Wrapped Krown
WKROWN Kurs
Wrapped Krown Prisdiagram (WKROWN)
Byt och jämför
| 1h | 24h | 7d | 14d | 30d | 1å |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.1% | 11.4% | 18.3% | 40.8% | 71.8% | - |
WKROWN-konverterare
Statistik för Wrapped Krown
| Börsvärde | $3,657M |
|---|---|
| Börsvärde/FDV | 1 |
| Fullt utspädd värdering | $3,657M |
| 24 h handelsvolym | $184 974 |
| Cirkulerande utbud | 54,327B |
| Totalt utbud | 54,327B |
| Max leverans | ∞ |
Kurshistorik för WKROWN
| 24h-intervall | $0,00006678 – $0,00007688 |
|---|---|
| 7d-intervall | $0,00006678 – $0,00008260 |
| All-time-high |
$0,002653 97.5%
|
| Lägsta någonsin |
$0,00005370 25.4%
|
Vad tror du om WKROWN idag?
Var kan jag köpa Wrapped Krown?
WKROWN-token kan handlas på decentraliserade börser. Den populäraste börsen för att köpa och handla Wrapped Krown är Krown DEX, där det mest aktiva handelsparet USDT/WKROWN har en handelsvolym på $183 920,18 de senaste 24 timmarna.
Vad är den dagliga handelsvolymen för Wrapped Krown (WKROWN)?
Handelsvolymen på Wrapped Krown (WKROWN) är $184 974,14 under de senaste 24 timmar vilket representerar en 11,80 % uppgång från en dag sedan och signalerar en nyligen uppgång i marknadsaktivitet. Kolla in CoinGeckos lista av kryptovalutor med högsta volym.
Vad är högsta och lägsta kursen på Wrapped Krown (WKROWN)?
Wrapped Krown (WKROWN) nådde en rekordnivå på $0,002653 och den lägsta nivån på $0,00005370. Det handlas nu -97,50 % under den toppen och 25,40 % över sin lägsta kurs.
Vad är börsvärdet för Wrapped Krown (WKROWN)?
Börsvärdet för Wrapped Krown (WKROWN) är $3 656 889 #- på CoinGecko idag. Marknadsvärdet mäts genom att multiplicera tokenpriset med det cirkulerande utbudet för WKROWN-token (54 Miljard token han handlas på marknaden idag).
Vad är det fullt utspädda börsvärdet för Wrapped Krown (WKROWN)?
Det fullt utspädda börsvärdet (FDV) för Wrapped Krown (WKROWN) är $3 656 889. Detta är en statistisk representation för det maximala börsvärdet förutsatt att det maximala antalet av 54 Miljard ETH-token är i cirkulation idag.
Hur är prisprestandan för Wrapped Krown i jämförelse med andra tillgångar?
Med en prisnedgång på -18,30 % de senaste 7 dagarna, betyder det att Wrapped Krown (WKROWN) underpresterande i den globala kryptomarknaden, som är ner -1,30 %, och den underpresterande i jämförelse med liknande kryptovalutor i Wrapped-tokens som är ner -2,80 %.
Du kanske är intresserad av dessa senaste krypto nyheter
Globala priser för Wrapped Krown
Relaterade mynt som du kanske gillar