniz?
SUNTRON tokenları şurada işlem görüyor: merkeziyetsiz borsalarda. TRON MASCOT satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, SunSwap V2 pazar yeridir. Burada en aktif SUNTRON/WTRX işlem çift, son 24 saatte $40,62 işlem hacmine sahiptir.
TRON MASCOT (SUNTRON) günlük işlem hacmi nedir?
TRON MASCOT (SUNTRON) işlem hacmi, son 24 saatte $40,66 oldu. Bu değer, önceki güne göre 0,00 % artış anlamına gelmekte ve piyasa hareketlerinde yakın tarihli bir yükseliş sinyali vermektedir. CoinGecko'nun en yüksek hacimli kripto paralar listesine göz atın.
TRON MASCOT (SUNTRON) için en yüksek ve en düşük fiyat nedir?
TRON MASCOT (SUNTRON) tüm zamanların en yüksek düzeyi olan $0,001165 fiyatına ve tüm zamanların en düşük düzeyi olan $0,0001182 fiyatına ulaştı. Şu anda bu zirvenin -41,80 % altında ve en düşük fiyatının 473,30 % üzerinde işlem görüyor.
TRON MASCOT (SUNTRON) piyasa değeri nedir?
TRON MASCOT (SUNTRON) piyasa değeri $677.364 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da -. sıradadır. Piyasa değeri token fiyatının dolaşımdaki SUNTRON token arzı ile çarpılmasıyla elde edilir (1 Milyar token bugün piyasada işlem görmektedir).
TRON MASCOT (SUNTRON) tam olarak seyrelmiş değeri nedir?
TRON MASCOT (SUNTRON) tam olarak seyrelmiş değeri (FDV) $677.364 şeklindedir. Bu, maksimum piyasa değerinin istatistiksel temsilidir ve 1 Milyar SUNTRON tokenının maksimum sayısının bugün dolaşımda olduğunu varsayar. SUNTRON tokenlarının piyasaya sürülme programına bağlı olarak tasarlanmıştır, FDV'nin tam olarak gerçekleşmesi birçok yıl sürebilir.
TRON MASCOT fiyat performansı denk tokenlara kıyasla nasıl görünüyor?
Son 7 günde 0,00 % oranlı artış fiyatıyla TRON MASCOT (SUNTRON) düşük performans gösteriyor küresel kripto piyasası ki bu yukarı 4,00 %; yukarı 7,00 % olan benzer Mem kripto para birimiyle karşılaştırıldığında düşük performans gösteriyor.
TRON MASCOT Piyasa
Küresel TRON MASCOT Fiyatları
Beğenebileceğiniz İlgili Coin'ler