Spain Coin
ESP Kurs
Spain Coin Prisdiagram (ESP)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| - | 0.8% | 3.2% | 17.2% | 12.2% | 95.8% |
ESP-konverterare
Statistik för Spain Coin
| Börsvärde | $7 776,29 |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | $7 776,29 |
| 24 h handelsvolym | $0,00 |
| Cirkulerande utbud | 999,999M |
| Totalt utbud | 999,999M |
| Max leverans | 1B |
Kurshistorik för ESP
| 24h-intervall | - – - |
|---|---|
| 7d-intervall | - – - |
| All-time-high |
$0,001396
|
| Lägsta någonsin |
$0.055268
|
Vad tror du om ESP idag?
Var kan jag köpa Spain Coin?
ESP-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Spain Coin är Raydium, där det mest aktiva handelsparet ESP/WSOL har en handelsvolym på $1,42 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Spain Coin (ESP)?
24-timmarshandelsvolymen på Spain Coin (ESP) är $0 vilket signalerar en nedgång i marknadsaktivitet. Om du äger ESP tokens är tokens likviditet sannolikt låg. Fortsätt med försiktighet. Du kan utforska CoinGecko’s lista över mest handlade kryptos för mynt med högre likviditet.
Vad är högsta och lägsta kursen på Spain Coin (ESP)?
Spain Coin (ESP) nådde en rekordnivå på $0,001396 och den lägsta nivån på $0.055268. Det handlas nu -99,40 % under den toppen och 47,60 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Spain Coin (ESP)?
Börsvärdet för Spain Coin (ESP) är $7 776,29 #- på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för ESP-token (1 Miljard token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Spain Coin (ESP)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Spain Coin (ESP) är $7 776,29. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 1 Miljard ESP token är i cirkulation idag. Beroende på hur utsläppsschemat för ESP-token är designat, kan det ta flera år innan FDV uppnås.
Hur är prisprestandan för Spain Coin i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisuppgång på 0,00 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Spain Coin (ESP) överpresterande i den globala kryptomarknaden, som är ner -2,10 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Mem som är upp 2,30 %.
Spain Coin (ESP) Token-ägare
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Spain Coin
Relaterade mynt som du kanske gillar