Blockchain Monster Hunt
Preț BCMC
Blockchain Monster Hunt Grafic preț (BCMC)
Comută și compară
| 1h | 24h | 7z | 14z | 30z | 1a |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.2% | 1.2% | 2.4% | 5.7% | 14.3% | 69.7% |
Instrument conversie BCMC
Statistici Blockchain Monster Hunt
| Capitalizare la bursă | $76.322,38 |
|---|---|
| Capitalizarea de piață / FDV | 0.32 |
| Evaluare efect de filuție la nivel maxim | $236.025 |
| Vol. tranzacționare pe 24 ore | $1,25 |
| Rezervă circulantă | 323,366M |
| Rezervă totală | 1B |
| Rezervă maximă | 1B |
Preț istoric al BCMC
| Interval de 24 de ore | $0,0002350 – $0,0002370 |
|---|---|
| Interval de 7 zile | $0,0002348 – $0,0002415 |
| Maxim istoric |
$4,22
|
| Minim istoric |
$0,0002348
|
Ce părere aveți despre BCMC astăzi?
De unde puteți cumpăra Blockchain Monster Hunt?
Tokenurile BCMC pot fi tranzacționate pe burse descentralizate. Cea mai populară bursă pentru a cumpăra și tranzacționa Blockchain Monster Hunt este ApeSwap, unde cea mai activă pereche de tranzacționare BCMC/WBNB are un volum de tranzacționare de $1,24 în ultimele 24 de ore.
Care este volumul zilnic de tranzacționare al Blockchain Monster Hunt (BCMC)?
Volumul de tranzacționare al Blockchain Monster Hunt (BCMC) este de $1,25 în ultimele 24 de ore, ceea ce reprezintă o -14,20 % reducere față de acum o zi și semnalează o diminuare recentă a activității pieței. Verifică lista CoinGecko de criptomonede cu cel mai mare volum.
Care este cel mai mare și cel mai mic preț pentru Blockchain Monster Hunt(BCMC)?
Blockchain Monster Hunt (BCMC) a atins un maxim istoric de $4,22 și un minim istoric de $0,0002348. În prezent, se tranzacționează cu -100,00 % sub acest maxim și cu 0,50 % peste cel mai scăzut preț al său.
Care este capitalizarea de piață a Blockchain Monster Hunt (BCMC)?
Capitalizarea de piață a Blockchain Monster Hunt (BCMC) este de $76.322,38 și se află pe locul #6526 pe CoinGecko astăzi. Capitalizarea de piață se măsoară prin înmulțirea prețului tokenului cu oferta în circulație de tokenuri BCMC (320 milion tokenuri sunt tranzacționabile pe piață în prezent).
Care este evaluarea diluată complet a Blockchain Monster Hunt (BCMC)?
Evaluarea diluată complet (FDV) a Blockchain Monster Hunt (BCMC) este de $236.025. Aceasta este o reprezentare statistică a capitalizării maxime de piață, presupunând că numărul maxim de 1 miliard tokenuri BCMC se află astăzi în circulație. În funcție de modul în care este conceput programul de emitere a tokenurilor BCMC, ar putea dura mai mulți ani înainte ca FDV să fie realizată.
Cum se compară performanța prețului Blockchain Monster Hunt cu cea a celorlalte monede?
Cu o creștere a prețului de 0,00 % în ultimele 7 zile, Blockchain Monster Hunt (BCMC) este sub performanța pieței globale de criptomonede, care este în creștere cu 9,40 %, în timp ce este sub performanța criptomonedelor din NFT similară, care sunt în creștere cu 15,00 %.
Cum se adaugă Blockchain Monster Hunt (BCMC) la MetaMask?
Adăugând Blockchain Monster Hunt (BCMC) în MetaMask vă permite să vă vizualiați participațiile token, să tranzacționați pe bursele decentralizate și multe altele. Pentru a le adăuga, va trebui să importați BCMC drept token. Puteți copia adresa de contract a BCMC (0x2ba8349123de45e931a8c8264c332e6e9cf593f9) și să o importați manual sau, dacă ați instalat extensia de chrome a MetaMask, puteți adăuga BCMC în MetaMask cu doar un click în CoinGecko.
Adăugați BCMC în MetaMask.
Deținători de token-uri Blockchain Monster Hunt (BCMC)
Piețe Blockchain Monster Hunt
Ați putea fi interesat de aceste știri de ultimă oră privind criptomonedele.
Prețuri globale Blockchain Monster Hunt
Monede similare care ar putea să vă placă