Meta Monopoly
Kurs MONOPOLY
Meta Monopoly Kurs (MONOPOLY)
Przełącz i porównaj
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1r |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 1.5% | 12.4% | 12.3% | 20.7% | 92.2% |
Konwerter MONOPOLY
Statystyki Meta Monopoly
| Kapitalizacja rynkowa | $10 414,92 |
|---|---|
| Kapitalizacja rynkowa / FDV | 1 |
| Wycena w pełni rozwodn. | $10 414,92 |
| 24 godz. wolumen handlu | $10,56 |
| Zasoby w obiegu | 1B |
| Łącznie zapasy | 1B |
| Maksymalne zasoby | 1B |
Kurs historyczny MONOPOLY
| Zakres 24h | - – - |
|---|---|
| Zakres 7d | - – - |
| Maksimum historyczne |
$0,04662
|
| Minimum historyczne |
$0.054876
|
Jakie masz dziś przeczucia związane z walutą MONOPOLY?
Gdzie można kupić Meta Monopoly?
Tokenami MONOPOLY można handlować na giełdach zdecentralizowane giełdy. Najpopularniejszą z nich jest, na której można kupić i tradować Meta Monopoly jest Uniswap V2 (Ethereum). Najpopularniejsza para handlowa MONOPOLY/WETH ma na niej wolumen $10,52 w ciągu ostatnich 24 godzin.
Jaki jest dzienny wolumen obrotu waluty Meta Monopoly (MONOPOLY)?
Wolumen Meta Monopoly (MONOPOLY) wynosi $10,56 w ostatnich 24 godzin, co reprezentuje 0 % wzrost względem dnia poprzedniego i sygnalizuje niedawny wzrost w aktywności rynkowej. Sprawdź listę CoinGecko z kryptowalutami o największym wolumenie.
Jaka jest najwyższy i najniższy kurs Meta Monopoly (MONOPOLY)?
Meta Monopoly (MONOPOLY) osiągnęła historycznie najwyższą cenę $0,04662 i historycznie najniższą cenę $0.054876. Obecnie jej kurs wynosi o -100 % mniej od ceny w szczycie i o 113,6 % więcej od najniższej ceny.
Jaka jest kapitalizacja rynkowa Meta Monopoly (MONOPOLY)?
Kapitalizacja rynkowa waluty Meta Monopoly (MONOPOLY) wynosi $10 414,92 i znajduje się dziś na - miejscu na CoinGecko. Kapitalizację rynkową mierzy się mnożąc kurs tokena przez podaż w obiegu tokenów MONOPOLY (1 Miliard tokenów jest zbywalnych na rynku).
Jaka jest wycena w pełni rozwodniona Meta Monopoly (MONOPOLY)?
Wycena w pełni rozwodniona (FDV) Meta Monopoly (MONOPOLY) wynosi $10 414,92. Jest to statystyczna reprezentacja maksymalnej kapitalizacji rynkowej, przy założeniu, że maksymalna liczba 1 Miliard tokenów MONOPOLY jest dziś w obiegu. W zależności do harmonogramu emisji tokenów MONOPOLY pełna realizacja FDV może trwać latami.
Jak wypadają wyniki kursu Meta Monopoly w porównaniu z podobnymi walutami?
W ciągu ostatnich 7 dni miał miejsce 0 % wzrost kursu. Meta Monopoly (MONOPOLY) ma gorsze wyniki względem rynku globalnego kryptowalut, co stanowi 3,9 % wzrost, jednocześnie zachowując gorsze wyniki w porównaniu do podobnych kryptowalut Mem, notujących 8,2 % wzrost.
Jak dodać Meta Monopoly (MONOPOLY) do MetaMask?
Dodanie Meta Monopoly (MONOPOLY) do MetaMask umożliwia wyświetlenie przechowywanych tokenów, handlowanie na giełdach zdecentralizowanych i wiele więcej. Aby je dodać, musisz importować MONOPOLY jako token. Możesz skopiować adres kontraktu MONOPOLY (0x7d4a7be025652995364e0e232063abd9e8d65e6e) i importować go ręcznie lub, jeżeli masz zainstalowane rozszerzenie MetaMask w przeglądarce Chrome, dodać MONOPOLY do MetaMask jednym kliknięciem na CoinGecko.
Dodaj MONOPOLY do MetaMask.
Meta Monopoly (MONOPOLY) Posiadacze tokenów
Rynki Meta Monopoly
Może zainteresują Cię najnowsze informacje o krypto
Ceny globalne Meta Monopoly
Innem ciekawe waluty