Cere Network
CERE Kurs
Cere Network kursdiagram (CERE)
Bytt og sammenlign
| 1t | 24t | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 0.3% | 1.7% | 2.1% | 10.7% | 74.6% |
CERE-konverterer
Cere Network statistikk
| Markedsverdi | $1.611M |
|---|---|
| Markedsverdi/FVM | 0.89 |
| Verdsettelse fullt ut utvannet | $1.801M |
| 24-timers omsetning | $92,271.14 |
| Pengemengde i sirkulasjon | 8.943B |
| Samlet pengemengde | 10B |
| Maks. pengemengde | ∞ |
CERE historisk pris
| 24-times intervall | $0.0001784 – $0.0001828 |
|---|---|
| 7-dagers intervall | $0.0001784 – $0.0001900 |
| Toppnotering |
$0.4713 100.0%
|
| Bunnotering |
$0.0001658 8.6%
|
Hva føler du om CERE i dag?
Hvor kan du kjøpeCere Network?
CEREtokens kan handles med på sentraliserte kryptobørser and desentraliserte børser. Den mest poplære børsen å kjøpe og handle på Cere Network erKuCoin, hvor de flest aktive tradingparene har et CERE/USDThandelsvolum på $74,345.34i løpet av de siste 24 timene. Andre populære valg inkluderer Gate and Quickswap V4 (Base).
Hva er det daglige handelsvolumet på Cere Network (CERE)?
Handelsvolumet for Cere Network (CERE) er $92,271.14 de siste 24 timene, noe som tilsvarer en -7.00% senkning sammenlignet med dagen før, og indikerer en nylig senke markedsaktivitet. Sjekk ut CoinGeckos liste over kryptovalutaer med høyest volum.
Hva er den høyeste og laveste kursen for Cere Network (CERE)?
Cere Network (CERE) nådde et rekordhøyt nivå noensinne på $0.4713 og en rekordlav nivå noensinne på $0.0001658. Kursen er nå -100.00% under toppnoteringen og 8.60% over sin laveste kurs.
Hva er markedsverdien av Cere Network (CERE)?
Markedsverdi på Cere Network(CERE) er$1,610,729 og er rangert #2515 på CoinGecko i dag. Markedsverdi måles av å multiplisere tokenpris med den sirkulerende forsyningen av CERE tokens (8.9 Billion tokens som kan handles med på markedet i dag).
Hva er den fullt utvannede verdivurderingen på Cere Network(CERE)?
Den fullt utvannet verdivurderingen (FDV) ved Cere Network (CERE) er $1,801,115. Dette er en statistisk representasjon av den maksimale markedsverdien, noe som påtar seg det totale antallet av 10 BillionETH tokens som er i omløp i dag.
Hvordan gjør kursytelsen for Cere Networkdet sammenlignet med tilsvarende kurser?
Med en pris avvispå-1.70% i løpet av de siste 7 dagene, Cere Network(CERE) er underprestere det globale kryptovalutamarkedet som er ned-1.00% mens overgå når sammenlignet med liknende Made in USA kryptovalutaer som er ned-2.20%.
Hvordan legge Cere Network (CERE) til MetaMask?
Legge til Cere Network (CERE) til MetaMask lar deg se tokenbeholdningen din, handle på desentraliserte børser og mer. For å legge dem til, må du importere CERE som token. Du kan kopiere CERE sin kontaktadresse (0x2da719db753dfa10a62e140f436e1d67f2ddb0d6) og legg til manuelt, eller dersom du har installert MetaMask sin chrome ekstensjon, legg CERE til MetaMask med et klikk på CoinGecko.
LeggCERE til MetaMask.
Cere Network (CERE) Sikkerhetsrangeringer
Cere Network (CERE) Token-innehavere
Cere Network markeder
Du kan finne de seneste nyhetene om krypto interessante
Globale Cere Network-kurser
Relaterte mynter du kanskje liker