Porteføljer
Føj til ny portefølje
Stool Prisondente
JAILSTOOL / DKK
#2851
kr.0,007650
0.1%
0.071349 BTC
2.9%
$0,001135
24 timers interval
$0,001165
Omregn Stool Prisondente til Danish Krone (JAILSTOOL til DKK)
Kursen for omregning af 1 Stool Prisondente (JAILSTOOL) til DKK er kr. 0,00764970 i dag.
JAILSTOOL
DKK
1 JAILSTOOL = kr. 0,00764970
Sådan kan du købe JAILSTOOL med DKK
Vis-
1. Identificer, hvor du vil handle JAILSTOOL
-
2. Vælg en egnet børs
-
En bekvem mulighed for at købe JAILSTOOL med DKK er gennem en centraliseret børs (CEX), der understøtter DKK indskud. Når du vælger en børs, bør du sammenligne dens gebyrstruktur, sikkerhed, og tilgængelige aktiver. De fleste CEX'er har maker/taker-gebyrer og kan have yderligere gebyrer for hævning og indskud. Husk at allokere nogle midler til gebyrer, når du køber JAILSTOOL.
-
3. Opret en konto
-
Opret en konto med din foretrukne kryptobørs, og fuldfør KYC-processen. Når din konto er bekræftet, skal du vælge din foretrukne betalingsmetode og indbetale DKK til din konto. De fleste børser tilbyder muligheder for bankoverførsler og kredit-/debetkortbetalinger.
-
4. Du er nu klar til at købe JAILSTOOL med DKK!
-
Vælg Stool Prisondente (JAILSTOOL), og indtast det antal DKK, du gerne vil handle. Verificer detaljerne, før du bekræfter din transaktion. Når du har modtaget JAILSTOOL, kan du gemme dem i en krypto-wallet for at bevare dine aktiver.
Diagram for JAILSTOOL til DKK
Stool Prisondente (JAILSTOOL) er kr. 0,00764970 værd i dag, hvilket er 0.1% stigning i forhold til for en time siden og 0.1% fald siden i går. Værdien for JAILSTOOL i dag er 1.4% højere sammenlignet med dens værdi for 7 dage siden. De seneste 24 timer var der samlede handlede volumen Stool Prisondente kr. 3.665,46.
Brug logskala
Vis i fuld skærm
Download som PNG
Download som SVG
Download som JPEG
Download som PDF
Vis i fuld skærm
Sammenligning er kun tilgængelig på linjegrafer.
Skift og sammenlign
Skift og sammenlign
Brug for flere data?
Udforsk vores API
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.1% | 1.4% | 7.5% | 8.7% | 48.6% |
Statistik for Stool Prisondente
| Markedsværdi | kr.7,647M |
|---|---|
| Markedsværdi/FDV | 1 |
| Fully Diluted Valuation | kr.7,647M |
| Handelsvolumen 24 timer | kr.3.665,46 |
| Cirkulation | 999,854M |
| Cirkulation i alt | 999,854M |
| Maks. cirkulation | 1B |
Ofte stillede spørgsmål
-
Hvor meget er 1 Stool Prisondente værd i DKK?
- I øjeblikket er kursen for of 1 Stool Prisondente (JAILSTOOL) i Danish Krone (DKK) ca. kr.0,007650.
-
Hvor mange JAILSTOOL kan jeg købe for kr.1?
- Du kan købe ca. 130.72 JAILSTOOL for kr.1 i dag.
-
Hvordan konverterer jeg kursen for JAILSTOOL til DKK?
- Beregn kursen på Stool Prisondente i Danish Krone ved at indtaste dit ønskede beløb i CoinGeckos omregner for JAILSTOOL til DKK. Følg dens historiske kursbevægelser i grafen over JAILSTOOL til DKK, og find flere kurser på kryptovalutaer i DKK.
-
Hvad er den højeste kurs for JAILSTOOL/DKK nogensinde?
- Den højeste kurs nogensinde (all-time high/ATH) for JAILSTOOL i DKK er kr.1,57. Det er endnu uvist, om værdien på 1 JAILSTOOL/DKK vil overstige den nuværende ATH.
-
Hvad er kurstendensen for Stool Prisondente i DKK?
- I løbet af den seneste måned er kursen for Stool Prisondente (JAILSTOOL) gået ned med - 8,70% i forhold til Danish Krone (DKK). Faktisk har Stool Prisondente underperformet i forhold til det bredere kryptomarked, som er op med 1,30%.
JAILSTOOL / DKK Omregningstabeller
Omregningskursen for Stool Prisondente (JAILSTOOL) til DKK er kr. 0,00764970 for hver 1 JAILSTOOL. Det betyder, at du kan veksle 5 JAILSTOOL for kr. 0,03824852 eller kr. 50,00 for 6536.20 JAILSTOOL eksklusive gebyrer. Se vores omregningstabeller for populære JAILSTOOL-handelsbeløb i deres tilsvarende DKK-kurer og omvendt.
Konverter Stool Prisondente (JAILSTOOL) til DKK
| JAILSTOOL | DKK |
|---|---|
| 0.01 JAILSTOOL | 0.00007650 DKK |
| 0.1 JAILSTOOL | 0.00076497 DKK |
| 1 JAILSTOOL | 0.00764970 DKK |
| 2 JAILSTOOL | 0.01529941 DKK |
| 5 JAILSTOOL | 0.03824852 DKK |
| 10 JAILSTOOL | 0.076497 DKK |
| 20 JAILSTOOL | 0.152994 DKK |
| 50 JAILSTOOL | 0.382485 DKK |
| 100 JAILSTOOL | 0.764970 DKK |
| 1000 JAILSTOOL | 7.65 DKK |
Konverter Danish Krone (DKK) til JAILSTOOL
| DKK | JAILSTOOL |
|---|---|
| 0.01 DKK | 1.31 JAILSTOOL |
| 0.1 DKK | 13.07 JAILSTOOL |
| 1 DKK | 130.72 JAILSTOOL |
| 2 DKK | 261.45 JAILSTOOL |
| 5 DKK | 653.62 JAILSTOOL |
| 10 DKK | 1307.24 JAILSTOOL |
| 20 DKK | 2614.48 JAILSTOOL |
| 50 DKK | 6536.20 JAILSTOOL |
| 100 DKK | 13072.40 JAILSTOOL |
| 1000 DKK | 130724 JAILSTOOL |
7-dags kurshistorik for Stool Prisondente (JAILSTOOL) til DKK
Den daglige vekselkurs for Stool Prisondente (JAILSTOOL) i forhold til DKK fluktuerede mellem en high på kr. 0,00770669 tirsdag og en low på kr. 0,00747599 fredag de seneste 7 dage. Inden for ugen havde kursen for JAILSTOOL i DKK den største 24 timers kursbevægelse fredag (for 5 dage siden) med -kr. 0,00017042 (2.2%).
Sammenlign de daglige kurser for Stool Prisondente (JAILSTOOL) i DKK og deres 24 timers kursbevægelser for ugen.
Sammenlign de daglige kurser for Stool Prisondente (JAILSTOOL) i DKK og deres 24 timers kursbevægelser for ugen.
| Dato | Ugedag | 1 JAILSTOOL til DKK | 24t ændringer | Ændring i % |
|---|---|---|---|---|
| oktober 21, 2026 | onsdag | kr. 0,00764970 | -kr. 0,00000534 | 0.1% |
| oktober 20, 2026 | tirsdag | kr. 0,00770669 | kr. 0,00007160 | 0.9% |
| oktober 19, 2026 | mandag | kr. 0,00763510 | kr. 0,00012605 | 1.7% |
| oktober 18, 2026 | søndag | kr. 0,00750904 | -kr. 0,00007676 | 1.0% |
| oktober 17, 2026 | lørdag | kr. 0,00758581 | kr. 0,00010982 | 1.5% |
| oktober 16, 2026 | fredag | kr. 0,00747599 | -kr. 0,00017042 | 2.2% |
| oktober 15, 2026 | torsdag | kr. 0,00764641 | kr. 0,00016613 | 2.2% |