Satoshi BTC Stablecoin
TSAT Kurs
Satoshi BTC Stablecoin Prisdiagram (TSAT)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 1.7% | 8.2% | 9.4% | 6.9% | - |
TSAT-konverterare
Statistik för Satoshi BTC Stablecoin
| Börsvärde | $0,00 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 0 |
| Fullt utspädd värdering | $17,777B |
| 24 h handelsvolym | $1 888,05 |
| Cirkulerande utbud | - |
| Totalt utbud | 21T |
| Max leverans | 21T |
Kurshistorik för TSAT
| 24h-intervall | $0,0008300 – $0,0008496 |
|---|---|
| 7d-intervall | $0,0007791 – $0,0008736 |
| All-time-high |
$0,001723 50.8%
|
| Lägsta någonsin |
$0,0005797 46.1%
|
Vad tror du om TSAT idag?
Var kan jag köpa Satoshi BTC Stablecoin?
TSAT-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Satoshi BTC Stablecoin är Raydium (CLMM), där det mest aktiva handelsparet TSAT/WBTC har en handelsvolym på $1 230,98 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Satoshi BTC Stablecoin (TSAT)?
Handelsvolymen på Satoshi BTC Stablecoin (TSAT) är $1 888,05 under de senaste 24 timmar vilket representerar en 106,30 % uppgång från en dag sedan och signalerar en nyligen uppgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Satoshi BTC Stablecoin (TSAT)?
Satoshi BTC Stablecoin (TSAT) nådde en rekordnivå på $0,001723 och den lägsta nivån på $0,0005797. Det handlas nu -50,80 % under den toppen och 46,10 % över sin lägsta kurs.
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Satoshi BTC Stablecoin (TSAT)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Satoshi BTC Stablecoin (TSAT) är $17 777 049 668. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 21 Biljon TSAT token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för TSAT-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Satoshi BTC Stablecoin i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 8,20 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Satoshi BTC Stablecoin (TSAT) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är upp 9,20 %, och den överpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Ekosystemet Solana som är upp 0,00 %.
Satoshi BTC Stablecoin marknader
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Satoshi BTC Stablecoin
Relaterade mynt som du kanske gillar